Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

hmmm Kadett digitet nagy szivás berakni? :lol:

Ha egyszer rászánsz egy órát, akkor berakom neked úgy, hogy minden müködni fog rajta, kivéve az olajnyomás, mert ahhoz még egy jeladó kell. Nekem van is még asszem 3 Kadett LCD-m. :)

Ha veszel egyet, akkor ne nagyon adjál érte többet, mint 10-12e Ft és figyelj, hogy legalább a fehér csati legyen meg hozzá. Ha nincs jeladó, akkor 2000Ft-tal kevesebb, kb annyiért adnak bontóban egy 6 impulzos jeladót A Corsából, ami szintén jó. Mindenképp kérdezz utána, hogy a fehér és a fehete csatit és a jeladót is adja-e hozzá.

Link to comment
Megosztás:

agyödémája van a motorosnak , gerincsérülése...stb...intenzíven van...3 nap múlva lesz róla hír hogy javul vagy romlik az állapota...ha kiszállok gyorsan a kocsibol és nem csak az ajtot nyitom ki akkor engem is elsodor , talán kipaszíroz az oszlophoz...őt nem fogják felelősségre vonni hogy kockáztatta az én életem...gyanítom...yamaha motorja volt , nem robogó...a céges autó ajtaját vissza hajlitotta...este rakok fel képet...a vére most is ott van a földön a bolt elött ahol dolgozom...tegnap túloráztam azért voltam még az autoban 1830kor ... sose túlorázzatok az egyszer biztos... vagy én már nem is tudom... állítolag pénzbirságra számíthatok...akkor is nevetséges a dolog...jo kis karácsony lesz neki is nekem is meg a családoknak...

GSI.tomi , nehari de nem megyek ma ki a lurdihoz az olajért

Link to comment
Megosztás:

Redi 20 az nagyon sok egy Kadett digitért (persze ha nem számit akkor vedd meg ennyiér :lol: ) 10-ért szokott menni jeladóval.

E Kadettba már sok embernek sikerült beraknia, de hogy Astrába mekkora cumi azt nem tudom. Vigyázz, kell a digithez tartozó jeladó is ám (amit gyakran nem adnak oda)!

20ért tényleg sok.

Meg a két csati is kell hozzá.

Link to comment
Megosztás:

20ért tényleg sok.

Meg a két csati is kell hozzá.

S, tegyük hozzá, hogy ha rendesen akarja berakni, akkor legalább 3-4 órás a bekötési játék, és süllyeszteni kell rajta legalább 1cm-tm, hogy szépen is álljon, no meg azt a műa.anyagot is nemárt hozzá alakítani, mert kül. pont olyan lükén néz majd ki, mint most az enyémben...........kiláccik a felső csavar..........

Link to comment
Megosztás:

Üa szintet jól méri?

igen jol méri

annyi külömbséggel hogy nem ugy csökken a benzin mennyisége mint a kadettban hanem ugy mint az astrában amikor tele van akkor lassan kezd el fogyni aztan hirtelen eltünik de arányaiban minden rendben

ugye a kadett ben mas volt a jelado

ezért ott mindig ugyan annyival csökkent a benzin ...

de ez nem probléma

Link to comment
Megosztás:

igen jol méri

annyi külömbséggel hogy nem ugy csökken a benzin mennyisége mint a kadettban hanem ugy mint az astrában amikor tele van akkor lassan kezd el fogyni aztan hirtelen eltünik de arányaiban minden rendben

ugye a kadett ben mas volt a jelado

ezért ott mindig ugyan annyival csökkent a benzin ...

de ez nem probléma

Udi kisérletezik most vele,nem akarok hazudni,de 5l-es csaláson belül van már,de ezt majd ő megmondja.

A kadett szintjelzője nem építhető be az astrába? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Akinek hiányzik a hó és a csapatás, ajánlom figyelmébe:

http://www.freewebarcade.com/game/4x4-rally/

Külön előnye, hogy a karosszéria is megamrad a gsi-n :)

http://www.origo.hu/auto/sporthirek/rali/20061218utcai.html

Én sem a saját gépemet kínoznám... csak mikor lesz már hó? :)

ps.

Mo-n élünk... így lehet sok pénzből még több pénz csinálni :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.