Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Te úgy is ott voltál... :D

Már megint Te kezded a kötözködést :) :D :lol:

Van 1pár FK M3as(karbon mintás)manuális tükröm eladó f astra adapterrel,de inkább jó állapotú gyári F astra tükörre cserélném.(95utánira elektromos füthető)A tükör jó állapotban van csak a lakk kezd lejönni róla,de az újat is lakkozni kellene hogy ne úgy járj mint én.Azért adom el mert nekem jobban bejön a gyári.

Új ára tükör9900ft,adapter3000ft.Ára legyen 9000ft

Most miért??? :unsure:

Azért mert nekem nem jön be annyira itthon meg már van sok kacat.Látni se látok benne annyit mint szeretnék és lassan mindenkinek ilyen tükre van.Szerintem az angel eyes is hasonló sorsra fog jutni :)

Link to comment
Megosztás:

Most miért??? Nem voltál ott??? :)

Mégsem lesz lakás...legalább is nem ez... Apám most hívott, hogy beszélt a gondnoknővel, és mondta a csaj, hogy felejtsük el, mert bolond a szomszéd...

Azért megkérdeztük a többi szomszédot is, hogy mi a szitu...

Az egyik szomszédja épp dupla combnyaktöréssel fexik otthon, mert lelökte a lépcsőn, a felső lakónak meg ripityomra verta a csávó a lányát, mert valami nem tetszett neki...

Azért lehet, hogy egy becsöngetést megér a móka... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.