Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Üdv!

A héten fényezném a műszerfalam, kérdésem az hogy milyen festéket ajánlotok (márka,hőálló, fényes/matt ? stb...) ill. felcsiszoljam e a dolgokat elötte vagy alapozó kell e nekem ?

Köszi a segítséget előre is!

Öööööö.... szerintem ne fényezz műszerfalat.... én még sosem láttam olyat, ami szép is lett volna... igaz, ezcsak saját szerény véleményem...

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

A héten fényezném a műszerfalam, kérdésem az hogy milyen festéket ajánlotok (márka,hőálló, fényes/matt ? stb...) ill. felcsiszoljam e a dolgokat elötte vagy alapozó kell e nekem ?

Köszi a segítséget előre is!

Szerintem sem lesz szép. :unsure:

Egyébként műanyagra kell a műanyag alapozó, és nem árt előtte jól felcsiszolni sem.

Link to comment
Megosztás:

Feri elkezdte már a Corsáját?

Ha beszélsz vele, mondd meg neki, hogy megjött a Powercap a Corsájához. :unsure:

Egyenlőre tele vannak melóval, meghalni sincs ideje.Szal a Corsája még az udvarában áll.Arra apellál, hogy télen, mikor kicsit holtszezon van, akkor majd nekiáll.De lakatoshoz pl. 2 7 múlva viszi.A többi cumó már elő van készítve, megjöttek a szilentjei is, lengőkarok leheggesztve, féltengelyek készülnek........ szal lassan, de biztosan........

Amúgy miért én szóljak neki?Nincs meg a tel.száma? :blink:

Link to comment
Megosztás:

Szerintem sem lesz szép. :unsure:

Egyébként műanyagra kell a műanyag alapozó, és nem árt előtte jól felcsiszolni sem.

azért nem lesz szép mert én csinálom vagy mert nem lehet szépre? :blink:

ha felcsiszolom + lealapozom és finoman fújom akkor is csúnya lesz? hogyhogy?

amugy Gabibá jó drágára sikerült ez a BC amit kifejlesztettél ;) (de biztos megéri az árát!)

Link to comment
Megosztás:

azért nem lesz szép mert én csinálom vagy mert nem lehet szépre? :unsure:

ha felcsiszolom + lealapozom és finoman fújom akkor is csúnya lesz? hogyhogy?

Nem maga a felület lesz csúnya, hanem a fekete kivitelű, önmagával és az autó egyéb belsőtér elemeivel együtt egységet alkotó astra műszerfalban lesz egy kék vagy mondjuk fehér darab. Ami színben ütni fog a többitől.

Lefényezheted bármilyen szép, igényes munkával, ütni fog a többitől. Legalábbis én még nem láttam olyat, ami ne ütne el az autó többi részétől.

Link to comment
Megosztás:

azért nem lesz szép mert én csinálom vagy mert nem lehet szépre? :blink:

ha felcsiszolom + lealapozom és finoman fújom akkor is csúnya lesz? hogyhogy?

amugy Gabibá jó drágára sikerült ez a BC amit kifejlesztettél ;) (de biztos megéri az árát!)

Miért is drága? :unsure:

A készlet tartalmazza a következőket:

- Board Computer

- Kijelző interfész

- BC gombos ablaktörlőkapcsoló kar

- Kábelköteg, + PC-s kommunikációs kábel

- Váltásjelző LED

- Szerelési anyagok

- Beszerelési útmutató

- Kézikönyv

Mennyibe is kerül egy új board kapcsolós ablaktörlő kar + a kábelek? A befektett munkát is érdemes nézni nem? S persze ingyen elviszik pesten mennyit is fogyaszt az autód? ;)

Link to comment
Megosztás:

Miért is drága? :unsure:

A készlet tartalmazza a következőket:

- Board Computer

- Kijelző interfész

- BC gombos ablaktörlőkapcsoló kar

- Kábelköteg, + PC-s kommunikációs kábel

- Váltásjelző LED

- Szerelési anyagok

- Beszerelési útmutató

- Kézikönyv

Mennyibe is kerül egy új board kapcsolós ablaktörlő kar + a kábelek? A befektett munkát is érdemes nézni nem? S persze ingyen elviszik pesten mennyit is fogyaszt az autód? :blink:

Én is elolvastam hogy miket tud, de oda is írtam hogy megéri az árát biztosan, régebben mikor még csak mende-monda volt hogy lesz ilyen úgy emléxem a Gabi 10-en x ft-ra saccolta az árát, de szerintem nem kell megvédened a Gabi bizniszét mert úgysem támadtam ;)

Link to comment
Megosztás:

Én is elolvastam hogy miket tud, de oda is írtam hogy megéri az árát biztosan, régebben mikor még csak mende-monda volt hogy lesz ilyen úgy emléxem a Gabi 10-en x ft-ra saccolta az árát, de szerintem nem kell megvédened a Gabi bizniszét mert úgysem támadtam :lol:

A régebbi verzió nem tudott közel sem ennyit. Meg ahhoz nem járt ablaktörlőkapcsoló sem.

És a kidolgozása sem volt annyira kiforrott, ebben az új verzióban másfél év munkája van. :lol:

Szerintem nézz körül a boombasticban, és írd fel, milyen elektronikus ketyerét kapsz

ennyi pénzért. Nem lesz hosszú a lista. ;)

hjja a szellemi munkát nem sokra becsülik itthon....mert azt nem csákánnyal kell csinálni már nem is megeröltető :unsure:

;) :P ;)

Ezt én sem mondhattam volna szebben. :blink:

Link to comment
Megosztás:

na akko itt a bibi én azt hittem itt csak versio 1.0 van de ezexerint én a régebbiről hallottam csak anno...de mint mondtam ár érték arányban nagyon jó a dolog csak mint összeg maga sok, de lehet ez az én kiváltságom csak így hogy az auto minden porcikájára költök épp ^^

Link to comment
Megosztás:

hjja a szellemi munkát nem sokra becsülik itthon....mert azt nem csákánnyal kell csinálni már nem is megeröltető :blink:

nem mintha a fizikai munkát megbecsülnék... :unsure:

sajna...

Gabi! ez már 1 dobozban van teljesen? vazzee... de jó már annak aki ezt veszi...(nekem lassan már tömör műszerfalam lesz a sok kis apróság miatt, ami mögötte van. )

Link to comment
Megosztás:

...a szellemi munkát...azt nem csákánnyal kell csinálni...

Öööö... nem csákánnyal??? öööö... akkor én eddig rosszul csináltam???? :blink: :P ;) ;)

Jó az a BC és ilyen kis szériában nem lehet olcsóbban kihozni. Azt se felejtsétek el, hogy a munkadíjon meg a szellemi, és anyagi terméken kívül bele kell férjen az árába az is, hogy a gyártást le kell szervezni, alkatrészeket beszerezni, leírást kell hozzá csinálni (fúj de utálatos meló az :unsure: ) meg hajat tépni mert semmi nem úgy jön össze ahogy kell, stb.stb. Szerintem megeshet, hogy Gabi még kicsit alul is kalkulálta. Persze ha elad 1000-et, már lehet, hogy megéri neki majd, de addig vastagon benne van a lelkesedés meg a felebaráti szeretet is a profitban... szerintem....

Link to comment
Megosztás:

Gabi! ez már 1 dobozban van teljesen?

Egen, ő az újítás. :unsure:

Persze ha elad 1000-et, már lehet, hogy megéri neki majd, de addig vastagon benne van a lelkesedés meg a felebaráti szeretet is a profitban... szerintem....

Szerintem sosem lesz abból közel sem ezer. :blink:

Ha jövőre elmegy 100db, akkor már azt mondom, megérte ennyit foglalkozni vele.

De még akkor is benne van a fent említett lelkesedés, és az ár leginkább felebaráti. ;)

Házat mindenesetre nem ebből fogok építeni. ;)

Link to comment
Megosztás:

Coupe!

Én midig is azt mondtam, hogy jobban néz ki ha magas a hátulja...nekem úgy tetszik jobban...de ha jobban vezethető, meg hát a tieeeeed... :blink:

Te csak ne agyál ötletet meg ne mondj véleményt mert már nincs az az orvos aki ki kezelne a betegségedből! :unsure: Szegény István meg nem tudja mi legyen: Trattóre vagy tehénsz@r magasság.

Link to comment
Megosztás:

Volt egy kis anyázás Lenderékkel szombaton. Megnéztük a régi leömlőt meg a Lexmault a kocsi alatt.

Ezek kontár g*cik elvágták a gyárit közvetlenül azután ahol összejön a két cső, és a Lexmault is ott nyesték el.

Így ha valami miatt ki kell szedjem a Lexmault (pl eladom az ótót) akkor b*szhatom a cuccot mert el van vágva. Ráadásul megvették volna tőlem a gyárit de igy nincs pofám eladni.

Öcsém hivta fel őket mert eddig jóban volt velük, elküldte az ottdolgozó Robit is a halálfaxára hogy hogy lehet ilyen kókány melót csinálni ennyiért.

Ezekután nem tanácsolom senkinek ezeket a gyökereket. drágán dolgoznak és sz@rul.

Link to comment
Megosztás:

Volt egy kis anyázás Lenderékkel szombaton. Megnéztük a régi leömlőt meg a Lexmault a kocsi alatt.

Ezek kontár g*cik elvágták a gyárit közvetlenül azután ahol összejön a két cső, és a Lexmault is ott nyesték el.

Így ha valami miatt ki kell szedjem a Lexmault (pl eladom az ótót) akkor b*szhatom a cuccot mert el van vágva. Ráadásul megvették volna tőlem a gyárit de igy nincs pofám eladni.

Öcsém hivta fel őket mert eddig jóban volt velük, elküldte az ottdolgozó Robit is a halálfaxára hogy hogy lehet ilyen kókány melót csinálni ennyiért.

Ezekután nem tanácsolom senkinek ezeket a gyökereket. drágán dolgoznak és sz@rul.

És miért vágták el?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.