Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Én meg neked köszi Coupe!!!!

De tényleg... :)

Ha egyszer nagy leszek meghálálom...meg ilyesmi... :huh:

Lesz mit :)

De komolyra fordítva azzal már beérném ha megcsináltattnád a fényezést rendesen és inkább nélkülöznéd a kocsit B) (a hátulját is :D )

Viszont az vicces hogy amibe az Antival belekezdünk az über nagy sz@pás lesz a végére,de lehet ez teszi széppé :lol: :) :D

Link to comment
Megosztás:

Na pont ezért fáradtam bele...erről beszéltünk az elöbb...csak megy belel a lóvé, és még csak kész sincs soha...

A hátulja már tényleg csak az anyagiaktól függ...no meg attól, hogy a Bandi azt mondta, hogy bármit csinál vele, így ugyanúgy visszaszívódik pár hónap után, mert nem a legjobban lett megoldva a heggesztés...

A jövő hetet még kibírom, de többet neeeeeeem... :huh:

Hogy a turbóval mi van, arra meg még kivi leszek...

Amúgy hogy adtad elő nekik a problémát??? Mondtad, hogy visszahoztad gariba??? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ez úgyse rajtad múlik,mert az én kezemben lesz a kocsikulcs :huh:

Azt csak akkor tudnád megoldani ha új javító ívet raknának fel,tehát az felejtős,de ahhol nekimentek az nem ártana ha már ott van és a beigért telipolírt is.

Ráadásul mivel sűrgős neked a torony se lesz megcsinálva,bár ezt nem kérdeztem,pedig azt se ártana

Link to comment
Megosztás:

Hogy a turbóval mi van, arra meg még kivi leszek...

Amúgy hogy adtad elő nekik a problémát??? Mondtad, hogy visszahoztad gariba??? :huh:

Mivel látták hogy új,és azt is hogy ők csinálták nagyon nem kellett magyarázni,és azt mondtam amit a Tarr mondott hogy néha pamacsol és valamikor hetekig nem jön elő ez a hiba,mert amúgy ha megmondom a frankót hozzá se nyúlnak.

Link to comment
Megosztás:

Ha megmondod, hogy füstöl mint az állat, akkor hozzá sem nyúlnak???

Miért??? :huh:

Eleve flegma volt a ######i,mert megmertem nyomni a csengőt,mivel még nem láttam hogy ebédidő van ki írva(nem egyszerüen ráfeküdtem :lol: :) eszembe nem jutott volna hogy egy ekkora cég bezár mert ebédidő van)

Utána közölte hogy ez egy új turbo és ők nem szoktak hibázni.Ha azt mondod nekik ami a valóság akkor közlik hogy cserélj szelepszár szimeringet.......

Link to comment
Megosztás:

Elég régóta fent van,valószínű hogy nyolcszelepes.Hol bontjuk szét az utcán?

karosszériára, ülésekre ilyesmire gondoltam :D játszadozni jó lenne :huh: :lol:

nah találós kérdés: ki tudja megmondani mi a hasonlóság eközött és az enyém között? :)

(az, hogy mind2 bontóba valő nem jó válasz :) :D )

Link to comment
Megosztás:

Lesz mit :D

De komolyra fordítva azzal már beérném ha megcsináltattnád a fényezést rendesen és inkább nélkülöznéd a kocsit :) (a hátulját is :D )

Viszont az vicces hogy amibe az Antival belekezdünk az über nagy sz@pás lesz a végére,de lehet ez teszi széppé :huh: :lol: :)

Mi van már megint?

Link to comment
Megosztás:

Mi van már megint?

Reggel elmentem a turbóért a szerelőhöz hogy elvigyem soroksárra.2órát álltam a dugóba mire odaértem,ahhol ki volt írva hogy elköltözött.Megyek a másik címre odaérek ki van írva ebéd szünet.Dugó hazafelé sietek hogy a műanyagos még bent legyen,de már látom hogy ma nem fogja megcsinálni mert "késő" van.Holnap kezdi el a lámpát és a lököst megcsinálni,de nekem nagyon kell mert annélkül nem tudják rendesen felrakni a zárhídat,ráadásul csak 12ig dolgozik tehát nagyon sietnem kell.....És ez még csak az első nap volt mi lesz a többin :huh:

Link to comment
Megosztás:

Elég régóta fent van,valószínű hogy nyolcszelepes.Hol bontjuk szét az utcán?

simán ki lehet árulni. Tavaly bontottam egy 8v-set közel 400 körül szedtem össze belőle. Az ország minden részéről jöttek alkatrészért. A kasznija debrecen környékén van most lefestve bukócsövezve rallyra felkészítve. 190ért vettem én anno a vasat. MEGÉRTE!!! :huh:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.