Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Nem kitöröltük csak bezártuk addig amíg megszületik válasz! Tudod azok a hozzászolók had ne mondjam, hogy kik. :huh:

Már a topikjába betettem ahova való! Mert én nem offolok! :lol:

A lényegen nem változtat ők most azt látják hogy ki lett törölve,ezért tényleg kár volt inkább írtatok volna valamit.

Link to comment
Megosztás:

A lényegen nem változtat ők most azt látják hogy ki lett törölve,ezért tényleg kár volt inkább írtatok volna valamit.

Isten malmai lassan örölnek.

Még annyit ha akkora szar volt akkor Total Car-os ember be volt szívva, hogy ilyen cikket írt? Mindenki tudja, hogy nem garasoskodnak a negatív kritikákkal álltaában.

Link to comment
Megosztás:

Azt hittem egész nap aludni fogsz.Azt mondtad a héten használhatattlan leszel :D

Hát nem látod, hogy az is... :) :lol: :) :D ;)

Jóvannnnna Tomi! Nehogy már a szívedre vedd...csak eddig nem értetted miért esett szarul a szervezőknek, amikor fikáztad a dolgokat a Blitzen... És látod, ahhoz, hogy fikázzon az ember még el sem kell menni... B)

De tényleg nem azért mondtam, hogy bántsalak vele...

Szal , hogy Geri szavaival éljek: Pííísz... :)

Isten malmai lassan örölnek.

Még annyit ha akkora szar volt akkor Total Car-os ember be volt szívva, hogy ilyen cikket írt? Mindenki tudja, hogy nem garasoskodnak a negatív kritikákkal álltaában.

Én csak az infókat hallottam...Mikor mentem Siófokra, több emberkével is találkoztam út közben, és meséltek...pedig ők nem konkurencia, csak mezei kilátogatók voltak...de jót nem nagyon mondtak...:-(

Na de tényleg mindegy, a fő, hogy legalább Ti jót gyorsulgattatok!!! Na jó vbevallom, hogy ezt a részét sajnálom, hogy kihagytam... :huh:

Ki volt a mindentvivő??? Már legalább is a csapatból??? Azt hallottam, hogy Mor autója, igen csak jól muzsikált... :P

Link to comment
Megosztás:

Nem bántasz max szétcsaplak csütörtökön! :huh: A külömbség annyi, hogy én nem kezdek el magyarázkodni. Ez azért mert, az azért olyan és egyébként is lehet segíteni + tudja ... miket hallok még. Érted én belátom mi a hibám és nem magyarázkodom ill. vállalom másokkal ellentétben. Csütörtökön fej vagy gyomor? :lol:

Én csak az infókat hallottam...Mikor mentem Siófokra, több emberkével is találkoztam út közben, és meséltek...pedig ők nem konkurencia, csak mezei kilátogatók voltak...de jót nem nagyon mondtak...:-(

Kik is voltak?

Link to comment
Megosztás:

Egyébként honnan tudod milyen érdekek fűznek valakit valakihez? Szemét aljas volágot élünk ahol ha nem teszel keresztbe valakinek akkor már csicska gyerek vagy.

Csütörtökön úgy néz ki egy kisebb buli erejéig le kell ugranom Siófokra, mert szóltak, hogy nélkülem nem buli a buli... :huh: :lol:

Szal úgy néz ki, hogy nem megyek...vagy kinézek, és utána megyek le...még nem tom...

Menekülsz mi nem bírod a kritikát. Mondjuk ez az Akkor nem jó mert .... tipikus női praktika. Cica fiú. :)

Link to comment
Megosztás:

Egyébként honnan tudod milyen érdekek fűznek valakit valakihez? Szemét aljas volágot élünk ahol ha nem teszel keresztbe valakinek akkor már csicska gyerek vagy.

Menekülsz mi nem bírod a kritikát. Mondjuk ez az Akkor nem jó mert .... tipikus női praktika. Cica fiú.

Tomi, te már megest túlpörögtél................ :huh:

Link to comment
Megosztás:

Nem igazán értem Tomi hogy minek veszed magadra :huh: úgy csinálsz mintha Te szervezted volna az egészet,pedig nem Te találtad ki hogy milyen programok legyenek....

Ákos nagyon eltűnt mostanában... :lol:

http://index.hu/cikkepek/totalcar/magazin/...tereo06_032.jpg

Olvassál más topicot is.Ezt a képet már 1hete beraktam az astra G coupe topicba :D :)

Link to comment
Megosztás:

Nem igazán értem Tomi hogy minek veszed magadra :huh: úgy csinálsz mintha Te szervezted volna az egészet,pedig nem Te találtad ki hogy milyen programok legyenek....

Olvassál más topicot is.Ezt a képet már 1hete beraktam az astra G coupe topicba :) :lol:

Te meg ne idézz képpel... :D

Mert kb 2 hónapja csináltak a Tar-ék egy ilyen Passatot, a Wörthersee elött, hogy majd matt fekete lesz...és RS-tuningnak csinálták...lakatolták... :D

Link to comment
Megosztás:

Te meg ne idézz képpel... :)

Mert kb 2 hónapja csináltak a Tar-ék egy ilyen Passatot, a Wörthersee elött, hogy majd matt fekete lesz...és RS-tuningnak csinálták...lakatolták... :D

Egyből javítottam is.Nekem lehet offolni én csak egy egyszerű uzer vagyok :D :huh: :lol:

Azért csinálták a passatot mert állítolag azzal akartak menni olyan találkozókra ahol nem kiállítani mennek,csak látogatni.

Link to comment
Megosztás:

Szal , hogy Geri szavaival éljek: Pííísz... :huh:

ha igazán fain módon akarsz idézni akkor írod nekije h krájin' Tomi oszt víz attól úgyis észhez szokott térni :lol:

Redi ne flesselgess mindig valamin bájdövéj asszem az enyém is biccen balra csak még nem volt érkezésem okát nyomozni.....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.