Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Este még azért hazakisérhetünk... :D B)

+hát... :wub: :P

asszem némi fogalamzavar one :P

8ra biztos nem leszek ott, mert céges jelenés van kilátásban....

ha avval végzek m1ek 1ből :P

Akkor addig megvárunk nálatok. :lol:

Aztán ha jó a buli, maradhatunk ott is, nem kell a lurdyhoz átmászni. :P

Link to comment
Megosztás:

de szeretlek titeket jányok B) :D

tényleg jelenésem lesz elötte ezé edzeni sem tuok sajnos de ha végzem akkor m1ek de valszín sofőrrel me tutti belecsúszom az italba megest :P :wub:

Felts'del.

Íriszt nem tudod megkérni, hogy kihozza a Gsit ?

....Végigolvastam de nem találom h mért is adod el a vasat?????....

Fuss neki mégegyszer :P

De most ne csak a képeket nézd meg :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ez az amit én soha nem tennék, inkább ki a forgalomból, be egy garázsba és helló, vagy annyira nagy a gáz, persze ha nem akarsz ne válaszolj......

és az miért lenne jó? :wub:

állna 1,1-1.0-0.9 millio huf a garázsban és még gurulni sem lehetne vele....sokkal rosszabb lenne sztem

de azért mégis, kevés ilyen Asztma van itthon......

na ez nagyon igaz....jelentsen akár jót akár rosszat :lol: :P :P B)

Link to comment
Megosztás:

Végigolvastam de nem találom h mért is adod el a vasat?????

Ez az amit én soha nem tennék, inkább ki a forgalomból, be egy garázsba és helló, vagy annyira nagy a gáz, persze ha nem akarsz ne válaszolj......

de azért mégis, kevés ilyen Asztma van itthon......

Forgalomból kivonatni csak ideiglenesen lehet mert ha végleg vonatja ki akkor igazolást kell vinnie egy hivatalos autóbontóbol,hogy ott leadta az autót. :wub:

Tudom,hogy ideiglenesre gondoltál csak osztom az észt neked "Kadettes". :P

Link to comment
Megosztás:

Forgalomból kivonatni csak ideiglenesen lehet mert ha végleg vonatja ki akkor igazolást kell vinnie egy hivatalos autóbontóbol,hogy ott leadta az autót. :wub:

Tudom,hogy ideiglenesre gondoltál csak osztom az észt neked "Kadettes". :lol:

hát ezek a kadettosok már csak ilyenek állandójan' okoskodnak(egyébként ideiglenesre gondoltam)

összes kadettos menjen a ......ja mégse! :P :P B)

Link to comment
Megosztás:

eladni azért kellene mert csak áll benne a pénz és bármilyen vicces foglalja a helyet... utazni meg nem tool kiválló a kocsi, SRY nem sértésnek szánom pont itt a gsi topikban, de De :wub:

Pista valszin Ijiszem fog értem jönni és kisofőrködik engem hozzátok E!

Így joe :?:

Link to comment
Megosztás:

eladni azért kellene mert csak áll benne a pénz és bármilyen vicces foglalja a helyet... utazni meg nem tool kiválló a kocsi, SRY nem sértésnek szánom pont itt a gsi topikban, de De :lol:

haverom tök komolyan gondolta, hogy majd a gsivel megyünk horvátországba..... :wub:

mondtam neki, hogy ezt gondolja át mert nem az év ötlete :P :P

sztem a rendszámtábla akkor is hülyén néz ki ott :D B)

Link to comment
Megosztás:

Bírja az....egy darabig...Mi amikor a Blitzre indultunk Németországba, hát az merész volt...főleg, hogy még gyorsultunk is kinnt...aztán tudva levő, hogy néha a sarokig sem érek el vele...szerelés nélkül...:-)

Pénteken bekerül a nagy AC, mert valószínű, hogy az lesz a ludas...

Legalább is a gyújtást cseréltem, és még midig nem okés...ledurrog...:-(

Már csak az nem lett cserélve...így már megint szépen ki lett cserélve minden, úgyhogy megint nőtt a kocsi értéke...most már drágábban eladó... :wub:

sztem a rendszámtábla akkor is hülyén néz ki ott :lol: :P

Szerintem Redi rajtad kívűl senki sem látta, hogy van ott rendszámtábla... :P ...elég szomorú, hogy neked feltűnt... :D B)

Link to comment
Megosztás:

Nemrég az avatarodon is hasonló lányok (bár azok szebbek voltak szerintem) voltak a kocsidra tapadva. Idén nem cseréled ezek közül vmelyikre?

Voltam ma megnézni a GSit. Lakatolás már nagyrészt kész, mind2 oldalon fent van a küszöb, hátsóiv, meg a kosár. Szép meló lehetett összevágni őket. Most jön a sz0pás a szegecsekkel. Ki van kenve ilyen zöld műgyantás Würth cuccal ahol kellett, erre jöhet majd a gittréteg, és mehet rá a fény vagy mi. Ma is megtekintettük a régi küszöb állapotát, és a lakatos srác kezében a saját súlyától tört el :wub:

Lehet a szegecsek már bent is vannak a helyükön ezt nem tudom mert még melózott a géppel.

Ezután jön az összerakás ami nem lesz egyszerű, mert a műanyagok sehol sem tökéletesek, a küszöbspoilerek is és a lökősök tartóbigyói közül is nagyon sok le van törve. Lehet gányolni kell pedig azt annyira nem akarom.

Reggel eltűnök Balcsira, mert EZ lesz, remélem hétfőre már a GSi is meg a GTE is járóképes lesz, mert ezen a héten majdnem öngyi lettem.

wave.gif

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.