Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Élménybeszámoló:

Ma volt(unk)am Subinál, elvittük a mocimat, lefestettem szép feketére a szelepfedelet,elkezdett összeállni a kocsi, nem lesz benne stabirúd(most mi lesz)és még mosse tom mikor lesz kész........(25.-re bizti nem) :unsure: :blink: ;)

Mielött jöttünk(Dinyvel) vitt minket a V6-al meg gyorsult egyet egy xe ellen eredmény=kell egy V6 már a hangja miatt is megéri(viccet félre téve most bizti nem lesz pedig kb 60ft különbség van egy 2.0 16V és egy 2.5 24V között meg egy motortartó konzol)

De eccer lesz azt megígérhetem ;) :P ;)

Link to comment
Megosztás:

Jó hogy eddig mindenki azzal b@szogatott hogy magas a hátulja......

Ne kiméljetek............ :unsure:

Nem biztos, hogy számít az Én véleményem, de szerintem a magas hátuljú téma jobb. Muscle Car rulez:)

Még egy pici OFF: leglátogatottabb nap 597, 2006. november 8., szerda.

A fórum korlátozás egy örög téma marad asszem:)

ON.

Link to comment
Megosztás:

Nekem nagyon tetszik igy megültetve, de én ezt már régóta mondom :blink:

És attól megjavul,ha egyhelyben áll? :unsure:

Nem, de legalább nem pusztul tovább ;)

Gyuláék ennyire messze vannak?

Ami azt illeti eléggé messzire, sőt a mult hét óta mégmesszebre kerültek ;)

de egyébként most másra kell a pénz :P

Link to comment
Megosztás:

kell egy V6 már a hangja miatt is megéri(viccet félre téve most bizti nem lesz pedig kb 60ft különbség van egy 2.0 16V és egy 2.5 24V között meg egy motortartó konzol)

De eccer lesz azt megígérhetem :blink: ;) ;)

Tudok eladó C25XE-t, és X25XE-t is, ha gondolod! :unsure: :P

Link to comment
Megosztás:

Tudok eladó C25XE-t, és X25XE-t is, ha gondolod! :unsure: :blink:

a kérdés akkor az lenne h mennyiért és mi tartozna bel(gondolok itt csövekre asszem szervónak meg állítólag másik gázbowden meg kuplungszerk meg ilyen "apróságok"lennének fontosak)

Tehát mennyi?????

Bár sztem most ez télleg felejtős talán jövőre vagy azután

Link to comment
Megosztás:

a kérdés akkor az lenne h mennyiért és mi tartozna bel(gondolok itt csövekre asszem szervónak meg állítólag másik gázbowden meg kuplungszerk meg ilyen "apróságok"lennének fontosak)

Tehát mennyi?????

Bár sztem most ez télleg felejtős talán jövőre vagy azután

Sztem a C25XE-t relative olcsóért meg lehetne venni, az X25XE egy Vectra B orrában van.Mind2hőz autómata társul, szal normális váltót még szerválni kellene hozzá.S, értelemszerűen a cucc csak úgy ér v.mit, ha mindent adnak hozzá.

De ha jövőre, akkor jövőre.Biztos lesz akkor is ilyesmi.Az úriember egyébként klubtag :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Sztem a C25XE-t relative olcsóért meg lehetne venni, az X25XE egy Vectra B orrában van.Mind2hőz autómata társul, szal normális váltót még szerválni kellene hozzá.S, értelemszerűen a cucc csak úgy ér v.mit, ha mindent adnak hozzá.

De ha jövőre, akkor jövőre.Biztos lesz akkor is ilyesmi.Az úriember egyébként klubtag :unsure:

Azért lennne fontos az ára mert komplett autók vannak 250-300 pénzért amiből elég sok mindent el lehet adni.....

Link to comment
Megosztás:

Azért lennne fontos az ára mert komplett autók vannak 250-300 pénzért amiből elég sok mindent el lehet adni.....

Olyan 1500-2000 euro körül mozognak azok a V6-ok, amivel érdemes is foglalkozni.

Amiben ez a C25XE moci van, abban benne van minden, és 300 euróért vették, mert nem volt járóképes.De ott a helyszínen azzá tették, mert raktak bele másik féltengelyt, lengőkart, és kiverték a kézifék betéteket, mert v.mi fogta az autót.mikor mondták a bontósnak, hogy a Veki járóképes, és akkor ŐK indulnak vele, a bontós a fejét fogta, és csak azt mondogatta, hogy ungrische kamikaze!Meg gondolom agyalt rendesen, hogy ha ráfordítja Ő is azt a kis időt, akkor esetleg neki sem 200 eurót ért volna az a Veki.Hát így...........

Link to comment
Megosztás:

igy ujonnan mennyibe kerül? és miért van ilyen csunya asztalteritőre téve? :unsure:

A kettő postaköltséggel együtt majdnem 200 euró volt, de látszik is rajta, hogy nem Irmscher, Friedrich, vagy valami hasonló.

Ez pedig anyám asztalterítője, töle kell megkérdezni, hogy miért van ez az asztalon. :blink:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.