Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Középre még jó lehet.... :D

Reggel bejöttem, és egy katt, és már a helyén is volt...nem tudom mit szenvedtetek vele annyit... B)

Viszont most hívott a Stewe, hogy kéne neki egy balos A veki tükör, mert odaadta egy kamionosnak az M5-ön... :huh:

kabbe baszki amig Te légkondizott helységben kávé mellett oltod nőket, addig poor ember kinn szerel bazmeg ott vajaztam meg a gömbcsuklót h csússszon :)

Sztív biztos nem nézett hülyének.... legalábbis nagyon, bár bevallása szerint a bejárati ajtót is azzal csinálta meg ;)

DeepBlue St nem nem subaru lacikától van, ebből 2 darab van, sőt komplet csomagra való csavarokkal rögzítőkkel csak végül nem tettük fel a géjesire hanem maradt Herr Forrónál látott Hernádmesteres 500 forintos megoldás aka nyújjá alá oszt nyissad paraszt opening system :)

Új fedőneved : borravaló :D

nu ezt nem vágom most :)

Anti neked kellett volna szájlent vagy mi :lol:

Nekem nem szilent baz hanem valsz toronycsapágy ment nyaralni :P

Link to comment
Megosztás:

DeepBlue St nem nem subaru lacikától van, ebből 2 darab van, sőt komplet csomagra való csavarokkal rögzítőkkel csak végül nem tettük fel a géjesire hanem maradt Herr Forrónál látott Hernádmesteres 500 forintos megoldás aka nyújjá alá oszt nyissad paraszt opening system :D

nu ezt nem vágom most :lol:

:) :D

Nem nekem nem kell, neked gondoltam, de benéztem, mert tényleg toronycsapágy kéne... :huh:

tegyetek már be egy képet mert nekem maradt vmi bizbaz a full minden csere után hátha ilyen cucc is kolbászol a csomagtartóban

Link to comment
Megosztás:

levagymaradva,minta....

lécci oszd meg velem is a tudást

ha kell akkor használni fogom az erő sötét oldalát és akkor dárk aszték leszek de akkor is meg kell tunnom :D

levagymaradva,minta....

értem baszki

ÉRTEEEEEEEEMMMMM

akkorát esett h feljöttek az 5.ről h leesett a vakolat náluk :huh: :lol: :) :D

Link to comment
Megosztás:

lécci oszd meg velem is a tudást

ha kell akkor használni fogom az erő sötét oldalát és akkor dárk aszték leszek de akkor is meg kell tunnom :)

értem baszki

ÉRTEEEEEEEEMMMMM

akkorát esett h feljöttek az 5.ről h leesett a vakolat náluk :huh: :lol: :) :D

Uhhh, te nagyon el vagy szőkepicsulva! :D

Amúgy meg most hogy megint aktív onlány vagy, megint szokni kell az ötvözött nyócker-harlem

stílusod, de lassan tényleg kéne szótárat kiadnod... :)

Link to comment
Megosztás:

nem kell sótá Gabibácsi

Lassan mhol my niggaz lesz....

Ami szörnyű: most fejezem be 5éves pályafutásom @IT operation és ara jövök be regel h iszonyat hadoválás meg szleng és olyan jó elnézni a jó 40es embereket ahogy szépen meg lettek fertőzve :lol:

Lassan nektek kell szótárat kiadni, mert lassan csak ti csacsogtok óóómagyarul, az viszont 100 h Kölcsey tőlem forog mint a rotációskapa :)

az ilyen oldalakra kellene hitkánter

én bevallom beszívtam ezt is :huh:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.