Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

öhöhömmm én meg olyat hallottam h vmi szakatt KADETT vert meg véletlenül vmi családi sportkombit(na jó utána visszakaptam meg is halt szegény, de ez vár6ó volt állapotát tekintve

Ja hazafelé még kiszakatt a vonószem,asse volt enyhén szétrohadva.......

KÖSZI AGRESSOR ANDRIS A VONTATÁST, én is meggondoltam volna h vontassak-e.....

Tom viszont Veled nem mentem(lehet jobb is mer az csúnya lett volna részemrűűl')

Ejj. ejj.. szal kedvet kaptak a srácok a csüt. este után? :) :D

Vontatás.. Érdekes, sokan odzkodnak tőle.. én meg amilyen balfax vok, már nem is tom mennyit vontattam :huh: Engem meg még szerencsére nem kellett. max a sárból kihúzni :lol: :D

Videókat nem csináltatok? kivi lennék a nyomulásokra.

Link to comment
Megosztás:

Videókat nem csináltatok? kivi lennék a nyomulásokra.

nagyon csunyán elba@sztátok, hogy nemjottetek

kb arról szólt, hogy gyorsultál -> visszagurultál és mehettél ujra.....nem volt várakozás meg sor meg tolakodás

mindenki annyit ment amennyit nemszégyelt......tök laza, családias haverkodós hangulat volt, talán mert nem volt tömeg a gyorsuláson :huh:

Link to comment
Megosztás:

Uristen? :) A tiéd? És végul hogy jutottál haza???

AgressorAndris meg királygyerek meg ugy cibáltaa a halott autódat mint kutya a dögöt :)

kötél rá az alváz aljára de attól is féltem h kettészakad

nem gyengén rohad a cucc....

Ejj. ejj.. szal kedvet kaptak a srácok a csüt. este után? :D :D

Vontatás.. Érdekes, sokan odzkodnak tőle.. én meg amilyen balfax vok, már nem is tom mennyit vontattam :huh: Engem meg még szerencsére nem kellett. max a sárból kihúzni :lol: :)

Videókat nem csináltatok? kivi lennék a nyomulásokra.

vidijót csináltam fényképező géppel Coupéról Tomról Mor16V-ről meg Redlineról de nem tom hová felrakni uh elküldöm monjuk msn-en ha érdekel vkit....

Link to comment
Megosztás:

öhöhömmm én meg olyat hallottam h vmi szakatt KADETT vert meg véletlenül vmi családi sportkombit(na jó utána visszakaptam meg is halt szegény, de ez vár6ó volt állapotát tekintve

Ja hazafelé még kiszakatt a vonószem,asse volt enyhén szétrohadva.......

KÖSZI AGRESSOR ANDRIS A VONTATÁST, én is meggondoltam volna h vontassak-e.....

Tom viszont Veled nem mentem(lehet jobb is mer az csúnya lett volna részemrűűl')

öhöhömmmm Én meg úgyemlékszem hogy mellettem ült a Detti,és klíma,utána csak klíma és harmadszorra meg ...... :) :D :huh:

Redinek megjavult az autója :) :D csak rá kellett éreznie a tuttira.A végére már nagyon jól ment a paripa.Le se lehetett ráncigálni a pályáról :lol: :)

Tényleg jó volt soha nem gyorsultam ennyit,szinte annyit mehettünk amennyit nem szégyeltünk.

Link to comment
Megosztás:

Ja hazafelé még kiszakatt a vonószem,asse volt enyhén szétrohadva.......

KÖSZI AGRESSOR ANDRIS A VONTATÁST,

Igazán nincs mit....

a vonószemes téma nagyon durva hangokat okozott.....

Azt hittem nekihúztalak valami oszlopnak vagy a kipufogóm lett oda, de nem. Ennek ellenére tök jól reakcióbol lehúzódtál Te is lendületből....

Ja igen: ezer bocs hogy széttéptem a kocsid elejét, bár óvatos voltam asszem.

AgressorAndris meg királygyerek meg ugy cibáltaa a halott autódat mint kutya a dögöt :)

:D :) ez a duma....nagyon ott van :D

azért a cibálás kissé erős.....nemde?

Próbáltam finoman ahogy kell.

Tényleg jó volt soha nem gyorsultam ennyit,szinte annyit mehettünk amennyit nem szégyeltünk.

jéééé tényleg....és ugyan nem felejtettél el valamit?

Hogy sikerült rávenned, hogy menjek én is.

Bár ne tettem volna :huh:

Télleg Redi, csütörtökön visszaadom a kötelet. Ha addig fel nem kötöm magam rá mert nem megy a kisfogyasztású kettőkettes :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nagyon jól ment sárga gsi autója.3asban olyat ment hogy nem hittem el,föleg hogy mióta ismerem azóta sír hogy szarul megy a gépe,pedig nem.

Soha nem hittem volna hogy legyorsulok egy seat leon 1.8T.Mikor a srác megtudta hogy szívó motor van az autóban eléggé elkeseredett :huh: :lol: annyira hogy mentünk még egyet és csúnyán és olyat váltott hogy én is halottam a reccsenést,pedig elörébb voltam.

Link to comment
Megosztás:

öhöhömmmm Én meg úgyemlékszem hogy mellettem ült a Detti,és klíma,utána csak klíma és harmadszorra meg ...... :P :D :huh:

Redinek megjavult az autója :) :D csak rá kellett éreznie a tuttira.A végére már nagyon jól ment a paripa.Le se lehetett ráncigálni a pályáról :lol: :)

Tényleg jó volt soha nem gyorsultam ennyit,szinte annyit mehettünk amennyit nem szégyeltünk.

jójó igen a harmadik körben kikaptam de a moci állapotát hangját olajfogyasztását tekintve.....

ja és én autóm "környezetbarát"(szétégett kati még bennt van) :) B) ;)

Több ilyen rendezvény kéne télleg nagyon ott volt a gyorsulás csak azt nem értem a sok szép"csilivlituningautó" hol volt??????

Link to comment
Megosztás:

jójó igen a harmadik körben kikaptam de a moci állapotát hangját olajfogyasztását tekintve.....

ja és én autóm "környezetbarát"(szétégett kati még bennt van) :) :D :D

Több ilyen rendezvény kéne télleg nagyon ott volt a gyorsulás csak azt nem értem a sok szép"csilivlituningautó" hol volt??????

kikönyítve :) :huh: :lol:

Link to comment
Megosztás:

no igen...a sárgagéjesi 3ban isszonyat milyen fixen ment el mindig...akármennyit mentunk mindig ugyanaz volt 3ban eccerüen alázott :lol:

Redinek megjavult az autója :) :D

sajnos annyira nem lett rózsás a helyzet tekintve, hogy a megjelent klubbos gépjárműpark mind elvert :huh: :)

de tényleg jó lett volna egy időmérés, a végére egészen belejöttem :D

Link to comment
Megosztás:

Mor16V!!!

Amit említettél toronymerevítőt az valszeg kellene mert 3 részesre most nem lesz keret(kiváncsi vok vilanyászbácsi mennyit fog legombolni rólam)

Ha meg tujjuk' beszélni h ne add el másnak akkor vmikor összefutunk és boltolunk....

KÖSZI

Ja elég legyen a fényezésemből mert még a végén visszaadom Diny mociját!!! :huh:

Link to comment
Megosztás:

nagyon csunyán elba@sztátok, hogy nemjottetek

kb arról szólt, hogy gyorsultál -> visszagurultál és mehettél ujra.....nem volt várakozás meg sor meg tolakodás

mindenki annyit ment amennyit nemszégyelt......tök laza, családias haverkodós hangulat volt, talán mert nem volt tömeg a gyorsuláson :)

Háát kicsit bántam. de akkor jöttem haza reggel.. hulla fáradtan.. 2kor kelltem.. akkor meg már nem láttam volna értelmét.. bár lehet lett volna..

Nagyon jól ment sárga gsi autója.3asban olyat ment hogy nem hittem el,föleg hogy mióta ismerem azóta sír hogy szarul megy a gépe,pedig nem.

Soha nem hittem volna hogy legyorsulok egy seat leon 1.8T.Mikor a srác megtudta hogy szívó motor van az autóban eléggé elkeseredett :huh: :lol: annyira hogy mentünk még egyet és csúnyán és olyat váltott hogy én is halottam a reccsenést,pedig elörébb voltam.

Pedig de :) már beszéltünk.. bár lehet csak petyával erről, hogy én is elpicsáztam egyet.. és csak néztem.. erről beszéltem csüt.este mikor az audi után megálltunk, hogy nem tom mi, de vmi nagyon el van találva,mert olyanokat verünk el, h el se hiszük..

Lehet, hogy kém :P :D :D

Ki tudja kinek van otthon Deviles titiokban :) :D :D

Nekem.. a csomitartóban B) sőőőt.. ;)

és ezt a kocsit már én is kérdeztem elég régen máá... amikor megjelent Devilséknél..

Link to comment
Megosztás:

Mi is hazaértünk a T&S fesztiválról.

Nagyon jó volt, különösen a gyorsulás. Nem gondoltam volna, hogy ilyen jól sikerült Mor16V autója, többet is mentem vele, mint ö. :huh:

Viszont rövidesen kuplungozni kell, mert maximális nyomatékon már nem fog. Ha normálisan megy vele az ember, akkor viszont semmi baja.

Mor16V!!!

Amit említettél toronymerevítőt az valszeg kellene mert 3 részesre most nem lesz keret(kiváncsi vok vilanyászbácsi mennyit fog legombolni rólam)

Ha meg tujjuk' beszélni h ne add el másnak akkor vmikor összefutunk és boltolunk....

KÖSZI

A toronymerevítö az enyém és már mi is beszéltünk róla.

Akkor félrerakom neked. Mikor kellene?

Jaa és bocsi, hogy nem tudtam mit kezdeni a kocsiddal, de szerintem valami komolyabb baja van az elektronikának.

Link to comment
Megosztás:

sajnos annyira nem lett rózsás a helyzet tekintve, hogy a megjelent klubbos gépjárműpark mind elvert :huh: :lol:

de tényleg jó lett volna egy időmérés, a végére egészen belejöttem :)

Egyszer el is vertél,úgyhogy ne sírjál :) :D

Pedig de :D már beszéltünk.. bár lehet csak petyával erről, hogy én is elpicsáztam egyet.. és csak néztem.. erről beszéltem csüt.este mikor az audi után megálltunk, hogy nem tom mi, de vmi nagyon el van találva,mert olyanokat verünk el, h el se hiszük..

Más az ha a saját szemeddel látod hogy simán verhető,és látod az ember arcán hogy csalodott a több milkos autójában.

Link to comment
Megosztás:

Hja megjöttünk home kicsit fáradtan de 1 naon jó buli után :) A mai nap meg nem érte meg hogy tovább maradjunk lagyon langyos volt :) Az idő meg katasztrofális 36 fok!!! Mikor elindultunk elkezdett szaporodni a nép de eljöttünk mert nem bírtuk a hőséget. De a kocsi télleg facán sikerült meg asszem a chip nagyon ott van ez érezhető volt ;) Ma akartam volna még gyorsulni de csak déltől lehetett volna és nem vártuk meg, meghát már tele volt pakolva a vas ás az már elég szép plusszsúly lett volna. Ja GSIVERŐ16V az új nevem jó? :lol: B) majd ezt ragasztom az üvegre nicknévnek! :D Na ezt nem komolyan venni ám csak jó érzés de csak kellene dbilas!!! húha ez már 1 regény na bef.

SárgaGSI fel a fejjel meggyógyul az a Kadett és ismét száguld majd a kicsikocsi :D

Beszéztem Demóval, aki éppen kint van a T and T izén, és állítólag Mor16V GSi-je elég szép hosszokat adott úgy Coupe gépének, mint Toménak.Meg Rediének is.............. :) :huh:

ja ez így volt amire büszke is vagyok meg Demó is :P

Az a 2.0 8V-s Trabi sem volt rossz, de egy kis erösítés ráférne a kasztnira.

Viszont tényleg nagyot lépett.

Ma már nem láttam de ha ott lett volna és megvártuk volna a delet lehet menni kellett volna vele 1et nem???

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.