Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

őőő jaja 1 E- t értek én is a tankba lövősnél nem nagyon volt mit elrontani, fogták az oriás stukkert és puff puff bang bang...arra már nem emléxem hogy járt e a motor , közben , amugy... vicces figurák , azért érdemes őket lesni , sajna pár kísérlet hagy némi kivetni valót , de nagyobb bajunk sose legyen :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Asszem 10 most akcióban az első szélvédő. :unsure:

Igen....? Hol? Aszittem drágább, én 18 körül saccoltam. De akkor is - szerintem - inkább csináltassa meg az ember, nem is az anyagiak miatt, hanem mert nagyon sokszor hallottam cserélt szélvédőről, ami ázott, stb.

Link to comment
Megosztás:

Manapság mennyiért csinálnak hátul szélesítést? Vagy egyáltalán kell e szélesíteni egy 205-215-ös gumihoz meg kb. 9" széles felnihez 40es ültetés mellett?

Szerintem kell. Bár mondjuk ilyen helyzetben az ET szám sem teljesen mindegy... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Szerencsére oldalról indult a repedés és lefelé megy tovább. Most éppen nem tudnám elképzelni, hogy elindul befelé. Bár... Úgyhogy egyelőre marad. Amúgy ajánlatot már kaptam és sajnos megvenni csak az egyik fele a mókának. Olyan 20-25-ből állna meg az egész. :unsure:

Tankbalövős kísérletnél nekem az nem tetszett, hogy homokban volt az egész. Lehet hogy aszfalton be tudna szikrázni az a lövedék, ami esteleg...

Link to comment
Megosztás:

Manapság mennyiért csinálnak hátul szélesítést? Vagy egyáltalán kell e szélesíteni egy 205-215-ös gumihoz meg kb. 9" széles felnihez 40es ültetés mellett?

biztos hogy kell szélesíteni,olyan 2-4centit.Azt nem tudom mennyiért csinálnák meg :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Kell egy jókezű kasztnis és egy jó festő!Szerintem a festék többe lenne,mint a kasztnismeló!

Attól függ mekkora a felni ET száma,mert ha kicsi akkor kell két javító ív is,mert úgy szebb szélesítést lehet csinálni.Nem olcsó mulatság.Valószínű hogy a fényezés drágább lenne.

Link to comment
Megosztás:

tehát vagy a felnihez csináltatom, vagy jó sokat rá kell hagyni....értem köszi :unsure:

de azt a 2-4 centit még az anyagbol huzzák ki vagy már az is ives móka?

Az én véleményem az hogy sokkal jobban jársz ha a felnihez csináltatod,és egy új javító ívvel csinálják meg,mert nem enged annyit az anyag.

Link to comment
Megosztás:

Az igényes lakatos új ívet tesz fel és azt üti kijebb. Illetve attól is függ mennyire szar ami a festék alatt van fém jelenleg. Mindenképp felnihez érdemes csináltatni. Ja igen István találtam lakatos ismerőst ha mégis kell hegeszteni és hamár itt tartunk kérdeztem, csinál e lehegesztést és egyéb "tuning" jellegű dolgokat azt mondta elválal ilyesmit. Mondjuk nem láttam még mit csinált.

István gyorsabb volt! :unsure: Egyébként nem csak azért mert jobban enged hanem az új ívet nem heggeszti le belül addig amíg a kívánt méretet el nem éri.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.