Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Vagy kérjünk be jó sok helyről referenciamunkát...aztán abból amelyik jó azt használjuk..mindenki ezt csinálja... :lol:

Szerintem igen. Legyen már ott valami. 30ezeret össze tudunk dobni GSi-sek, max. nem eszem 3 napig... :unsure:

Mondjuk még a Redi GSi-jét is pénzé tehetnénk, aztán kipótuljuk, hogy meglegyen a 30. :D :)

Link to comment
Megosztás:

A gsi.hu felíratot ne nézzétek azt töröljük,csak András megelölegezte a Redinek.

Szerintem igen. Legyen már ott valami. 30ezeret össze tudunk dobni GSi-sek, max. nem eszem 3 napig... :unsure:

Mondjuk még a Redi GSi-jét is pénzé tehetnénk, aztán kipótuljuk, hogy meglegyen a 30. :) :D

Azért nem fog ebbe belemenni mert akkor már a mienk is lenne az oldal :D :lol: :)

Link to comment
Megosztás:

Kész a logó terve.Remélem ez már mindenkinek tetszik,de azért nyugodtan véleményezzétek,András bírja a kritikát.Végülis csak 1hete ezzel játszik :) :D :lol:

logoterv

komolyan mondom elöször észre sem vettem hogy a .hu-s verzio van fenn...de elsőre beleszerettem ebbe a logoba mert NAGYON jó!!! Igaz nem tűnik olyan extrának mint az előző de legalább informativ ami többet ér sztem :D

Andris nagyon jo lett a logo! :)

Ezért most kikapok mi?

ööö izé....felhasználhatom? mert akkor kitenném.... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

komolyan mondom elöször észre sem vettem hogy a .hu-s verzio van fenn...de elsőre beleszerettem ebbe a logoba mert NAGYON jó!!! Igaz nem tűnik olyan extrának mint az előző de legalább informativ ami többet ér sztem :)

Andris nagyon jo lett a logo! :D

ööö izé....felhasználhatom? mert akkor kitenném.... :unsure:

:D

ment a mail :lol:

Link to comment
Megosztás:

tudom nektek sincs sok ídőtök, de ha már ennyi kocka one köztünk miért nem csináljuk magunk?

épp erről beszéltünk mult csütörtökön (tudod amikor mentél kerepesein mellettem csak nem láttál)

én nem értek a grafikához, meg dizájnhoz (mármint a webeshez nem) meg nem látom, hogyan nézne ki jól

amit le lehet kockából fejleszteni azt megoldom valahogy, de ha "látni kell" abban gyenge vagyok

Link to comment
Megosztás:

tudom nektek sincs sok ídőtök, de ha már ennyi kocka one köztünk miért nem csináljuk magunk?

Ha értenénk hozzá....már rég kész lenne :unsure:

épp erről beszéltünk mult csütörtökön (tudod amikor mentél kerepesein mellettem csak nem láttál)

én nem értek a grafikához, meg dizájnhoz (mármint a webeshez nem) meg nem látom, hogyan nézne ki jól

amit le lehet kockából fejleszteni azt megoldom valahogy, de ha "látni kell" abban gyenge vagyok

Akkor leülünk és összedobjuk és ha jó akkor majd valaki csinál belőle webet :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.