Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Sziasztok!

Na nagynehezen sikerült vennem felniket és remélem már talin ezen fogok gurulni.

Ez már a harmadik garnitura és már kétszer vertek át ilyen felnivel, mint pl. felmentem feleslegesen Pestre érte :) :unsure:

A felnik Azev A 7,5” & 9”x16” 4x100, a 7,5-es ET20 a 9-es ET15 tengelyvégborítókkal(4 db.), frissen görgőzve.

Vaterán nyertem gummák nélkül 61ezer Ft-ért.

A kérdésem az lenne, hogy jól jártam vele és megérte e?

A másik kérdésem (toom nem az a topic), hogy van e valakinek eladó 16ˇ 205/45(40) gummája hozzá?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Na nagynehezen sikerült vennem felniket és remélem már talin ezen fogok gurulni.

Ez már a harmadik garnitura és már kétszer vertek át ilyen felnivel, mint pl. felmentem feleslegesen Pestre érte :D :unsure:

A felnik Azev A 7,5” & 9”x16” 4x100, a 7,5-es ET20 a 9-es ET15 tengelyvégborítókkal(4 db.), frissen görgőzve.

Vaterán nyertem gummák nélkül 61ezer Ft-ért.

A kérdésem az lenne, hogy jól jártam vele és megérte e?

A másik kérdésem (toom nem az a topic), hogy van e valakinek eladó 16ˇ 205/45(40) gummája hozzá?

Mindenféleképpen jól jártál vele ennyi pénzért még akkor is ha esetleg görgöztetni kell.Nekem eddig olyan 200ezer körül van gumival együtt,de nekem polírozva van a pereme.Viszont hátul szélesítés nélkül biztos hogy nem fog elférni,Antinak is 4cm volt széleítve és így is beleért neki.

eladók az azev felnieim ha esetleg valakit érdekel :) :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ezt miért adod el Sonique cartárs???? :) Vagy ha nem kell kínáld fel itt biztos érdekelne pár embert vagy? Bárcsak nekem lenne de én beérem a kadettéval is :D

http://cgi.ebay.de/Digitaltacho-vectra-200...bayphotohosting

Azért adja el ott,mert ide nem tud írni :) és itthon meg nem adnának érte ennyi pénzt neki meg most nagyon kell.Lesz neki egy kadett digit is astrához átalakítva,de az se lesz olcsó.

Zoli nem klubtag, így ez költői kérdés marad.

Már tudom én a választ :D :lol: :unsure:

Link to comment
Megosztás:

ha eladő lenne az Azev eladó lenne az OZ :lol:

2 hónapig jártam utána én is. A vaterán nyertem 2 garnitúrát is, de az első a hirdető haverjáé volt és eladta egyik hétvégén, vagyis utánavaló hétfőn tudtam meg :unsure:

A másikat egy carstylinges kadettos pesti gyerek ígérte, fel is mentem érte Budaörsre, de nem volt hajlandó bekapcsolni a mobilt :) és így -5000Ft benya+kaja meg az asszony :D

Ami meg most van azt a vatera termék figyelő küldte és rá is csaptam villám árral :D

Link to comment
Megosztás:

Tök jó képek készültek kint, és persze a képek láttán az ugrik be, hogy vazzz jövőre jusztis kimegyek!

Király hogy megjártátok az utat & mindegyik gép a saját lábán jött haza. De ha belegondolok hogy elkezd nekem a dojcsoknál füstölni a motorom :) Anti ez a fogyi vhogy szimpatikusabb mint a 28L/100km. Coupé az a hátsólökős az állat, fényezve kivi vagyok mekkorát mutat majd :lol:

Szonik azért az óráért jó sokat kér, közel 100rugó... Kint ezt ennyiért esélyes hogy megveszik?

Ma megálltam főúton mert egy Kadett GSi akart kikanyarodni. GSi Devilses volt meg is köszönte.

Ja, hétvégén nálunk is volt ám történés:

történés1 :D ; történés2 :D

Lemosattam ma a kocsit - persze hogy most meg esik :unsure:

Azok a Smidtek elég kemények amiket lehet szerválni eladó topikban... Na csá mentem bankot rabolni.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.