Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Igaz nem GSI csak egy GTE viszont nagyon szép. Ára ici picit sok mert azért valjuk be ennyit nem költhetett rá ha azt nézzük én annó 250-ért vettem az enyémet és amikor kész lett akkor volt 600k-ba. Mindegy nagyon szép és kész:

Kadett D GTE

A belse nagyon tecc.. meg a külseje is.. céép.. de murva drága... szvsz..

viszont bevallom nem ismerem milyen motorok vannak ezekben, de igy hirtelen nekem egy 8v(NE)re hasonlit.. az 170 pacira :huh: .. hát.. nem tom.. bár ki tudja.... de biztos jól megy... ha abból indulok ki, hogy anno TC-nél egy 8v-s tunying astra hogy picsázott el .. :lol:

Link to comment
Megosztás:

C20NE + Weber v. DelOrto + tengely + mit tudom én még mi de 200LE is hoztak már ki belölle verseny célokra.

Nah igy jár aki nem olvas végig, hanem már ir is.. :huh:

akkor elképzelhető.. pláne ha a fenti tapasztalatom is figylembe vesszük..

Link to comment
Megosztás:

aztec tesó ez igy hirtelen baromi jól néz ki.. kivi leszek rá élőben.. éjjel ráértem volna :huh: petya pont mondta h menni kellene vmerre..

alakúl a paripa.. a részletek engem is érdekelnének, de majd úgyis talizunk vmikor oszt majd élőben elmeséled. ami nem titok.... :lol:

Link to comment
Megosztás:

a legnagyobb suxx a szín volt ugyanis nekem anno bliccen látott astrájé teccet...

na majd jól megkeresem

majd 3000 árnyalat között hánykolódva végre megtaláltam egy t&sben vagy tesó újságban a kedileknek egy konszept kárját és arról lett a szín

a tető meg végül egy 600as merga kolorját kapta

a fényezés nem hibátlan pölö közel sem olyan szép mint Atomé vagy SXPjé de ez legyen a legnagyobb bajom

ismerős 90et mondott majd lakatolás is lett rajta és így cakk end pakk megállt 110ben

egy helyen majd bele kell csiszolni a többi türhető

ja meg az m3 tükrök megfolytak de most vhogy ezt is lefosom

csak az idegel h reggel óta csinálom és még sehol nem tartok

jópár nap mire sape lesssz de ezen se múljon :huh:

Link to comment
Megosztás:

azt nem fújta ki csak ködölte

de ezüst lett :huh:

azóta találtam rajta 2 hibát, azaz mind2 helyen valszin én vertem le az ajtókkal

namost nekem úton a másik autó

ez vagy jáccós lesz vagy back 2da rootz a.k.a. zx10re csere

ezért nem akartam kiadni 2-2.5KHuFot fényre

sztem azért türhető, de nem blichices a fény az 100...

Link to comment
Megosztás:

Picit visszatérve arra a GTE-re. Ilyen emberek miért nem klubtagok? Tudom ez költői kérdés volt. Ez az autó ha én lennék a szépségverseny zsűrije akkor I lenne. A belefektetett munka tekintetében elsősorban és nem elhanyagolandó a kinézet sem persze. Viszont nem fogja tudni eladni ennyiért mert nálunk ezt nem fizetik meg ettől függetlenül kiváncsi lennék mennyibe fájt neki. Gondolom nem 1,5 pénzbe csak hát némi +nak is kell rajta lenni mert különben nem ér az egész semmit ha eladásra csinálod. Szerintem kb autó árával együtt 1-ben meg kell, hogy áljon legalább is én megoldanám. Szal én akkor csinálnék ilyen autót ha elrohad a seggem alól mert soha nem kapom vissza azt amit belefektettem úgy pénzt mint energiát. Azóta vagy 10x megnéztem a képeket. Gyönyörű Opel Scene Flash-be való autó.

Link to comment
Megosztás:

Szal én akkor csinálnék ilyen autót ha elrohad a seggem alól mert soha nem kapom vissza azt amit belefektettem úgy pénzt mint energiát. Azóta vagy 10x megnéztem a képeket. Gyönyörű Opel Scene Flash-be való autó.

igen ez érdekes kérdés...ilyen autót nálunk eladni 100 h nem lehet...főleg nem ennyiért....és öreg autó sztem nem lehet eladásra építeni -kivétel tán a veterán kor de abból is inkább az amcsi gépek

Aztec !

######a a gép,főleg ennyiért ! bár kicsit hiányozni fog a régi desing :huh:

Link to comment
Megosztás:

na ma volt időm kerülni a vassal 1et! :D hát elég facán húz a c18xe után. gondoltam mérek a BCvel 1 gyorsulást de nem akart összejönni elég volt megtartani a kocsit ezexerint bejött a chip, mert nagyon harap :D Sebességügyileg a 18as váltóval 226 km/h volt a vége de még nem volt pirosban :) Ja és 185 km/h táján felvillan a checkkontroll és amíg nyomom neki addig ég, csak ha visszaveszem a gázt akkor alszik ki olyan 195 körül :) De a benyát nagyon kívánta a kicsikocsi :huh: És naon örülök hogy megint emelik az árát! :lol: HÁT ÁTLÉPTÜK A BŰVÖS 300-at

Link to comment
Megosztás:

Gelko THX de neked igazán jobban hiányoz6na a könyved :lol:

Azóta itt kempel nálam, pedig már ancsi sincs inda family :huh:

SO vmikor kocc!

Redi nekem az este valszin joe lesz ha minden igaz :D

s mondjátok h nem veszett L bennem 1 műv-ace :)

CIMG0859.JPG

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.