Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

ha igazán fain módon akarsz idézni akkor írod nekije h krájin' Tomi oszt víz attól úgyis észhez szokott térni :huh:

Ez már kezd a viccesből átmenni unalmas és idegesítőbe. Most miért akarod, hogy én is b@szogassalak (mert valjuk be van mivel) ilyenkor amikor amúgy is ideg vagyok.

Link to comment
Megosztás:

De nagy lett a szád....Mr ikerlányoklesznekjövőresemmiv6twinturbóóóó... :huh:

Nem lett nagyobb a szám mint eddig volt.Inkább maradok egy igazán jó C20XE-nél mint egy füstölös........ :lol:

Viszont a Bandi nagyon elkeserített ma.Azt hittem lényegesen jóbb árat mond.Kicsit át kell gondolnom a jővőt.

Link to comment
Megosztás:

Péntek este jön be az Attila is neki is elkészült a telifény, két színnel...Azt mondja hogy nem lett, rossz, de vannak benne hibák...De ő is valami 100 alatt hozta ki festékestül mindenestül... :huh:

Gyere be péntek este, oszt jól megnézzük... :)

Bandinak is sok a melója, így megteheti, hogy drágább árat kérjen... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Péntek este jön be az Attila is neki is elkészült a telifény, két színnel...Azt mondja hogy nem lett, rossz, de vannak benne hibák...De ő is valami 100 alatt hozta ki festékestül mindenestül... :huh:

Gyere be péntek este, oszt jól megnézzük... :)

Bandinak is sok a melója, így megteheti, hogy drágább árat kérjen... :lol:

Az lehet hogy sok munkája van,és tényleg szimpatikus a hozzá állása,de Ő messze nem 300ezres kategória.Nekem az a bajom hogy igazán nem is kellene telifény csak egyik nagy "mester"se tud olyan sárgát fújni mint a gyári.

Link to comment
Megosztás:

Az lehet hogy sok munkája van,és tényleg szimpatikus a hozzá állása,de Ő messze nem 300ezres kategória.Nekem az a bajom hogy igazán nem is kellene telifény csak egyik nagy "mester"se tud olyan sárgát fújni mint a gyári.

Miért 300at mondott egy sima telifényre? :huh:

Link to comment
Megosztás:

Péntek este jön be az Attila is neki is elkészült a telifény, két színnel...Azt mondja hogy nem lett, rossz, de vannak benne hibák...De ő is valami 100 alatt hozta ki festékestül mindenestül... :huh:

Gyere be péntek este, oszt jól megnézzük... :)

Bandinak is sok a melója, így megteheti, hogy drágább árat kérjen... :lol:

olyan nem is lesz amiben nincs hiba

100ért telifény? kétszinböl? nem tartom vészesnek! ha nem ma vettem volna át a lakást és nem kellene azt is kicsit rendberakni meg berendezni simán beneveznék egy ilyen fújásra!

emlékezzetek t&s-en is volt hiba az autókban....

Link to comment
Megosztás:

Miért 300at mondott egy sima telifényre? :huh:

Azt mondta 250-300,de inkább 300

olyan nem is lesz amiben nincs hiba

100ért telifény? kétszinböl? nem tartom vészesnek! ha nem ma vettem volna át a lakást és nem kellene azt is kicsit rendberakni meg berendezni simán beneveznék egy ilyen fújásra!

emlékezzetek t&s-en is volt hiba az autókban....

Milyen lakás és hol :lol: ?

Azért én már láttam egy pár olcsó fényt nekem is fújtak anno.Hát nem voltam tőle elájulva sőt.Mikor 2-3hónap múlva megtörik a gitt...

Link to comment
Megosztás:

De gondoltam mivel a tied 2 színű több vele a munka azért drágább,de ezek szerint mindegy. Azt még nem is mondtam neki hogy lakkozva :lol:

Hát pedig a hőkamra miatt elvileg nem. Érdekes. Na mind1, kiváncsi leszek Aztec fényére élőben... :) :huh:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.