Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ákosé csak annyit mutatott

neemm iisss. :unsure:

na jóóó . ;) de jó volt 210 zel lemenni tatabányára, és végig egy 1.2 es astra mögött mentem :blink:

asszem abban az időben egyesben olyan 80 at mentem.

és ugy emlékszem hogy 2 impulzussal többet adó jeladó volt benne.

Link to comment
Megosztás:

ma már majdnem összejött annyi szabadidő (meg kedv ;) ) bent a cégnél, hogy lementem volna felrakni a comp csatiját...erre kolléga bejelenti, hogy el kell mennie mert ő lesz a Mikulás az unokahuga ovodájában :unsure: :blink:

Akkor idén már nem lesz belöle semmi? ;) :P

Link to comment
Megosztás:

Lámpánál megállt mellettem egy GSi.A srác elkezdte túráztatni a gépét.Értettem én, csak hát ugye........ had ne égessem mánn magamat! :unsure: De azé' én is bőgettem mind a 100 lovamat.Aztán zöldnél szépen kúltúráltan elindultam.Az övé jól startolt, tetszett.A Corsával bevállaltam volna............... :blink:

Link to comment
Megosztás:

üdv!

jártam tőkecserén meg vezérlést is kapott az auto újat... a faja az egészben az hogy miota az autot elhoztam azóta a központi zár ha kinyitom az autot akkor kinyit majd rögtön becsuk...ha zárva az ajtó és a benti világitást felkapcsolom akkor is nyit-zár a központi... na ehhez szoljatok hozzá... :blink: :unsure:

Link to comment
Megosztás:

üdv!

jártam tőkecserén meg vezérlést is kapott az auto újat... a faja az egészben az hogy miota az autot elhoztam azóta a központi zár ha kinyitom az autot akkor kinyit majd rögtön becsuk...ha zárva az ajtó és a benti világitást felkapcsolom akkor is nyit-zár a központi... na ehhez szoljatok hozzá... :blink: :unsure:

Mennyibe fájt (ha nem indiszkrét?) És jó lett a hangja?

Az elektromos vicceket meg általában az okozza, hogy mikor összeszerelték a kocsit, helyreállítás körül trehányak voltak a csatlakozók megkeresésekor és kábelezés kialakításakor, félrekötötték.

Keress meg valakit, aki szerelt már pár astrát, de legalább opelt, és az helyrehozza. Remélhetően nem kell szétbombázni az egész autót. De előszőr próbáld meg fejéhez b..ni annak, aki csinálta. Mondjuk tőke és vezérléscseréhez nem nagyon van mit piszkálni az elketronikán, kábeleken...

Link to comment
Megosztás:

Ez most szerintem nem a szerelő hibája volt...

Ugyanis a központi zár vezérlésének kábeleinek semmi köze a motortérhez.

Ez szerintem vagy a kábelköteg öregedésének tudható be, kontakt vagy szakadás, esetleg

rövidzár valahol a kötegben... Illetve ilyen akkor szokott még előfordulni, ha a zár szorul,

és nem megy teljesen a végállapotba nyitáskor/záráskor.

Link to comment
Megosztás:

Mennyibe fájt (ha nem indiszkrét?) És jó lett a hangja?

A lurdinál a tied volt az a jóóó kis diesel hangú ha jól sejtem, amit Gabi is vizslatott.. akkor én is kivi lennék.. hangja? mert ott nagyon csúnyán csattogot. talán nem is hallotam ilyen hangos tőőőőkéket! ;)

üdv!

jártam tőkecserén meg vezérlést is kapott az auto újat... a faja az egészben az hogy miota az autot elhoztam azóta a központi zár ha kinyitom az autot akkor kinyit majd rögtön becsuk...ha zárva az ajtó és a benti világitást felkapcsolom akkor is nyit-zár a központi... na ehhez szoljatok hozzá... :blink: :unsure:

nah ez itt az érdekes!! szerintem lehet ebből kellene kiindúlni... "ha kinyitom az autót" alatt az ajtót érted? vagy távval a riasztó-központit? mert ha az ajtót, akkor elképzelhető h a belső világítás kavar be valahogy.....

Link to comment
Megosztás:

:blink: hihi igen enyiméje volt a dízel csoda:)

halkabb lett jóval bár használt gyári tőkék kerültek bele...15 km -t mentem vele össz vissz a szerelőtől igazából még kéne vele picit autóznom állítolag hogy még halkabb legyen a tőke csütön megyek ki lurdihoz addig majd meglátjuk mennyire lesz halk... 17000 pezetámba került cakk-pakk ami korekt ár , nagyon is más kérdés hogy a 'kiszolgálás' nem igazán volt a legjobb...du 3 ra igérték az autót és 1830ra oda mentem s még csápon volt kerék meg vezérlés nélkül (egy óra alatt be lett fejezve...)...ez nem a világ vége de olaj itt ott csordogált rajta és hát igencsak olyan helyeken ahol nem szabadott volna lenni...az aksi ólusán lévő védő burkolatot letörték ... jah és én tudatlanul azt hittem nem kell újra fagyállót önteni az autóba vezérlés meg tőke cserénél de ezexerint mégis...pedig kérdeztem szerelés elött mit vegyek meg de ez nem jutott senki eszébe így helyben kaptam löttyöt talán nem is a legjobb áron...az ár végülis jól hangzik bár arrol volt szó hogy 12 lesz de ha nagyon szopatós akkor 15....

ettől függetlenül a Patyit rendes mikulásnak tartom csak most annyira mégsem voltak megnyerők a műhelyben történt dolgok, bár ő személy szerint nem is nyúlt az autóhoz sokat(amit sajnálok is...) inkább a kolegái...

lökösömet meg remélem a "kiscsoki" ,ahogy ti hívjátok, hozza nekem vagy megyek én érte és akkor még talán lesz eleje is az autómnak ;)

apropó közponyti zár... ha kinyitom az ajtót kulcs bedugással (mert a távbizbaszom nem müxik ;) ) és becsüccsennék közben kattan/csattan a zár tehát nyit zár...vagy pl jöttem haza fele hungárián ... villany fel és hallom megin nyit-zár ...mondom ez mi a fáking? ujra villany leo...megintcsak nyit-zár párszor eljátszottam...mosolyogtam egy jót aztán rájöttem nem is olyan vicces... :unsure:

a műhelyben annyit mondott a Laci hogy nem találkozott még ilyennel...

Link to comment
Megosztás:

A Patyi nem akkora villányász guru, szerintem mást keress, ha ilyen problémád van.

Csoki megrendelte a karbikat (Solex), úgyhogy lassan mindenki elkezdhet chipet keresni és direkt szűrőt venni, ha versenyben akar maradni. :blink:

Én meg este kockásra fékeztem a téligumimat. Pedig csak 100ról 0ra volt satu. Nem gondoltam volna, hogy oda lesz a felület fele. Drága poén volt sajnos... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

:unsure: hihi igen enyiméje volt a dízel csoda:)

halkabb lett jóval bár használt gyári tőkék kerültek bele...15 km -t mentem vele össz vissz a szerelőtől igazából még kéne vele picit autóznom állítolag hogy még halkabb legyen a tőke csütön megyek ki lurdihoz addig majd meglátjuk mennyire lesz halk... 17000 pezetámba került cakk-pakk ami korekt ár , nagyon is más kérdés hogy a 'kiszolgálás' nem igazán volt a legjobb...du 3 ra igérték az autót és 1830ra oda mentem s még csápon volt kerék meg vezérlés nélkül (egy óra alatt be lett fejezve...)...ez nem a világ vége de olaj itt ott csordogált rajta és hát igencsak olyan helyeken ahol nem szabadott volna lenni...az aksi ólusán lévő védő burkolatot letörték ... jah és én tudatlanul azt hittem nem kell újra fagyállót önteni az autóba vezérlés meg tőke cserénél de ezexerint mégis...pedig kérdeztem szerelés elött mit vegyek meg de ez nem jutott senki eszébe így helyben kaptam löttyöt talán nem is a legjobb áron...az ár végülis jól hangzik bár arrol volt szó hogy 12 lesz de ha nagyon szopatós akkor 15....

ettől függetlenül a Patyit rendes mikulásnak tartom csak most annyira mégsem voltak megnyerők a műhelyben történt dolgok, bár ő személy szerint nem is nyúlt az autóhoz sokat(amit sajnálok is...) inkább a kolegái...

Hát szvsz ez így annyira nem megnyerő, 12-ből lesz 17, fagyálló mióta kell?.... és mi lehet nagyon szopatós egy vezérlés és hidrotőke cserében? Burkolatok eltördelése pedig.... hát türelmes egy ember vagy te, mit ne mondjak.

Link to comment
Megosztás:

Hát szvsz ez így annyira nem megnyerő, 12-ből lesz 17, fagyálló mióta kell?.... és mi lehet nagyon szopatós egy vezérlés és hidrotőke cserében? Burkolatok eltördelése pedig.... hát türelmes egy ember vagy te, mit ne mondjak.

Béééla!

Te vagy türelmes... :unsure:

Te vagy az az ember akit lassan 4 éve ha nem több ismerek...azóta keresel kiszakadt ülés helyett valamit, vagy csak egy kárpitost...azóta csattogank a tőkéid, és idegesít téged, de még sem cseréled le, inkább csak hetente megállapított, hogy dejó, hogy biztos nem tetted...hát kemény egy figura vagy az biztos...

Csinált már neked valaki valaha jót? Vagy az lehetetlen? Szegény barátnőd...már ha van, és nem azt is 10 éve keresel, mert hát ki tudja, lehet, hogy "csak a GSIm miatt van velem" és inkább nem kell...meg "bejön neki a kifeslett ülés..." maradjon így inkább...ki tudja... :blink: ;)

Bocs de ez most jól esett... :lol:

Bár ki tudja...lehet, hogy nem is esett jól? ;) :P Egyáltalán esett? ;)

Link to comment
Megosztás:

Béééla!

Te vagy türelmes... :unsure:

Te vagy az az ember akit lassan 4 éve ha nem több ismerek...azóta keresel kiszakadt ülés helyett valamit, vagy csak egy kárpitost...azóta csattogank a tőkéid, és idegesít téged, de még sem cseréled le, inkább csak hetente megállapított, hogy dejó, hogy biztos nem tetted...hát kemény egy figura vagy az biztos...

Csinált már neked valaki valaha jót? Vagy az lehetetlen? Szegény barátnőd...már ha van, és nem azt is 10 éve keresel, mert hát ki tudja, lehet, hogy "csak a GSIm miatt van velem" és inkább nem kell...meg "bejön neki a kifeslett ülés..." maradjon így inkább...ki tudja...

Bocs de ez most jól esett...

Bár ki tudja...lehet, hogy nem is esett jól? Egyáltalán esett? :blink:

Én "kemény figura"?;)

Én vagyok az, akinek 4 millióban (vagy 6ot mondtál múltkor?) van egy turbós gsi astrám, és mégis egy 200e-ért vett Senator a szívem közepe? :P:D

Én vagyok az, aki 2003-ban jó megjelenésű fiatalember volt szép barátnővel, mára pocakot eresztett, és a szép barátnő is eltűnt? (Pedig zsírúj FK ülések vannak a kocsimban?) (Lehet, hogy ő is a gyári gsi kivitelt értékelte jobban kék színnel, szakadt beülővel?) :lol: ;) Szerintem te, aki mindezt ilyen derűvel elfogadja sokkal keményebb figura vagy nálam ;)

Visszatérve a dolog tárgyilagos részére:

Aki nekem dolgozott annó a hidrotőkéknél és a vezérlésnél, 7 egész ezrest kért, nem tört el semmit, hűtővizet se kellett, hogy leeressze, és megcsinálta kábé két óra alatt, azért két óra, mert közben végignéztem és megkérdezgettem tőle ezt-azt, na ő például nekem jót csinált. Pedig nem is opeles.

Persze ha 12ért vállalja valaki, az sem egy rossz ár végülis. Viszont ha a vége 17 lesz, az már 40% emelkedés utólag bejelentve... Uhuhunál pl jópárszor jártam már, mindig forintra annyi lett a mutatványok vége, amit előzetesen mondott, annyi órára, semmi eltörve.

Ja, amúgy a tőkéim nem épp újak, de sokat javultak (olaj).

Link to comment
Megosztás:

Tudom, én intéztem neki. ;)

Tudom, mondta. :P

Ha az ABS-ed jó lenne... :blink:

;)

Nekem is eszembe jutott...

Vezérléscsere&Patyi:

Ha cserélnek vízpumpát is (ami normál esteben szerintem hozzá tartozik a vezérlés cseréhez ;) ), akkor ott azért el tud difundálni némi víz, amit nem árt utánatölteni. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.