Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Meg is kell nézni milyen állapotban van a belseje! Kb annyit lehetne kiárulni abból a 8v-ből amennyiért hirdetik. Na jó egy picivel többet de ha ezt többen veszik meg akkor megéri pár 10 pénzért szüttyögni?

nem ebből akartam air-rideot venni a kocsi alá :huh:

Link to comment
Megosztás:

Szerinted???? Érdekel??? :huh: :lol:

Tudom hogy nem,de azért mondta a srác hogy mondjam meg neked,mert sokan azthiszik hogy jobb lesz mint a gyári :) Elég lelkiismeretes fölegg haveroknak :)

nem ebből akartam air-rideot venni a kocsi alá :)

Elég nehézz lenne 560ezer hasznot termelni belöle :D :D

Link to comment
Megosztás:

Mondtam én hogy nem robogónak való,leszakadna a hátad mire hazaérsz vele.

Mindegy hívjatok ha nem tudtok érte menni. El hozom szívesen csak legalább 15:00 - 15:30-kor hívjatok.

Tudom, hogy ez+az de ha fel hívjátok az embert: Kész lesz a csiga 17:00-re? Mehetünk érte? Csak meg tudja mondani a p@raszt, hogy ja oder nein.

Link to comment
Megosztás:

Mindegy hívjatok ha nem tudtok érte menni. El hozom szívesen csak legalább 15:00 - 15:30-kor hívjatok.

Tudom, hogy ez+az de ha fel hívjátok az embert: Kész lesz a csiga 17:00-re? Mehetünk érte? Csak meg tudja mondani a p@raszt, hogy ja oder nein.

Köszi Tomi,de háromkor már valószínű hogy eltudok menni érte,amúgy is nállam van a papír amire odaadják.

Jó majd nem fogom...

Ami kicsit aggaszt, ha ismét lapos lesz a géptető nem fog annyira kihallatszani a szisszenet... :huh: :D

Ki mondta hogy csináltasd meg :) legalább egyedi volt :lol: :) :D és pénzt is sporoltál volna vele :)

Link to comment
Megosztás:

Akkor Piiista elmegy az Istvánhoz a papírért, majd elvisz a Tomnak, aki odaadja a Tominak, és végül az Évi kimegy érte robogóval...

Hát egyszerű... :lol: :)

Ki mondta hogy csináltasd meg :) legalább egyedi volt :D :D :) és pénzt is sporoltál volna vele B)

Hát nem is tudom... :huh:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.