Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ezek fiatalabbak, szal kiestek a rostán............. :lol: :D :) :D

Szerencséd, hogy Opel16V kollégának már megvan az 5éves terve :D

Különben bajban lennél :unsure:

És a bankkártyával mi a terved félbevágsz egy kiflit és közé teszed? :D :D Nem nagyon laksz jól vele sztm.Ott a pusztán nem igazán fogsz vele fízetni. :D

Másra nem igazán lesz lehetősége, sajnos...

Mondom én, azok után, hogy láttam múlt héten a "számlainformációkat" :)

Apropó!

EZT láttátok már?

Korrekt áron valóban egyedi belsővel... :D

Csak tudnám, mit jelent a Wos SAL... :P

Link to comment
Megosztás:

Nehogy sírás legyen... :D

Polo1

Polo2

A képek sajna jó sz@rok lettek, nagyon szép fekete az anyag (a vaku miatt ilyen).

Te Tomi "gyerek"!! Ez nekem nagyon 'tettsz! még a végén kiköltekezem és ebbő is kell egy. de!! ez milyen méret? hogy áll rajtad? nem csinázol egy olyan képet? csak mert kb egy magasak vagyunk, csak te kicsit őő. "kigyúrtabb" :lol: :D alkat... szvsz vagy tudja hóhér.. :unsure: :)

Link to comment
Megosztás:

Te Tomi "gyerek"!! Ez nekem nagyon 'tettsz! még a végén kiköltekezem és ebbő is kell egy. de!! ez milyen méret? hogy áll rajtad? nem csinázol egy olyan képet? csak mert kb egy magasak vagyunk, csak te kicsit őő. "kigyúrtabb" :D :D alkat... szvsz vagy tudja hóhér.. :unsure: :)

Mondd ki nyugodtan, dagadt vagyok. :lol:

Rám tényleg kicsit nagy, de akkor majd csinálok arrol is képet, hogy rajtam van, vagy csüt. Lurdy-n az lesz rajtam. :)

Link to comment
Megosztás:

Mondd ki nyugodtan, dagadt vagyok. :)

Rám tényleg kicsit nagy, de akkor majd csinálok arrol is képet, hogy rajtam van, vagy csüt. Lurdy-n az lesz rajtam. :D

Nah.. azért azt nem mondanám hogy dagadt vagy, de testesebb mint én :lol:

ez ha jól követtem az eseményeket az M-es ugye?

Te leszel lurdyn? mintha olyat olvastam volna hogy nem lesznek embörök polóvar mert vmi banzáj lesz.. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Nah.. azért azt nem mondanám hogy dagadt vagy, de testesebb mint én :)

ez ha jól követtem az eseményeket az M-es ugye?

Te leszel lurdyn? mintha olyat olvastam volna hogy nem lesznek embörök polóvar mert vmi banzáj lesz.. :unsure:

Igen, a fekte M-es. Hát páran tényleg nem lesznek, mert mennek Blitz Hits-re. De akkor este lövök még képet, úgy hogy rajtam van a cucc.

Link to comment
Megosztás:

De akkor este lövök még képet, úgy hogy rajtam van a cucc.

Kis cuki rózsaszín topok meg ilyesmik... :D :) :)

Szerencséd, hogy Opel16V kollégának már megvan az 5éves terve :D

Különben bajban lennél :unsure:

Hogy ezt már sosem tudom lemosni magamról... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.