Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

És van erről photoshop, hogy ez milyen lenne a GSi-n?

Nincs még, de várom a vállalkozó szellemű PS experteket, hátha összedobnak valamit :huh:

A hátulja lehetne más, de az első két csík (amelyik az első keréktöl indul, és amelyik kereszbe vágja az ajtót) az nagyon tetszik.

Link to comment
Megosztás:

Egyszer már mutattam (azt hiszem) mert ez nagyon tetszene...de a szétszedés nem tudom honnan van

Erre emlékszem,de azt hittem megcsinálta a gsi-re is hogy mutattna rajta,de ezt tényleg jobb lenne fújni mint ragasztani.Nekem a bmw-n határozottan tetszik :huh:

Nincs még, de várom a vállalkozó szellemű PS experteket, hátha összedobnak valamit :lol:

A hátulja lehetne más, de az első két csík (amelyik az első keréktöl indul, és amelyik kereszbe vágja az ajtót) az nagyon tetszik.

Lehet hogy a gsi-re a két elő csík is elég lenne.

Link to comment
Megosztás:

a lökös meg a csomiajtó között belátsz a vashoz, ami fehér

elég gány lenne, ezért le kell bontani hátul

Kb. 12 perc levenni a hátsó lököst. És akkor közben dumcsi és sörözgetés van. :lol:

Én nagyon szívesen megcsinálom a Redinek, ezen ne múljon az álma. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Ha tényleg ekkora felületet akarsz átszínezni, akkor javaslom a fényezést!

A versenyautón is anno két napot szívtak az autódekorosok az alapdekorral,

és úgy sem lett tökéletes... Meg aztán nem is túl tartós, max 3-4 év, ha vigyázol

is rá, utána már ronda lesz (hiába írnak a matrinyára 8-10 évet).

Link to comment
Megosztás:

A műanyag helyett a rendszám felett egy egyenes fémlap lett berakva :lol:

hát pont nem, legalábbis a képen tök jól látszik, hogy kiáll, csak a sötét szín miatt nem olyan szembeszökő :)

van más szögből kép, hogy bizonyítsd állításod? :huh:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.