Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ez szeritnem már nem nagyon fog kiderülni...

Semmi hiba nincs elvileg, a kábelköteg dörzsölődött ki.

Akkor cserés a dolog, gondolom.Amúgy a régit meg majd jóól ki kell bontani, átnézni, és hátha menhető.

Pl. az én gépemnél típushiba a gégecsőben lévő kábeleknél a kidörzsi.Bár pl. a rendszerbiztit az ÉN hüleségem miatt verte ki.......(toronymerevítő)

Link to comment
Megosztás:

Újat? :unsure:

Az is lesz tizenix éves.

Lehet hogy egy év múlva ugyanez lesz. Egy csomó részét nem tudja ellenőrizni ránézéssel,

márpedig az Astrákba elég szegényes minőségű vezetékeket pakoltak. A szigetelése megkeményedik,

és szétmállik. Némelyik színű vezetéknek olyan rossz a szigetelőanyaga, hogy ennyi idős korában

kézzel le tudod róla morzsolni. Valszeg a te "nagy égésed" annak folyománya, hogy a lakatos

jól megtornásztatta a vezetéket az áthelyezgetésekkel, és akkor mállott le a szigetelőanyag egy

csomó helyen, ahol nem látszott.

Nekem az alig 10 éves astrából olyan kábelköteg került ki a télen, amit már nem raktam volna

vissza, fent említett tünetek miatt. Én inkább csináltam újat (bár a motorkötegben maradt még

sok gyári cucc, ezért azt teljesen külön körre kötöttem, kisebb biztivel. :) ).

Link to comment
Megosztás:

Dél körül szedik szét a mocit...ma bizti nem lesz kész és még a holnap sem bizti... :) :D

Akkor jó hogy 6-ra kellett odavinni... :D

Újat? :lol:

....

Ha ennyi feles energiád van megcsinálhatod az enyémet is. :unsure:

Cserébe meghívlak egy sörre. :D

Egyébként én sem azért kerestem bontottat, mert derogál elmenni a csergőig valóban újat venni. Sajnos. :)

Link to comment
Megosztás:

Akkor jó hogy 6-ra kellett odavinni... :)

Ha ennyi feles energiád van megcsinálhatod az enyémet is. :unsure:

Cserébe meghívlak egy sörre. :lol:

Egyébként én sem azért kerestem bontottat, mert derogál elmenni a csergőig valóban újat venni. Sajnos. :D

Azért kellett 6ra mert utána a TURBÓS ISTENNEK dolgozni kellet mennie :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.