Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ez kb. egy literrel több, mint nekem. Szerintem egyáltalán nem vészes.

de nem ez a mérvadó.....te mennyit mész átlag autóuton vagy páláyn? :unsure: Gondolom te is 90%-ban városban használod, és ahogy olvasom neked 10 körül szokott alakulni

igazából az zavar, hogy 360-380km-nél már világít a lámpa (nem villog hanem folyamatosan ég) és bc szerint 50km-nél kevesebb a megtehető....pedig nem kellene neki ennyit ennie

Link to comment
Megosztás:

Azért ez gáz - nem gondoljátok?

Este lefényképezem nektek a BC-met :unsure:

Hidd el a tied sem fog jobban fogyasztani 13 év mulva, a 8. turboval... :D

Majd mehetsz a Hernáddal motorgenerál tanfolyamra, úgy jobban jártok anyagilag. :lol: :D :)

Link to comment
Megosztás:

Nem lesz ez jó..

35-40-et mondott a melóra, plusz ugye akkor vezérléscsere a mocin (szíj, görgő vizpumpa) + az igyisugyis cserélendő motortartó bakok...

Végleges ár holnap. De szerintem ez már sok lesz :unsure:

Ez legalább hawercsóka? Mert akkor határeset.Máskor csak a vezérlésre rá lehet költeni ennyit, vízpumpával, munkadíjjal, + sallangok.

Link to comment
Megosztás:

Ez legalább hawercsóka? Mert akkor határeset.Máskor csak a vezérlésre rá lehet költeni ennyit, vízpumpával, munkadíjjal, + sallangok.

Nem mondanám havernak. Még kint van a moci, tehát azon simán cserélnek mindent. Sajna az anyagok még nyilván + költség, gondolom nem kevés. 50?

Egy kérdésem viszont van. Az lehet hogy Omega C20NE motorja egyazegyben bemegy az enyémbe? :unsure: Merthogy az ugyebár hosszában van benne, enyimben meg keresztbe van... Csak ennyi a különbség? :)

Na megkérdi az anyagárakat holnapra, és akkor megint hivom és majd megint irok :D

Link to comment
Megosztás:

Albert: belemegy hiszen Opelosfaternak is omega moci van a kadétban, és az szinte meg1ezik az asztmájéval.....

én bord compom meg néha 7-8as átlagfogyit ír ki ami igencsak irreális...

Kadett bc-ről vki vmi véleményt tud nyilvánítani?????

(lemérni ugye nem tom mer nem wörking a km számláló :unsure: :) :D

Link to comment
Megosztás:

a mechanikus hibákat a Tech müszer nem mutatja ki...

és adatlistát vizsgálva nagyobn nehéz rájönni, hogy mi a gyik. mi is k.sokat szoktunk szopni az ilyen autókkal, aminek nincs baja, de mégis van.

nem lehet hogy a user okozza a bajt? :unsure:

Kompressziómérés volt?? Tudom uncsi, hogy ez a vesszőparipám, de sztem pontosabb adatokat lehet megtudni a motor állapotáról, mint Tech-el ha nincs hibakód..........

Ha pedig a kompresszió okés, akkor lehet tovább nyomozni, hogy esetelg nem-e v.mi beállítási problem okozza a bajt, meg a piszoksok fogyit............

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.