Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Most végül is kié a gsiklub.hu???? Azt tom, hogy a Titán nevére lett megvéve, de most Norbi fizette? Vagy senki? Vagy mi van evvel? :unsure:

ugy volt, hogy kifizetem cska regelje be az Attila mert ugy gyorsabb csak közben p@raszt voltam és elfelejtettem neki pénztadni érte

amint utalnak nekem is azt hiszem tényleg ideje lenne pótolni :)

Link to comment
Megosztás:

Szerintem nem buli hogy felvásárlunk minden domainnevet oszt fizetjük mert ettől nem lesz jobb/szebb/több a klub. - gsi.hu is ott van oszt az sincs ott... Nem szemrehányás, csak kérdem hogy MINEK a (még egy) honlap?

Motorcsere projektet lemondtam.

motor 60

munka 40

vezérlés 22

mocibakok ? - attól függ hány ment tönkre 5 - 30

plusz akármi

Ez 150-ből sem áll meg. Ennyi lóvém perpill nincs egyben.

A moci amúgy egy Omegából származik, 88-as évjáratú, 55ezer kilométer van benne az eladó szerint, de tényleg szép állapotú. Gelko, ha gondolod csapj le rá, ugyanaz a srác árulja aki a bőr üléseket. Tököl - 20/9605178 Valamilyen Peti :unsure:

Ma este elutazom, lehet Lurdyba még ki tok nézni egy órára, oszt legközelebb csak next csütörtökön leszek.

Sziasztok!

Link to comment
Megosztás:

....A moci amúgy egy Omegából származik, 88-as évjáratú, 55ezer kilométer van benne az eladó szerint....

Igazán örvendetes, hogy vannak ilyen alacsony futásteljesítménnyel rendelkező motorok 88ból :unsure:

....Mi van Pisti, megnézted az estimesét, és mély benyomást tett érzékeny lelkedre? :)....

De aktív lettél :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.