Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

A két szín felejtős.

nekem tetszene a kétszinu, csak sajna minden jó ötlet már meg volt csinálva

a legjobb kombó sztem a Tomé csak abból már tényleg volt talán még hintaló is ilyen szinűre csinálva :)

lehet, hogy nem vizszintes csikban kellene gondolkodni? :huh:

vagy lóf@szt.....megcsináltatom az nfsu most wanted dizájnt lesz ami lesz :lol:

Link to comment
Megosztás:

nekem tetszene a kétszinu, csak sajna minden jó ötlet már meg volt csinálva

a legjobb kombó sztem a Tomé csak abból már tényleg volt talán még hintaló is ilyen szinűre csinálva :)

lehet, hogy nem vizszintes csikban kellene gondolkodni? :huh:

vagy lóf@szt.....megcsináltatom az nfsu most wanted dizájnt lesz ami lesz :lol:

Azzal járnál a legjobban.

Link to comment
Megosztás:

nekem tetszene a kétszinu, csak sajna minden jó ötlet már meg volt csinálva

a legjobb kombó sztem a Tomé csak abból már tényleg volt talán még hintaló is ilyen szinűre csinálva :)

lehet, hogy nem vizszintes csikban kellene gondolkodni? :huh:

vagy lóf@szt.....megcsináltatom az nfsu most wanted dizájnt lesz ami lesz :lol:

Átlós foglalt legalábbis a kék-ezüst verzió!!! :D

A T&S szervezők és segítőik sztem minden tőlük telhetőt elkövettek hogy kellemes hétvégét és jó szórakozást nyújtsanak a jelenlévőknek!!! :D Le a kalappal előttük Dini és Tamás is gondolom kellően elfáradt mert tényleg sokat kellett rohangálniuk de feladataikat precízen oldották meg!

Link to comment
Megosztás:

A T&S szervezők és segítőik sztem minden tőlük telhetőt elkövettek hogy kellemes hétvégét és jó szórakozást nyújtsanak a jelenlévőknek!!! :) Le a kalappal előttük Dini és Tamás is gondolom kellően elfáradt mert tényleg sokat kellett rohangálniuk de feladataikat precízen oldották meg!

Én meg nagyon remélem most, hogy a Tamás látta milyen a fütyi másik oldalán lenni (nem szop@tsz hanem szop@tnak) nem fogja minden talin a szervezőket szivatni.

Engem ez már nem érint mert ahogy látom olyan vastag le vagyok sz....a, hogy lelóg kétoldalt :huh: :lol:

(egy kicsit vulgáris lett a hozzászólás de igy eléggé kézzelfoghatóra sikerült remélem)

Link to comment
Megosztás:

Én meg nagyon remélem most, hogy a Tamás látta milyen a fütyi másik oldalán lenni (nem szop@tsz hanem szop@tnak) nem fogja minden talin a szervezőket szivatni.

Engem ez már nem érint mert ahogy látom olyan vastag le vagyok sz....a, hogy lelóg kétoldalt :lol: :)

(egy kicsit vulgáris lett a hozzászólás de igy eléggé kézzelfoghatóra sikerült remélem)

Így megérti a p@raszt is? :huh:

Neked is leírjam mégegyszer mi a véleményem a vulgáris férfinemiszerv végén lenni? Vagy vissza olvasol?

Jó lenne ha leszálnál erröl a témáról mert ez kezd nagyon unalmas lenni. De nem lehet, hogy veletek van a bibi amikor nem tudjátok megkülönböztetni a vélemény nyilvánítást a fikázástól. Vagy ez nektek ugyan az? Mert akkor tényleg gond van.

Link to comment
Megosztás:

Így megérti a p@raszt is? :huh:

Ezt egy szóval sem mondtam :lol:

Csak a hasonlat nagyon jó volt és eléggé érzékeltette a helyzetet

Neked is leírjam mégegyszer mi a véleményem a vulgáris férfinemiszerv végén lenni? Vagy vissza olvasol?

Jó lenne ha leszálnál erröl a témáról mert ez kezd nagyon unalmas lenni. De nem lehet, hogy veletek van a bibi amikor nem tudjátok megkülönböztetni a vélemény nyilvánítást a fikázástól. Vagy ez nektek ugyan az? Mert akkor tényleg gond van.

Még hogy te unod????

Naaaneee.....annyit merészeltem mondani, hogy a sok rohadt apró kavics a visszavezető úton ott pattog összevissza az autókra. Majdnem nekemugrottál ennyiért meg ott villogtál a "T. Mindenható Főszervező Úrral"...most koccanjanak össze a térdeim és essek hasra meg csókoljam meg a cipőjét? Vagyok erre méltó egyáltalán?

Link to comment
Megosztás:

Vazzeg nem bírom abba hagyni. Még Dinyvel is veszekedtem de meg tudtuk beszélni kúltur ember modjára. Az elismerés is meg volt miszerint jobban nem is lehetett volna levezényelni. Ennyit a kuki végének nyalogatásáról.

Ezt egy szóval sem mondtam :huh:

Csak a hasonlat nagyon jó volt és eléggé érzékeltette a helyzetet

Még hogy te unod????

Naaaneee.....annyit merészeltem mondani, hogy a sok rohadt apró kavics a visszavezető úton ott pattog összevissza az autókra. Majdnem nekemugrottál ennyiért meg ott villogtál a "T. Mindenható Főszervező Úrral"...most koccanjanak össze a térdeim és essek hasra meg csókoljam meg a cipőjét? Vagyok erre méltó egyáltalán?

1. Nem kell a másik autó seggében turkálni és nem veri rád a kavicsot. Legközelebb porszívózunk.

2. Nem főszervező hanem a 2.ember

3. Nem villogtam csak a dolgom végeztem. Te akarsz a nyamvadt neonoddal az autódon villogni.

4. Hasra is eshetsz mert én is tudok valamit jól csinálni és nem csak fikázni (ez most divat szó lett)

5. Majd live veszekszem veled mert utálok gépelni veled ellentétben.

6. Úgy sem bírod ki válasz nélkül.

A T&S szervezők és segítőik sztem minden tőlük telhetőt elkövettek hogy kellemes hétvégét és jó szórakozást nyújtsanak a jelenlévőknek!!! :lol: Le a kalappal előttük Dini és Tamás is gondolom kellően elfáradt mert tényleg sokat kellett rohangálniuk de feladataikat precízen oldották meg!

Köszönjük.

Link to comment
Megosztás:

1. Nem kell a másik autó seggében turkálni és nem veri rád a kavicsot. Legközelebb porszívózunk.

Már ott is mondtam, hogy oldalra pattog a kavicsa parkoló autókra...és nem száguldoztunk hanme kényelmesen kettesben gurultunk.

2. Nem főszervező hanem a 2.ember

Tökmindegy.

Emlékeim szerint és is megköszöntem a lehetőséget, és elmondtam, hogy tetszett az egész mert jól éreztem magam. A kavicsot nem "csakazérisbeszólok" dolgo miatt mondtam, hanem mert hallottam, hogy kopog a kocsikon.

De mind1 én nem kivánok erről vitázni.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.