Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Kell hozzá szerezni egy Astra sportülést, és szétszedni.A Corsáét is, aztán a Corsa ülésnek csak az alja marad meg, arra húzódik rá az Astra üléspárnája, és a háttámlája.Kényelmesnek kényelmes, de sportos vezetéshez viszont magas, úgyhogy én is majd cserélem sportülésekre........amint lesz rá keret.......

Azt hiszem ennek tudatában inkább majd vadászok valami corsa gyári sport ülést.

Link to comment
Megosztás:

Hm......... :lol: Minjá' csörög a törplefon.......aztán hátha..........mert kitudja, meg ilyenek.......... :lol:

norbi azért majd ne feledd ki segített eladni :unsure:

még a carstylingon az oldaladra is raktam egy linket.Eladó sportülést keresnek.Mindezt a nagy haszon reményében tettem :huh:

Link to comment
Megosztás:

norbi azért majd ne feledd ki segített eladni :unsure:

még a carstylingon az oldaladra is raktam egy linket.Eladó sportülést keresnek.Mindezt a nagy haszon reményében tettem :huh:

Köszi :lol:

Isten fizesse meg :lol:

a CS-os arcokat felakartam hívni, de a leírás alapján nekik vmi használtabb cucc kellett volna (pl. 2-3 évnél ne legyen idősebb, meg hasonlók)

Link to comment
Megosztás:

Köszi :unsure:

Isten fizesse meg :lol:

Tudtam hogy valami ilyesmit fogsz írni :huh: :lol: :lol:

a CS-os arcokat felakartam hívni, de a leírás alapján nekik vmi használtabb cucc kellett volna (pl. 2-3 évnél ne legyen idősebb, meg hasonlók)

Nem kell telefonálni csak írj oda és csinálj egy képet.Ennyit megér.Annyira nem lesz könnyü eladni,úgyhogy mindent bele.Különben is recarot nézeget,az meg nem olcsó.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.