Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ha ennyi feles energiád van megcsinálhatod az enyémet is. :unsure:

Cserébe meghívlak egy sörre. :D

Egyébként én sem azért kerestem bontottat, mert derogál elmenni a csergőig valóban újat venni. Sajnos. :lol:

:D

Egyszer elég volt két hónapig a fürdőszobámba kiterített kábelkötegeket kerülgetni. :)

A sör azért a jótanácsokért jöhet. :)

Egyébként lehet célszerű lenne a komputer tápját (piros és fekete vezeték), és a komputer által

kapcsolt "motor accessories" tápot (ez kék/piros színű vastag vezeték) külön megbiztizni, lengőbiztivel.

Link to comment
Megosztás:

:)

Egyszer elég volt két hónapig a fürdőszobámba kiterített kábelkötegeket kerülgetni. :lol:

A sör azért a jótanácsokért jöhet. :unsure:

Egyébként lehet célszerű lenne a komputer tápját (piros és fekete vezeték), és a komputer által

kapcsolt "motor accessories" tápot (ez kék/piros színű vastag vezeték) külön megbiztizni, lengőbiztivel.

Hát ez 100%, a mostani események fényében. Valamint egy áramtalanítót is be kell applikálni alkalom adtán.

A sört természetesen lejátszuk Blitzen. :D

Link to comment
Megosztás:

Hát ez 100%, a mostani események fényében. Valamint egy áramtalanítót is be kell applikálni alkalom adtán.

A sört természetesen lejátszuk Blitzen. :)

Az áramtalanító megint más kérdés, ahhoz elég nagy átalakulás kell :unsure:

Majd segítek hova érdemes biztit rakni. :D

Link to comment
Megosztás:

Elméletben tényleg ilyen könnyű :unsure:

Gyakorlatban meg úgy néz ki, hogy az akku pozitívon meg kell hagyni a generátor kábelét,

és a többit levenni csak. Azok és az akku pozitív közé kell kötni az áramtalanító vezetékét.

Még mindig egyszerűnek hangzik, pedig ezzel is van szívás. A bonyolult az, hogy 2*1cm átmérőjű

merev vezetéket kell elvezetni be az utastérbe biztonságosan (ne dörzsölődjön, ne törjön), és ott

el kell helyezni valahol egy baszott nagy kapcsolót, amin fixen van ez a két brutális vezeték, és

nem lehet kis ívben kanyarintani sehol. Szal nem eccerű, én is sokat faragtam, mire rendesen

meg lett csinálva.

Link to comment
Megosztás:

Elméletben tényleg ilyen könnyű :)

Gyakorlatban meg úgy néz ki, hogy az akku pozitívon meg kell hagyni a generátor kábelét,

és a többit levenni csak. Azok és az akku pozitív közé kell kötni az áramtalanító vezetékét.

Még mindig egyszerűnek hangzik, pedig ezzel is van szívás. A bonyolult az, hogy 2*1cm átmérőjű

merev vezetéket kell elvezetni be az utastérbe biztonságosan (ne dörzsölődjön, ne törjön), és ott

el kell helyezni valahol egy baszott nagy kapcsolót, amin fixen van ez a két brutális vezeték, és

nem lehet kis ívben kanyarintani sehol. Szal nem eccerű, én is sokat faragtam, mire rendesen

meg lett csinálva.

Pedig ezek után a Corsába sem ártana egy ilyen........... :unsure: Biztos ami biztos. :D

Link to comment
Megosztás:

Ezt aq Clibraforum oldalán olvastam... :unsure:

"Szeretettel várunk titeket is! Amennyiben 10 autóval tudja

képviseltetni

magát a klubotok, akkor autóként 2 fő tud MOTE kedvezménnyel belépni a

rendezvényre. 0-6 évig ingyenes 6-14 évig a belép ára megtalálható a

www.blitz-weekend.hu oldalon."

:D :)

Link to comment
Megosztás:

Gabi most egy kicsit elbizonytalanítottál, mert azt hittem hogy ez 500 forintos kapcsoló és 5 perc kébelezés... :D

Viszont erre a biztosítékos dologra még visszatérhetnénk, mivel most nem nagyon akart leoldani semmi, amit kicsit furcsállottam. Nem értem hogy akkor minek van benne a sok bizti, ha tőlük akár ki is gyulladhat az autó.

Ezt aq Clibraforum oldalán olvastam... :unsure:

"Szeretettel várunk titeket is! Amennyiben 10 autóval tudja

képviseltetni

magát a klubotok, akkor autóként 2 fő tud MOTE kedvezménnyel belépni a

rendezvényre. 0-6 évig ingyenes 6-14 évig a belép ára megtalálható a

www.blitz-weekend.hu oldalon."

:D :)

Na hát megéri MOTE klubtgnak lenni, sok olyan kedvezményed lesz, amit máshol nem kaphatsz meg. :)

Akkor gondolom ezek szerint a vezetőség állal oly nagyra becsült Devilsesek is hasonló kedvezményt kapnak. Érdekes fejlemények a fél évvel ezelőtti állasponthoz képest. De nembaj, legalább első kézből kaptuk az infót, nem egy másik fórumról kell megtudni. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Tom esete fellendítheti az áramtalanítógyártók kereskedelmét... :unsure:

Hát meg a tűzoltóberendezések gyártóként. Egyébként tényleg elég kellemetlen érzés átélni, hogy kigyullad az autód és nem nagyon tudsz mit tenni ellene. Nem kívánom senkinek. Nekem is csak szerencsém volt...

Link to comment
Megosztás:

.

Na hát megéri MOTE klubtgnak lenni, sok olyan kedvezményed lesz, amit máshol nem kaphatsz meg. :D

Akkor gondolom ezek szerint a vezetőség állal oly nagyra becsült Devilsesek is hasonló kedvezményt kapnak. Érdekes fejlemények a fél évvel ezelőtti állasponthoz képest. De nembaj, legalább első kézből kaptuk az infót, nem egy másik fórumról kell megtudni. :)

Most már én is felteszem a kérdést, hogy ez miért isvolt jó...

És igen a Devilsesek is ezt a kedvezményt kapják...

Kicsit furcsálom én is, mert anno szó sem lehett ilyesmiről...Azóta azon gondokozom, miért fizetünk 5000-et? Holott én eddig a klubtagsági mellett voltam...

Nem a kedvezmény ellen vagyok, csak nem egyforma mértékben kellett volna...Meg kéne becsülni azt a pár lelkes klubtagot akik még itt vannak... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Tényleg érdekes :) csak akkor azt nem értem miért nem ők segítenek a rendezvény lebonyolításában.A kérdés jó minek is fizetem a klubtagságit,ha ők is ugyanazt a kedvezményt kapják mint mi :unsure: .Mert akkor már csak a fórum marad,amiből azért ingyen is van egy pár.

Link to comment
Megosztás:

Tényleg érdekes :D csak akkor azt nem értem miért nem ők segítenek a rendezvény lebonyolításában.A kérdés jó minek is fizetem a klubtagságit,ha ők is ugyanazt a kedvezményt kapják mint mi :unsure: .Mert akkor már csak a fórum marad,amiből azért ingyen is van egy pár.

Dolgozzál jól, hogy ők jól érezzék magukat ugyan annyiért...

Korrekt. :lol:

Pláne hogy eddig ők voltak a béna köcsögök és én éreztem szarul magam, amikor megpróbáltam védeni őket. Na mind1, ebből is látszik, hogy én még kicsi vagyok. :)

Link to comment
Megosztás:

Hát meg a tűzoltóberendezések gyártóként. Egyébként tényleg elég kellemetlen érzés átélni, hogy kigyullad az autód és nem nagyon tudsz mit tenni ellene. Nem kívánom senkinek. Nekem is csak szerencsém volt...

Nekem is már volt masszív füst az astrában a pótféklámpa vezetéke miatt, amit az előzőleg

beb@szott hátsó szélvédő pár ottmaradt szilánkja vágott meg. Úgyhogy tudom mit éreztél. :unsure:

Alakítsunk anonim astrafüstölők szakkörét... :)

Link to comment
Megosztás:

Nekem is már volt masszív füst az astrában a pótféklámpa vezetéke miatt, amit az előzőleg

beb@szott hátsó szélvédő pár ottmaradt szilánkja vágott meg. Úgyhogy tudom mit éreztél. :unsure:

Alakítsunk anonim astrafüstölők szakkörét... :D

Rendben. Viszont akkor ezt majd sörrel kell megünnepelni. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.