Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Gina a Joci meg a hatfél...

Hát Gina hozzászóláésait érdemes elolvasni...

Kicsit RCS fííílingem van... :unsure:

+FSI doboz :blink:

Bazz de annak az autónak a motorja triccsre lesz téve veszettgyorsan ahogy láttuk pályanapon... Megnézném az olaj állapotát...

Naon fless az új ülésem, tökre tart, furi ;)

Aszonta PehiCsabi hogy ő lefújta matt festékkel a randa szürke kalaptartóját és kész. Nem kopik (eddig) és egész jó lett. Végülis nem veszíthetek sokat, lehet bepróbálom az olajos kárpittal...

Link to comment
Megosztás:

Gina a Joci meg a hatfél...

Hát Gina hozzászóláésait érdemes elolvasni...

Kicsit RCS fííílingem van... :unsure:

Idézet a Cs-ről Antinak:

"Szia!Gina vagyok.Te nagyon okos egy csávó lehetsz ne mán,osztod az észt meg arcoskodsz itt csak nem tudom mire MR.Tökély.Hallottam Opel-talin se virítottál valami nagyot,de mindegy,ha Te ettől nagyobbnak érzed magad nekem úgy is jó." by Gina

:blink: ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

ÁÁ tehát akko itt most az a téma hogy a gazdája félre mérte a gyorsulást?! az a kupak amugy jo dolog meg ér 30 valahány ezret?

Padon mérve 5LE töbletet nyújt,azt hogy megéri e az árát azt neked kell eldönteni.Ha szerencséd van akkor már 20ért lehet venni.

Ami az említett autóban van az olyan mokolt megoldásnak tűnik a power kupak az nem így néz ki :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Idézet a Cs-ről Antinak:

"Szia!Gina vagyok.Te nagyon okos egy csávó lehetsz ne mán,osztod az észt meg arcoskodsz itt csak nem tudom mire MR.Tökély.Hallottam Opel-talin se virítottál valami nagyot,de mindegy,ha Te ettől nagyobbnak érzed magad nekem úgy is jó." by Gina

:unsure: :blink: ;)

na ezt jól megkapta Anti le is lépett gyosan a netről........

szegény most bizti jól elrontották a kedvét

Nem is carstyling lenne he nem ilyen adatokkal szerepelne egy "Tuning autó"

de hát tuning matrinya meg tuning lámpa meg monjuk tuning sportállatpedálszett és megvan a 6.5 meg a 160Le

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.