Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Én is arra tippeltem de Norbi furmányosabb ennél.

Akkor még is marad a bontós verzió... :lol:

Reggel elmentem a turbóért a szerelőhöz hogy elvigyem soroksárra.2órát álltam a dugóba mire odaértem,ahhol ki volt írva hogy elköltözött.Megyek a másik címre odaérek ki van írva ebéd szünet.Dugó hazafelé sietek hogy a műanyagos még bent legyen,de már látom hogy ma nem fogja megcsinálni mert "késő" van.Holnap kezdi el a lámpát és a lököst megcsinálni,de nekem nagyon kell mert annélkül nem tudják rendesen felrakni a zárhídat,ráadásul csak 12ig dolgozik tehát nagyon sietnem kell.....És ez még csak az első nap volt mi lesz a többin :)

Hááát mikre nem képessek az emberek... :huh:

Link to comment
Megosztás:

simán ki lehet árulni. Tavaly bontottam egy 8v-set közel 400 körül szedtem össze belőle. Az ország minden részéről jöttek alkatrészért. A kasznija debrecen környékén van most lefestve bukócsövezve rallyra felkészítve. 190ért vettem én anno a vasat. MEGÉRTE!!! :huh:

csak azt nem szabad elfelejteni,hogy nekünk nincs helyünk tárolni az alkatrészeket.

Link to comment
Megosztás:

Reggel elmentem a turbóért a szerelőhöz hogy elvigyem soroksárra.2órát álltam a dugóba mire odaértem,ahhol ki volt írva hogy elköltözött.Megyek a másik címre odaérek ki van írva ebéd szünet.Dugó hazafelé sietek hogy a műanyagos még bent legyen,de már látom hogy ma nem fogja megcsinálni mert "késő" van.Holnap kezdi el a lámpát és a lököst megcsinálni,de nekem nagyon kell mert annélkül nem tudják rendesen felrakni a zárhídat,ráadásul csak 12ig dolgozik tehát nagyon sietnem kell.....És ez még csak az első nap volt mi lesz a többin :huh:

Jó kis körút. Elöbb utóbb téged ilLET a LET. :lol:

De ha szólsz akkor a turbót el tudtam volna vinni én is. Ráadásul robogóval amivel ilyenkor 10x gyorsabb közlekedni.

Link to comment
Megosztás:

Én is arra tippeltem de Norbi furmányosabb ennél.

Köszönöm, ez hízelgő :)

Nem, nem a tükör és nem is a bontó....de az enyém legalább a saját lábán menne B) ;) :) :D :D

Reggel elmentem a turbóért a szerelőhöz hogy elvigyem soroksárra.2órát álltam a dugóba mire odaértem,ahhol ki volt írva hogy elköltözött.Megyek a másik címre odaérek ki van írva ebéd szünet.Dugó hazafelé sietek hogy a műanyagos még bent legyen,de már látom hogy ma nem fogja megcsinálni mert "késő" van.Holnap kezdi el a lámpát és a lököst megcsinálni,de nekem nagyon kell mert annélkül nem tudják rendesen felrakni a zárhídat,ráadásul csak 12ig dolgozik tehát nagyon sietnem kell.....És ez még csak az első nap volt mi lesz a többin :)

:huh: :lol:

vazz szakmát tévesztettem

Link to comment
Megosztás:

Jó kis körút. Elöbb utóbb téged ilLET a LET. :D

De ha szólsz akkor a turbót el tudtam volna vinni én is. Ráadásul robogóval amivel ilyenkor 10x gyorsabb közlekedni.

köszi.De a robogóra nem tudnád hova felrakni.

És még nincs vége a napnak,várom a hűtőszerelöt.Remélem nem kell 80ezerért másikat vennem :)

:huh: :lol:

vazz szakmát tévesztettem

Mire gondolsz?

Közben már rájöttem :D

Link to comment
Megosztás:

csak azt nem szabad elfelejteni,hogy nekünk nincs helyünk tárolni az alkatrészeket.

Én úgy bontottam ahogy kellettek a cuccok. Ha tutira mondták hogy kell vmi és ekkor jönnek akkor álltam csak neki kontárkodni. És nem kell sok hely. Lehet rástartolnék ha nem lenne most 2 vectra2000, 2 cali meg 1 irmscher kombi amit bontunk :huh:

Link to comment
Megosztás:

8V bontásba bele nem kezdenék! A kárpitbó és kasztniból meg nem árulsz ki olyan sokat, hogy hobbiból megérje. Ahoz valami nagyon baráti ár kell ami 100 évben 1x van. Diny-vel mi is néztük ezt de utána számoltunk és nem nagyon éri meg.

Akkor érné meg ha nekünk kellene az egész.

Én úgy bontottam ahogy kellettek a cuccok. Ha tutira mondták hogy kell vmi és ekkor jönnek akkor álltam csak neki kontárkodni. És nem kell sok hely. Lehet rástartolnék ha nem lenne most 2 vectra2000, 2 cali meg 1 irmscher kombi amit bontunk :huh:

És az utcán hagyom szétszedve,mert a panelhoz nem jár ám nagy kert meg garázs.

Link to comment
Megosztás:

Akkor érné meg ha nekünk kellene az egész.

Az üléseket rásóznánk nagypénzért a Gelkóra, gsi lököst meg szárnyat mindig el lehet adni, géptetőt keres 1 srác a duenen

De teljesen igazad van ehhez kellene egy garázs, vagy legalább 1 kert. Csak 1 ötlet volt, szivesen szétkapnék egy autót :huh:

Link to comment
Megosztás:

Az üléseket rásóznánk nagypénzért a Gelkóra, gsi lököst meg szárnyat mindig el lehet adni, géptetőt keres 1 srác a duenen

De teljesen igazad van ehhez kellene egy garázs, vagy legalább 1 kert. Csak 1 ötlet volt, szivesen szétkapnék egy autót :huh:

Meg is kell nézni milyen állapotban van a belseje! Kb annyit lehetne kiárulni abból a 8v-ből amennyiért hirdetik. Na jó egy picivel többet de ha ezt többen veszik meg akkor megéri pár 10 pénzért szüttyögni?

Link to comment
Megosztás:

Tomi!

Akkor már meg is van, hogy ki megy érte... :huh:

Én még mindig azt mondom hogy robogóval elég nagy mutattvány hazahozni,nehéz tud ám lenni :D :D

Az üléseket rásóznánk nagypénzért a Gelkóra

Gelkó már vett ülést rajta már nem fogunk meg gazdagodni :lol: :)

Link to comment
Megosztás:

Én még mindig azt mondom hogy robogóval elég nagy mutattvány hazahozni,nehéz tud ám lenni :) :D

Gelkó már vett ülést rajta már nem fogunk meg gazdagodni :huh: :lol:

1 pár hibátlan első GSI ülést 1 éve 25-ért vettem szal az nem egy csiliárd összeg érte.

Hogy is néz ki az a turbó? Rajta van a leömlő is? Ha csak maga turbó akkor nem olyan nehéz az.

Link to comment
Megosztás:

Amikor felhívnak a számlára azért kérdezz rá nehogy ott legyen gond.Azt mondta a fickó délelött szedik szét és csak délután lesz kész olyan 4-fél5körül.5ig vannak nyitva :lol:

Azért remélem nem így lesz,és hogy tényleg a turbó a rossz :huh:

Hogy is néz ki az a turbó? Rajta van a leömlő is? Ha csak maga turbó akkor nem olyan nehéz az.

Azért annyira én is értek hozzá hogy csak a turbó nem nehéz :) rajta van minden a leömlő is

1 pár hibátlan első GSI ülést 1 éve 25-ért vettem szal az nem egy csiliárd összeg érte.

Redi írta hogy rásozzuk nagy pénzért a Gelkóra

Link to comment
Megosztás:

Mivel nincs semmi baja :) :D

Csak mondom az a gáz hogy ha 4körül hívnak hogy kész akkor már nem érsz oda 5re :D

Miért hol van? Bivaj b@sznádon? :lol:

bontsátok a 8V-t és a motort baráti áron viszem :huh:

Mi az a baráti ár? MIndennel együtt (kábel, computer, generátor, trafó, szívó, leömlő stb...)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.