Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Akkor én nem megyek el Albertért, ha ennyi vállaklozó emberke akad... :)

ÁÁÁÁÁÁ mennyél csak, abban én is szívesebben ülnék mint egy "simac20xe"-ben vagy egy dübörgő Gastrában.....

Albert, én a helyedben, a motorgenrál helyett inkább az XE-sítésen gondolkodnék el, ha belefér a keretbe.......... :unsure:

ott a pont....

Link to comment
Megosztás:

Albert, én a helyedben, a motorgenrál helyett inkább az XE-sítésen gondolkodnék el, ha belefér a keretbe.......... :unsure:

Nincs semmi bajom a C20NE-vel. Még tiltásig se vittem el soha, élete nagyrészét 2000-en tölti, 3 fölé akkor forog ha naon kell.

Ettől függetlenül a gondolkozom a fenti megoldáson :)

Link to comment
Megosztás:

Kb. 8 szín van és a felirat is lehet még újabb ugyanennyi szinű. Valamint még van galléros és nem galléros verzió is. Sok lett volna ha mindegyikből kérsz egyet. De a Coupe még meg is kérdezte, hogy a konkrét rendelésnél hol vannak azok, akik csak általában írták, hogy kell nekik. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Nincs semmi bajom a C20NE-vel. Még tiltásig se vittem el soha, élete nagyrészét 2000-en tölti, 3 fölé akkor forog ha naon kell.

Ettől függetlenül a gondolkozom a fenti megoldáson :unsure:

Majd SárgaGSi cartárs belevisz a tutiba, amúgy meg pl. Demónál van még egy komplett cuccos, és sztem baráti áron meg tudnátok 1ezni, talán beszereléssel együtt is........

Link to comment
Megosztás:

Kb. 8 szín van és a felirat is lehet még újabb ugyanennyi szinű. Valamint még van galléros és nem galléros verzió is. Sok lett volna ha mindegyikből kérsz egyet. De a Coupe még meg is kérdezte, hogy a konkrét rendelésnél hol vannak azok, akik csak általában írták, hogy kell nekik. :unsure:

Most mondjam azt, hogy hívtalak, de nem vetted fel és vissza sem hívtál ? :)

Link to comment
Megosztás:

Most mondjam azt, hogy hívtalak, de nem vetted fel és vissza sem hívtál ? :unsure:

Pontosan tudod, hogy milyen volt a telefonom. Ha látom hogy kerestél visszahívtalak volna. Ettől függetlenül kértünk mindenkit hogy írja le hogy mit rendelt (pont az ilyenek elkerülése végett...).

Link to comment
Megosztás:

Akkor egyébként nem lehetne leadni egy utórendelést??? És azt még csapja hozzá a spinkó?

Mert ha meglátják úgy is akarnak még páran... :D

De. Nyilván lehet bármikor utánarendelni. Csak azt mér szeritnem nem fogja elhozni az István a saját pénzén. :) :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.