Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Nem a legjobb példa, mert az elég egy szar autó ilyen szempontból.

Az Anti megy olyan 170-nel 14 másodperc után.

Tehát kb. Ő is szeritnem 20 alatt lehet 200-on.

csak viszonyítási alapnak szántam,a motor és hajtás miatt

persze egy húzott motor lekörözi,de azok már kicsit másabbak,mint akármelyik gyári :unsure:

Link to comment
Megosztás:

csak viszonyítási alapnak szántam,a motor és hajtás miatt

persze egy húzott motor lekörözi,de azok már kicsit másabbak,mint akármelyik gyári :unsure:

Arra írtam, hogy összekerék, 2 tonna. :blink:

Egyébként szeritnem nem kéne sokat győzködni bármelyikünket is hogy átüljön egy olyanba. ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Hát annyira nem nagy száááám...

Én megyek 13.8 alatt 171km/h ra, és ugye innen még 200-ig elég jópofát megy...valahol 16-17 mp körül lehet a 200... :unsure:

durván két másodperc kell 170től 200ig???? :blink:

kicsit hihetetlen számomra,bár olyan erős autóba még nem ültem,mint a tied ;)

Link to comment
Megosztás:

Hát annyira nem nagy száááám...

Én megyek 13.8 alatt 171km/h ra, és ugye innen még 200-ig elég jópofát megy...valahol 16-17 mp körül lehet a 200... :unsure:

egy haver csináltatta a kocsiját egy mantás embernél és az ő mantája van állítólag 20mp alatt 200on...nem nagyon estem seggre az infótól azért kérdeztem

Link to comment
Megosztás:

durván két másodperc kell 170től 200ig???? ;)

kicsit hihetetlen számomra,bár olyan erős autóba még nem ültem,mint a tied ;)

Szerintem több kell, de a 20 reális. :unsure:

Bár tényleg durva, hogy még mit megy 200 felett is. :blink:

egy haver csináltatta a kocsiját egy mantás embernél és az ő mantája van állítólag 20mp alatt 200on...nem nagyon estem seggre az infótól azért kérdeztem

Azért min. 250 lóerő és max. 1 tonna kell ehhez a művelethez. Meg ugye picit más az óra szerinti érték.

Link to comment
Megosztás:

egy haver csináltatta a kocsiját egy mantás embernél és az ő mantája van állítólag 20mp alatt 200on...nem nagyon estem seggre az infótól azért kérdeztem

valahol láttam 2.0t mocival szerelt mantát...a CS-n fentvan ha jól emlékszem...éppen az mehet annyit..

Szerintem több kell, de a 20 reális. :unsure:

Bár tényleg durva, hogy még mit megy 200 felett is. :blink:

ilyenkor sírom el magam,és visszagondolok arra,hogy hogy szoktam dícsérni az Astrámat,milyen jól megy ;) :P ;)

Link to comment
Megosztás:

valahol láttam 2.0t mocival szerelt mantát...a CS-n fentvan ha jól emlékszem...éppen az mehet annyit..

ilyenkor sírom el magam,és visszagondolok arra,hogy hogy szoktam dícsérni az Astrámat,milyen jól megy ;) ;) :unsure:

Azért egy Manta 3000 24V is tudhat már olyant.

Majd tavasszal azt is megmérjük. :blink:

Link to comment
Megosztás:

18 alatt biztos megvan...

Ha megnézitek a kocsikat a timeslippen az időkkel, akkor ti is ki tudjátok számolni...

Mivel nekem alul nem megy nagyot mert eltekeri a kereket, de Voszi diagrammján látszi, hogy 2-ben pl ugyanolyat gyorsul mint 1-ben....utána háromban és 4 ben is bitangot húz...igazából ott az igazi, ott van nagy nyomaték...

De István volt legjobban meglapődve amikor kipróbálta elindult a Lágymányosin, és kicsit lezsibbadt, hogy pikk pakk 200 felett repített... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Azért egy Manta 3000 24V is tudhat már olyant.

Majd tavasszal azt is megmérjük. ;)

Meglátjuk, meglátjuk. ;)

Én a C20XE + 50-es Weber-ben is bízom még. :P

18 alatt biztos megvan...

Ha megnézitek a kocsikat a timeslippen az időkkel, akkor ti is ki tudjátok számolni...

Mivel nekem alul nem megy nagyot mert eltekeri a kereket, de Voszi diagrammján látszi, hogy 2-ben pl ugyanolyat gyorsul mint 1-ben....utána háromban és 4 ben is bitangot húz...igazából ott az igazi, ott van nagy nyomaték...

De István volt legjobban meglapődve amikor kipróbálta elindult a Lágymányosin, és kicsit lezsibbadt, hogy pikk pakk 200 felett repített... :unsure:

20. :lol: ;)

Meg amikor 220nál úgy körbe lettem autózva, mintha álltam volna. :blink:

Link to comment
Megosztás:

18 alatt biztos megvan...

Ha megnézitek a kocsikat a timeslippen az időkkel, akkor ti is ki tudjátok számolni...

Mivel nekem alul nem megy nagyot mert eltekeri a kereket, de Voszi diagrammján látszi, hogy 2-ben pl ugyanolyat gyorsul mint 1-ben....utána háromban és 4 ben is bitangot húz...igazából ott az igazi, ott van nagy nyomaték...

De István volt legjobban meglapődve amikor kipróbálta elindult a Lágymányosin, és kicsit lezsibbadt, hogy pikk pakk 200 felett repített... :unsure:

1-2ben is maxon tölt a turbó? mert sokszor alkalmaznak olyat,hogy korlátozzák a töltőnyomást olyankor.

ha van,és hülyéget írtam most,akkor bocs :blink:

Link to comment
Megosztás:

Szerintem több kell, de a 20 reális. :unsure:

Bár tényleg durva, hogy még mit megy 200 felett is. :blink:

Most már tényleg nagyon kiváncsi vagyok arra az autóra ;)

amióta benne van a turbó egyszer ültem benne akkor is a szálloda garázsában volt és csak az ülést méregettük ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.