Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

ha egyszer szerzek kéz alatt vmi erős nyugtatót akkor beveszek egy levéllel és leveszem a küszöböket megnézem milyen alatta :) .... :lol:

Igyál is rá sztem. :) :)

A rozsdaszín az ajtó aljáról kenődött oda, az sem volt komoly, csak látványosan ilyesztő. És nem tudom honnan, mert nem volt rozsdás az ajtó alja....

Az ajtó alja mindig belülről kezd el kifelé rozsdásodni, mert ott áll benne a vizes dzsuva. :)

Link to comment
Megosztás:

Mi sem égtünk kicsit... :)

Csak gondoltam, ez így azért még kell oda... :D Nem téged akartalak baszogatni... :)

Azért valjuk be ők is! Mondjuk ha elmegyek vendégségbe nem azzal kezdem, hogy kipingálom a falat graffitivel . Vagy igen? :lol: Redi mikor bulizunk nálad? :) Le kéne már szálni szegény Albertról azért mert egyszer írt valamit ami a szívén volt. Mindjárt fel ne akasszuk már ezért ráadásul nem is szidta senki anyukáját csak a kölkök agya állapotára utalt. :) Ja és az vesse rá az első követ ki maga is ....... :D

Link to comment
Megosztás:

De azért legyünk már őszinték...

Menniyre elfogadható az, hogy ma termosztátcserére készülünk, volt ott már olyan amikor szinte a motor is ki lett kapva Racce autójából, meg szereltünk már érdekeseket...

Na most ez nem gáz? Nézzünk már szét a saját házunk táján, és utána persze hogy lehet szólni... :lol:

Link to comment
Megosztás:

De azért legyünk már őszinték...

Menniyre elfogadható az, hogy ma termosztátcserére készülünk, volt ott már olyan amikor szinte a motor is ki lett kapva Racce autójából, meg szereltünk már érdekeseket...

Na most ez nem gáz? Nézzünk már szét a saját házunk táján, és utána persze hogy lehet szólni... :)

Na persze ez sem oda való de még mindíg csendesebb mint a gumifüstölés és a többi.. De ugye nem gondolod komolyan, hogy amit nehezen elértünk azt ######a gyerekek miatt elbukjuk. Itt arra gondolok, hogy lemész egy új szórakozó helyre:

nem kezdesz el balhézni

mert a porta úgy vág nyakon,

hogy menetet vág a takony

a nyakadon.

(de szíp vót most pattant ki csodálatos elmémből) tehát hányszor szólt annó a bizti őr és próbáltuk neki elmagyarázni mi a szitu? Jó sokszor! Aztán belátták, hogy kultúráltak vagyunk oszt jól békénhagytak. De mindennek vége szakadhat ha ez így megy. Mindegy akkor megyünk hozzád talizni. :lol: (csak neked mindíg kell majd szendókat csinálnod) Ja és nem kell nyalni mindjárt a seggüket (hogy miért abba most nem megyek bele majd este) ha valamit nem akar az ember azt tüzes vassal sem fogod elérni nála. Nyugodtan kérhetett volna elnézést a kedves jövő amiért az emberei így viselkedtek és utána lehetett volna Albit hurrogni. (lehet így volt akkor bocs) Azért van tartás is a világon persze megjegyzem megint, nem így kell leb@szarintani őket de hát így dobta a gép. :) :)

Link to comment
Megosztás:

Na persze ez sem oda való de még mindíg csendesebb mint a gumifüstölés és a többi.. De ugye nem gondolod komolyan, hogy amit nehezen elértünk azt ######a gyerekek miatt elbukjuk. Itt arra gondolok, hogy lemész egy új szórakozó helyre:

Gondolom Te még egyszer sem jöttél keresztbe a lurdy parkolójába úgye?Annak is van hangja ám :) :lol: :)

Link to comment
Megosztás:

Gondolom Te még egyszer sem jöttél keresztbe a lurdy parkolójába úgye?Annak is van hangja ám :) :) :)

Ja igazad van! :) Meg azért ugye legközelebb ha ki akarod lökni az oszlopot a helyéről a kék feketével szólsz ugye, hogy ki tudjunk menekülni?! Mert az lenne csak igazán hangos ha összedőlne a Lurdy. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na nem is tudom hol kezdjem...

Döfjem át a csomagtartód egy csavarhűzóval, vagy esetleg a hátsóő lököst egyengessem meg egy baltával, hogy lásd, ott nincs rendben valami... :lol:

:) :) :)

Azért azt ne feled hogy Én még a kasztniba nem öltem bele egy valag pénz :D :D

Ha gondolod azért még a Te autódat is körbejárhatom este,hátha találok még ezt azt.Nem is lesz olyan nehéz :D :D :D

Igaz barát. :lol:

Köszi :)

Link to comment
Megosztás:

Azért azt ne feled hogy Én még a kasztniba nem öltem bele egy valag pénz :) :)

Azért lesz itt sírás nemsokára...majd amikor valami nem úgy sikerül...

De egyébként rájöttem, hogy azért nem középre lett téve az ülésed, hogy jobban érezd a kocsi bal oldalát... :) Jól kifundáltad...de én átlátok rajtad... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.