Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Na haza jöttem az oszták raftingról.A véleményem nem változott se a németekről se az osztrákokról.A határon át se akartak engedni a hátsó kerék miatt,de meggyöztem az embert hogy nálunk jó ez így és muszáj átmennem.Hazafelé elhegytam az egyik diszlécet nem bírta a tempot :lol: és az alatta lévő fém sín is eléggé oda lett,ezért úgy gondoltam leszedem mindenhol.Le is jött az összes és elég jó alatta a fényezés de az egyik ajtón már nem gyári kétoldalas ragasztóval volt feltéve és azt nem tudom semmivel se leszedni.Már próbáltam hexánnal,acetonnal,sebbenzinnel,de nem akar lejönni és elég szarul néz ki :D :unsure: .Ha esetleg valakinek van valami jó ötlete az ne tartsa magában :)

A pólós csaj üzent reggel hogy ma nem lesz kész a póló,de holnapra valószínű.

Link to comment
Megosztás:

Coupe!

Én is hasonló gondokkal küzködtem az Astrán. Az egyik léc már utólagos volt.

Nekem más megoldás nem maradt, erővel kellett megoldani, aztán újrafényezni az ajtót. :unsure:

Balázska, Anti!

Na mi is volt ez a pszichodokis kalandozás? Iszom a szavaitokat, lehet mesélni... :)

Link to comment
Megosztás:

Már próbáltam hexánnal,acetonnal,sebbenzinnel,de nem akar lejönni és elég szarul néz ki :D :D .Ha esetleg valakinek van valami jó ötlete az ne tartsa magában :)

anno vki irta h a feliratot damillal szedte le az neked nem segítene ? :D

most sztem nagy hülyeséget irtam :) :unsure: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Érdekes én azt hittem, hogy pacihiányos volt a kocsid.

Naaaaaaaa mindegy :)

Mondtam, hogy gyere, de beszélhet neked az ember :lol:

Inkább te vagy a pacihiányos... :D

Montam hogy most vidéken leszek... de legközelebb go pariiipííííípőőőő! :)

Lehetséges, hogy a 31es számú versenyzőtől besokkolt volna :unsure:

Miért is? Sose volt ilyen jó? :D

Link to comment
Megosztás:

megoldottuk :) fáj az ujjam :unsure:

Nagyon köszönöm mégegyszer :D nekem is nagyon fáj,de nagyon jó lett.Ráment az egész délutánom,de megérte.Ha valaki ilyesmiben töri a fejét és nem akar újra fényeztettni akkor felejtse el,bár csak az egyik ajtómon van egy két karcolás :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.