Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ez kifejezetten robógóra szól 50cm3 alatt...

"A kismotor sebessége kisebb, mint a gépjárműveké, adódnak olyan forgalmi helyzetek, amikor az előzés vagy a kikerülés mégis szükségszerű. Előzéskor számítani kell rá, hogy a kisebb sebességkülönbség miatt hosszabb útra lehet szükség a megkezdett manőver biztonságos befejezéséhez. Amennyiben ez nem biztosított, úgy egy egyszerű előzés is életveszélyes lehet.

A forgalmi dugóban álló vagy éppen csak araszoló gépkocsioszlop vagy oszlopok közötti előrehaladás igen komoly koncentrációt igényel. Fel kell készülni a gépkocsik váratlan sávváltására éppúgy, mint egy-egy előzési, „kitörési” kísérletre.

A kikerülés is rejthet veszélyeket. Az út szélén parkoló gépkocsi takarhatja az előtte áthaladni szándékozó gyalogost, ugyanakkor az autóban ülő vezető váratlanul kinyithatja az ajtót, és máris adott a baleset."

De azt sajna nem írja, hogy szabad e vagy sem, ezért gonolom igen...

Hány cm3-is volt ami okozta a balesetet? Mert a jelek szerint nagyon nem mindegy... :lol:

(Fogadjunk BKV-t nem élveztem volna)

Azért tavasszal vagy nyáron bejön a miniszoknya meg melltartótlan topszezon...na azért az nem rossz...csak ne lenne annyi büdös tapló ember...még jó is lehetne... :)

Link to comment
Megosztás:

Úgy tudom hogy mindenféle kiegészítések és ajánlásoktól el kell tekinteni baleset esetén,

és csakis a kresz fő cikkelyei érvényesek, amik ugye ugyanolyan szigorral nézik az úttest

és a sávhasználat módját. Ezek szerint pedig kismotorral és robogóval sem (mint egy nyomon

haladó közelekedési eszköz) szabad a saját sávjában jobbról előzni ill. kikerülni egy a

forgalomban résztvevő (akár dugóban áll, akár halad) másik, két nyomon haladó járművet.

Tehát a robogós akkor járt volna szerintem a legjobban, ha az ápolgatás után sűrű bocsánatkérések

közepette elhúz és gondolkodik pár napig a történtekről. :lol:

Mint említettem DAS-ék ilyenkor ha erősködik a motoros, még plusz bőröket is simán lehúznak

az emberkéről, vagy a biztosítójáról. :)

Hozzáteszem, pont az ilyen barom motorosok adják nekem is a legnagyobb ihletet a DAS-os

szerződés megkötéséhez, ugyanis idén sok alkalmam volt tapasztalni a motorosok által

keltett veszélyes helyzeteket. És a magyar jogot ismerve, ha nincs elég erős hátterem, még

a végén én leszek a hibás, ha véletlen beszorul a kardánba egy ilyen kétkerekű kamikaze. :)

Link to comment
Megosztás:

Hány cm3-is volt ami okozta a balesetet? Mert a jelek szerint nagyon nem mindegy... :lol:

Bazz ez milyen tré má, ha 50 alattit ücc el te vagy a hunyó, ha fölöttit akkor ő :) :) :) :D

Azért tavasszal vagy nyáron bejön a miniszoknya meg melltartótlan topszezon...na azért az nem rossz...csak ne lenne annyi büdös tapló ember...még jó is lehetne... :)

Jelzem tél van és az összes csövi fent van a buszon meg a metrón. Amúgy bevallom ma metróztam is (kari miatt délután át Budára csak ez volt az egyetlen megoldás, mert dugóban nem vagyok hajlandó állni) és volt félcsöves, akitől nem bűzlött bár az egész szerelvény, de nem mentem volna az 5 méteres körzetébe.

De egy jó dekoltázst láttam a reptéren, mer ott meleg volt hálisten' :D

Anti akkor holnap elnézek feléd este e.

Link to comment
Megosztás:

Ma is láttam ezt a szépséget :) .Ismerem a tulaját Én már elmondtam neki régebben a véleményemet róla,de akkor még csak az eleje volt kész.Gondoltam megmutatom nektek is :lol:

...

Nem kevés pénz van benne munka meg annál több

...

Öööö.... hátra én feltennék mindkét oldalra egy-egy kapaszkodót - akkor a lökhárító "fellépőjén" utazhatna két kissebségi, sárga mellényben.... ja, persze ehhez narancssárgára nyomnám a fényt, FKFV jelölésekkel :)

Link to comment
Megosztás:

23. § (1) Az utas csak álló járműre szállhat fel és csak álló járműről szállhat le.

de vajon a piros lámpánál álló autó valóban álló járműnek vonatkozik ? vagy az vonatkozik álló járműnek ami a megfelelő jelzéseket használja is....

És szerintem: betiltanám a f...ba az összes motorbiciklit.

a motorosok és a gyalogosok is betiltanák az autókat, mert ők meg normális autóst nem láttak még... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szerintem meg felesleges ilyen dolgok után nézni...

A sávhasználatnak és kikerülésnek vannak egyértelmű szabályai, az utasnak pedig nincsenek egyértelmű

kötelezettségei. Innentől kezdve szerintem egyértelmű. Bár nem ismerem a jogi útvesztőket, és kiindulva

abból, hogy tapasztalatok szerint egy veszélyes betörő megúszhat bármit, míg a saját magánvagyonát

védő állampolgárt megbüntetik, még bármi lehetséges "jó" ügyvéddel a motoros részéről is... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Redi 20 az nagyon sok egy Kadett digitért (persze ha nem számit akkor vedd meg ennyiér :lol: ) 10-ért szokott menni jeladóval.

E Kadettba már sok embernek sikerült beraknia, de hogy Astrába mekkora cumi azt nem tudom. Vigyázz, kell a digithez tartozó jeladó is ám (amit gyakran nem adnak oda)!

Link to comment
Megosztás:

Biztosítási esetekről szóló BH-kban szokták azt taglalni, hogy mikor álló és mikor forgalomban részt vevő, és mikor egyik sem egy jármű, ott keresd - szerintem.

Nagyot röhögnék, ha egy forgalmi sávban pirosnál várakozó (és nem 4indexelő) autóra ráfognák

hogy nem vesz részt a forgalomban. :lol: Az álló az tág fogalom. Fizikailag teljesül, és a fentebb említett

kiszállási feltételeknek is megfelel, viszont mint nem forgalomban résztvevőként akarják beállítani,

akkor szerintem csak akkor teljesül, ha szabályos parkolóhelyen, vagy útpadkán egyéb területen parkol. :)

Link to comment
Megosztás:

Nagyot röhögnék, ha egy forgalmi sávban pirosnál várakozó (és nem 4indexelő) autóra ráfognák

hogy nem vesz részt a forgalomban. :lol: Az álló az tág fogalom. Fizikailag teljesül, és a fentebb említett

kiszállási feltételeknek is megfelel, viszont mint nem forgalomban résztvevőként akarják beállítani,

akkor szerintem csak akkor teljesül, ha szabályos parkolóhelyen, vagy útpadkán egyéb területen parkol. :)

Röhögtem már én is nagyokat :). De az "álló jármű" fogalma sokféleképp csavarható még ez esetben is.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.