Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ha a csergőben a Viktor azt mondja hogy azt megveheted,akkor az biztos hogy jó :P :wub:

Sajnos kint is elég drága.

power cup 90euro

most csak ezt az egyet találtam,de ennél több szokott fent lenni,de az ár általában ennyi szokott lenni.

Köszi Coupe!

Legalább toom milyen néven kell keresni :P

Soha nem jöttem volna rá, hogy ilyen szép dojcsos neve van a power cup-nak.

Link to comment
Megosztás:

a rendőr azt mondta, hogy csak be kell mutatni a papirt és visszakapom

Egy nem éppen finom, és burkolt megjegyzésem lenne azért az ilyen rendőrre. :wub:

Valamelyik nap bringázok haza, és a hazafelé vezető út egy elég necces környéken visz keresztül.Tipikusan olyan hely, ahol a bringás csak egyenesen előre néz, és tapossa a pedált, és közben azért fohászkodik, hogy lehetőleg MOST NE kapjon defektet.

Egyik utcasarkon áll egy 15-16 év körüli fiatalember, kényelmesen a bringájára támaszkodva, és pont úgy nézelődik, mint aki piszokul ráér.Éppen epés megjegyzést tettem magamban rá, hogy de murvára ráér ilyenkor, mikor mindenki más iskolában vagy pedig a melóhelyen van.Aztán később meglátom a "kisbarátját" is aki a bringáról félig lelógva bámul be a DÉGÁZ előtt parkoló autókba.Akkor már felismertem a dolog mikéntjét.

Kedvem lett volna rendőrt hívni, de sajnos a helyi közeg mentalitását ismerve arra sem méltattak volna, hogy egyáltalán végighallgassanak.

Egy kicsit ugyan ez a hsz. inkább a Mo.-on élünkbe illett volna, de arra akartam vele célozni, hogy ahelyett, hogy bennünket autósokat baxogatnak a rendőrök, inkább az ilyen dolgokra kellene odafigyelniük, és még sorolhatnám............

Link to comment
Megosztás:

Egy nem éppen finom, és burkolt megjegyzésem lenne azért az ilyen rendőrre. :wub:

Valamelyik nap bringázok haza, és a hazafelé vezető út egy elég necces környéken visz keresztül.Tipikusan olyan hely, ahol a bringás csak egyenesen előre néz, és tapossa a pedált, és közben azért fohászkodik, hogy lehetőleg MOST NE kapjon defektet.

Egyik utcasarkon áll egy 15-16 év körüli fiatalember, kényelmesen a bringájára támaszkodva, és pont úgy nézelődik, mint aki piszokul ráér.Éppen epés megjegyzést tettem magamban rá, hogy de murvára ráér ilyenkor, mikor mindenki más iskolában vagy pedig a melóhelyen van.Aztán később meglátom a "kisbarátját" is aki a bringáról félig lelógva bámul be a DÉGÁZ előtt parkoló autókba.Akkor már felismertem a dolog mikéntjét.

Kedvem lett volna rendőrt hívni, de sajnos a helyi közeg mentalitását ismerve arra sem méltattak volna, hogy egyáltalán végighallgassanak.

Egy kicsit ugyan ez a hsz. inkább a Mo.-on élünkbe illett volna, de arra akartam vele célozni, hogy ahelyett, hogy bennünket autósokat baxogatnak a rendőrök, inkább az ilyen dolgokra kellene odafigyelniük, és még sorolhatnám............

Gondolom a többségi kisebbséghez tartozott... :P

Kisit javítottam, mer' nem mondunk ilyet....

Ww

Link to comment
Megosztás:

ismerőst kpm megállította és kapott egy beutalót műszakira :P -céges autót....asszonta h motorszámot meg ilyeneket nem néznek....ez igaz ? mert akkor nem para a mocicsere :wub:

Anti !

Kedvenc Keskinem de gondolom nem mutatna akkorát a gsin na meg egy picit tömegcikk lett már

keskin_kt5sp.gif

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.