Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Zoli hadd dícsérem meg itt is a vasat!!!!

Diny köszi szépen a műanyagot, sikerült betennem a helyére törés nélkül. Régit meg bosszúból apróra törtem és kidobtam a qkába :)

Akkor a doblemezt majd csütörtökön.

Volna még két dolog:

1- Hátsó ablaktörlő. Valamiért nem műxik a dolog nekem. Régebben azt csinálta hogy megmozdult, majd megállt egyből. Aztán szép lassan törölt, kb egy hét alatt törölte le az ablakot, de ezt úgy hogy pl 6 nap múlva egyszercsak gondolt egyet és befejezte a törlés műveletet (magyarul hirtelen megindult) Nem tom mi lehet a baja, nem olyan húdefontos de ha tucc rá valamit javasolni azt megköszönném (pl másik ablaktörlő szerkezet + moci be hátra...)

2- Fűtőventilátor kapcsolása. Csak harmadik fokozaton működik, szal egyesen meg kettesen semmit sem csinál. Az E Kadettomban ugyan ez volt :lol: Demo mondta hogy szerinte kapcsoló cserével ez nem oldódna meg, de ha van fölösben kapcsolód és kiprószálhatjuk vagy van vmi 5leted azt megköszönném.

GesiTomi, hozzád is lesz majd egy kérdésem mert egyszercsak elkezdett nekem ciceregni egy relé és annyira idegesítő volt hogy a gyári hanxórók maxhangerőn tolva is hallottam hogy kattog, és kiszedtük. De látszólag minden működik. Egy kék relé balról a negyedik ahol a biztosítéktábla boritó szerint semminek sem kéne lennie, de van rajta cikkszám és majd megkérdezném micsinál amint megtalálom hova tettem azt a xart mert most olyan mintha csak disznek lett volna ott.

Jaigen, és aminek legjobban örülök, hogy bár éjjel fagyott de a GSi most már újra garázsban tölti az éjszakákat tegnap estétől :)

Link to comment
Megosztás:

1 - ablaktörlő szerkezet van berohadva. Meg lehet próbálkozni a javítással, de nem lesz sokáig

tartó eredménye. :lol:

2 - valószínűleg az előtét ellenállás ment ki a ventinél, 6-7e huf a csergőben, könnyű cserélni a

pollenszűrő felől.

Mindkét hiba elég általános f astra jelenség. :)

A kék relé valszeg a hátsó ablaktörlő időzítőreléje, nekem csak az volt kék színű.

Link to comment
Megosztás:

Mert van aki megunja belelapátolni a pénzt.

Meg aztán itt most eszembe jutott Opelka nevű kartárs, aki Pécsen a rali amatőr bajnokságban

egy kadettel többször volt bajnok. Nos, ő miután beletette a bikásabb 2.0 motort a kadettbe,

szépen elkezdett szétszakadni (szó szerint) a kasztni. Pedig még be is volt csövezve, és nem

volt agyonrohadva. :lol:

Link to comment
Megosztás:

2 - valószínűleg az előtét ellenállás ment ki a ventinél, 6-7e huf a csergőben, könnyű cserélni a

pollenszűrő felől.

Mindkét hiba elég általános f astra jelenség. :)

A kék relé valszeg a hátsó ablaktörlő időzítőreléje, nekem csak az volt kék színű.

Jaja.. valszeg igy lesz.. nekem is ez volt, igaz 4fokozatú a kapcsoló.. de ez csak részletkérdés..

Viszont sztem majd ki kellene venni mielött veszel, pláne ha bontottat, mert pl. a 4eshez min. 2 fajta van. mert amit én vettem annó bontott ellenállást, annak más volt az "alakja".. igy nem ment be a helyére..sajna képtár miatt a régi leírásom ugrott.. de majd esetleg csinálok róla.. én nem akartam még plusz pénzt költeni, igy meghackeltem amit vettem a bontóban.. nem tökéletes, de mükszik :lol:

Link to comment
Megosztás:

Most kresseltek itt előttünk az emberek. Egy Superb vs egy nemtommi, talán Fabia vagy Corolla. Kicsit felszaladtak a járdára is még jó hogy nem ütöttek el senkit :lol:

Hát szerintem én megvárom mit mond Diny ha neki vannak ilyen cuccai bontva akkor bepróbálom azokat. Ha nincsenek akkor meg majd látom. Kár hogy Demo messze lakik...

Link to comment
Megosztás:

AC relét (ha egyáltalán az az a fekete műanyag izé), hogy kell levenni? Tenném vissza a comp csatiját de nem férek el mellette. Csak csináljam erőböl vagy van valamilyen trükk? :) Eltörni nem akarom mert momentán sem gyorskötöző sem pillanatragaszto nincs kéznél :)

bár most a kocsihoz sem férek hozzá, kolléganő olyan kozel állt, hogy nem férek be :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.