Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Akkor ezek szerint nem jössz velünk aug. 11-13-ig?

Ganz egal! Csak ne sokat szüttyögjünk mert még el kell mennem vásárolni ami ajándék szal fontos.

semmi szütyögés bemegyünk és kifizetjük.Azért kérdezem mert akkor megyek kocsival,nem szeretnék feleslegesen lemenni valamelyik nap,ha már ott vagyunk pénteken.

Link to comment
Megosztás:

Az egybe indexes az ilyen

267-1.jpg

most nézem az fk oldalát,de ha jól látom már nem forgalmazza az egybe lámpát.

Nem kell aggódni...a menetel nem rajtam múlik...

A Blitz a kocsitól függ, az evezés pedig nem tőlem...

A kék az különindexes, mert csak olyanban gyártanak...lesz majd piros is... :D

Könnyen mondod hogy nem kell agódni,de ha a jővőhéten nem fényezteted le a kocsit akkor már elég kicsi az esélye hogy jösz :) akkor nekem kell egy B terv is :lol: mert én mindenféle képpen megyek :huh:

Link to comment
Megosztás:

Azért nem kell aggódni, mert ha a Tartól csak hétfőn kapom meg az autót, vagy kedden, a lököst, meg a hűtőmaszkot addig már fényezheti a Bandi...Sött akár a géptetőt, meg a sárvédőt is, max a zárhidfény miatt kell majd otthagyni egy napra...így simán belefér a jövő hét vége...Ami jobban aggaszt, az inkább az anyagi oldala...mert kicsit sokat terveztem be idén nyárra...meg ki kell fizetni a kocsit is...na meg ugye lakás... :huh:

Link to comment
Megosztás:

Nem fogok kocsizni...

Bálint valszeg hamarabb végez a lakatosmunkával, minthogy a turbó visszakerül...

Így ha ő megcsinált mindent, akkor a Bandi már megkaphatja a géptetőt, sárvédőt, lököst, hűtőmaszkot...

Ezeket addig le tudja fújni, amíg megjön a turbó, és akkor szépen majd a Bálint feldobálja rá a cumókat, és már csak a zárhíd marad...így simán meg lehet oldani szerintem... :huh:

Csak neked kell majd sokat rohangálnod... :) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én biztos nem így csinálná,mert nem tudok mindent berakni a kocsiba egyszerre,fényezve pláne nem,az Attilától mindenféleképpen el kell hozni a kocsit mert úgyis kirakja az utcára ha kész van,ráadásul ha kész van a fényezés nem fogja neked összerakni mert sok munkája van,ennyire már ismerhetnéd.Mivel a jövőhéten úgyse vagy itthon,tehát nem kell az autó és mondjuk kedden elkezdi a Bandi fényezni akkor neki 1hét kell ami annyit jellent hogy hazajösz és 2napot kell kibirnod autó nélkül.

Ráadásul akkor már megcsinálhatná a telipolírt is amit 1éve ígérget :huh: és ha nem viszed oda a kocsit a hátulja se lesz megcsinálva.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.