Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Azért szedtük szét,mert volt egy a garázsban.(mi nincs abban a garázsban :P B) :wub: )

Okés, csak Anti írta, hogy CSAK a hengerfej lesz cserés.

Gondoltam hogy itt a technokol rapid (ami bár tulajdon képpen folyékony szög), már nem biztos hogy 100%-ig kielégítő eredményt hozna. :P

Link to comment
Megosztás:

Okés, csak Anti írta, hogy CSAK a hengerfej lesz cserés.

Gondoltam hogy itt a technokol rapid (ami bár tulajdon képpen folyékony szög), már nem biztos hogy 100%-ig kielégítő eredményt hozna. :wub:

Azért gyors megoldásként megfordult a fejében a pillanatragasztó :P :P B)

Link to comment
Megosztás:

Hát, hogy jóóól bírom az csak a látszat...néha nagyon elkeserít....de aztán rájövök, hogy ha szomorkodok sem lesz jobb...így inkább vihogok... :wub:

Tény, hogy úgy eltört a tengely, hogy ezen még a 6 hónap gipsz sem segítene...úgyhogy Tom javaslatára inkább kicserélem ezt is... :P

Tom!

Örülök, hogy sikerült...mibe fájt???

Link to comment
Megosztás:

Azért elég sokmindent tanultunk ebböl,tudom téged ez nem vigasztal.Én többet nem foglak a turbóval cukkolni mert már annyit szívtunk vele mint más az összes autójával B) :P (köszönhetö ez a hozzáértő szakiknak is meg a rossz alkatrészeknek,meg még sokmindennek :P :wub: )

Link to comment
Megosztás:

Azért elég sokmindent tanultunk ebböl,tudom téged ez nem vigasztal.Én többet nem foglak a turbóval cukkolni mert már annyit szívtunk vele mint más az összes autójával B) :P (köszönhetö ez a hozzáértő szakiknak is meg a rossz alkatrészeknek,meg még sokmindennek :P :wub: )

Jajj pedig mindig jót röhögök az aláírásodon.

Hadd kérdezzem már meg:

Van a MuhaCsabi. a FehérTyutyutyuKadett. Szonik. Elvileg gondolom nekik is hasonló szisztem van a gépben. Ők is két sarkonként szét kell szedjék atomjaira a vasat hogy a kitudja hány ló (mert ezt sose tudja senki) működjön?

Ha hazajönnék egy turbós Calival és egyazegyben átdob(at)nám a motorját. Akkor én is ennyit sz0pnék?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.