Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ez lamináris ugye? Mert elvileg az áramlás iránya állandó....gondolom visszafelé nem megy a levegő a csőben :unsure:

Hát nem pont ez a lamináris áramlás definíciója. :blink:

A turbulens is egy irányban halad összeségében, csak vannak benne örvénylések. Olyan mint a Duna a hidak lábánál. Ahogy a Gabi is mondta, lehet hogy ez kívánatos a keverékképzés szempontjából. AZ SFI dobozban is ezért vannak azok a lapkák gondolom, csak azok túl nagy ellenállást jelentenek (gondolom).

Link to comment
Megosztás:

Te Redi! Az irány nem csak visszafelé tud ám változni! :blink:

Nem egy dimenzióban kell gondolkodni. ;)

Jah, és a szívócsőben, főleg a torkolatnál igenis van lengés, a szelepek ugyanis az idő nagy

hányadában zárva vannak (tehát a vákum csak részidőben lép fel).

Link to comment
Megosztás:

Ez nagyon tutteráj! :blink: Viszont pontosan ilyen hagja volt anno azoknak a Hondáknak, amik Kiskőrösön nyomultak a versenyen.De sem'baj! ;)

Link to comment
Megosztás:

Ez nagyon tutteráj! ;) Viszont pontosan ilyen hagja volt anno azoknak a Hondáknak, amik Kiskőrösön nyomultak a versenyen.De sem'baj! ;)

És hasonló a hangja az összes super1600-osnak is, ugyanis ezek 10-11ezres fordulatot is elérik

alkalomadtán. :unsure:

Azt tudom, de jobban tetszik, ha szétszedem és látom, hogy síma a felülete. :P

Jah, aki ennyire ráér... :blink:

Link to comment
Megosztás:

SZIASZTOK

ÉN KÉREK EGY ILYET A JÉZUSKÁTÓL

:blink: ;)

Indítsunk listát? :unsure:

És hasonló a hangja az összes super1600-osnak is, ugyanis ezek 10-11ezres fordulatot is elérik

alkalomadtán. ;)

Hát azok a gépek tutira elérték! :P Bár bevallom tördelmesen nekem azoknak a Celicáknak a hangja jött be, amit ott voltak.Meg a VFTS gépeké.

A Celicákon Nipponracing felirat volt.............gondolom ismered a céget, vagy taliztál már vele.

Volt 3 Opel is, egy Corsa B GSi, egy Astra GSi, és G OPC is, de azoknak a hangja inkább olyan vidéki Ladás hang volt.Repedtfazék.....nemszépvolt.........szerintem.........

Link to comment
Megosztás:

AZ MÁR REKORD LENNE :unsure: :blink:

18E ,SZUROMI VEZÉRMŰTENGYELY,FŐTENGYELY,LENDKERÉK

POLIR HENGERFEJ CSATORNÁK

NAGYOBB INJEKTOROK LEGALÁBB 300CM3-SEK

WEBER RENDSZERNYOMÁSSZABÁLYZÓ

MEG ILYENEK

Akkor majd célszerű lenne leméretni, ha elkészül, meg bejáródik, hogy miti is tusd vaójában.

Én meg találtam egy Ilyet . Vajh' mnnyire lehet hiámnyos?Amúgy ahogy elnézem, itt van Kméten, a Merkantilnál...........

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.