Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ú Szonik ne szivasd má Antit me megveszi egyből úgyse birja ki hogy ne :blink:

Ez mit jelent? ACHTUNG DIE TRICHTER SIND NICHT BESTANDTEIL DER AUKTION.LIEFERUNG WIE BILDER NUR OHNE DIE 3 LUFTTRICHTER

Redi a cskárpit elég ganyés de le akarom fújni feketére... Nem élethalál kérdés hogy legyen ilyenem (ha nagyon kell ajánlj érte valamit pl jégbehűtött maláj .....), de az enyém lyukas meg minden baja van, ha ebből fekete lesz akkor talán szép lesz :unsure:

Dinyt kérdezted?

Link to comment
Megosztás:

aztec ot elérni lehetetlen :unsure: probaltam mar hinnni mi is van vele de soha nem veszi fel

Muszáj alu teknönek lennie? Mert állítólag passzol a C20NE-é is csak a kkor kell a C20NE szzívócsöve is.

szivo csö az nem cserélhetö ezen ugyanis z20let pumpa van

szal alu kell :blink:

Link to comment
Megosztás:

Dinyt kérdezted?

Diny Olajteknöje elvileg az enyém lesz, mert az enyém gyanus, hogy repedezik... :unsure:

Nagyon jó szívó hangja van ezeknek a fekvő karbiknak. Remélem Demó megcsinálod az xe-t karbisra. ;)

Nekem is nagyon bejönnek a Weberes motorok, de elöbb megvárom, hogy milyen lesz a Krisztiáné.

Én egyébként is akkor már meg akarom bontani a motort és a hengerfejet és a dugókat kicsit átalakítani.

Ez is elég komoly lehet.

http://www.ame-racing.de/dragracer/galerie-VR6.shtml

És itt a hozzá tartozó videó. :blink:

Link to comment
Megosztás:

ACHTUNG DIE TRICHTER SIND NICHT BESTANDTEIL DER AUKTION.LIEFERUNG WIE BILDER NUR OHNE DIE 3 LUFTTRICHTER

Figyelem, a tölcsérek nem tartoznak az aukcióba. Szállítás úgy, mint a képeken, csak a 3 levegötölcsér nélkül.

(mondjk ha jól emlékszem 6 tölcsér volt rajta. :unsure: )

Link to comment
Megosztás:

Bár amit ír az is igaz lehet. Hát igen.

Jó ez a szöveg.Sztem leszünk még így majd páran.........

Ezt a Vento-t nagyon szerettem, annak ellenére hogy 30Litert evett, és iszonyatosan szervízigényes volt ! Az utcán nem nagyon volt ellenfele,az autópályán pedig szinte semmi nem ért a nyomába.......(280Km/h)...

Mivel a gyári teljesítményhez képest a többszörösét tudta, sokszor keveredtem vele életveszélyes helyzetekbe, és olyan kalandokba, amiknek nagyon csúnya vége lehetett volna, de ezidáig minden esetben valahogy megúsztam. Most viszont ismét történt egy nagyon necces kaszkadőr mutatvány, ezért úgy döntöttem, befejezem, mielőtt megölne...........

Az autót darabokra szedtem, és alkatrészenként eladtam.........

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.