Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ezt pl. a Corsán a hátsó szélvédőn el tudnám képzelni!Lenne röhögés, + Demó fellógatna az első villanyoszlopra! A többi klubtárs meg könnyesre röhögött szemmel fetrengene a földön!

:huh: :lol: :) :D :D

Ne demónak meg a többi klubtársnak építs autót hanem magadnak :) úgy se mindenkinek tetszik amit Te kitalálsz aztán meg csak azt veszed észre hogy egyre többen utánoznak :)

Link to comment
Megosztás:

Ne demónak meg a többi klubtársnak építs autót hanem magadnak :) úgy se mindenkinek tetszik amit Te kitalálsz aztán meg csak azt veszed észre hogy egyre többen utánoznak :huh:

Max. a gyerkőceim díjaznák az ilyen jellgű matrinyát, és bevallom töredelmesen nekem senem tessik. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nos igazánból nem tudom mit jelent neked a kaszás, de ilyen ártatlan kölyökképpel mint a tiéd biztos nem vmi rosszat :huh:

Egyébként meg ne hallgass erre a sok nyúlra, tegyél fel nyugodtan matricát. De ne ilyen kicsit én ebből lóf@szt sem látok, nemhogy kaszást :)

Énis matricázni akartam, de az Aggressor Andris azt mondta, hülye vagyok ennyit inkább fényeztetni kellene :lol:

Link to comment
Megosztás:

a szuzisok tuningolnak matricával....

Akkor most nekem is suzukim van??? :huh:

No para, nincs fent. Ez photoshop. :D

De lehet, hogy fent lesz :) hanem figyelsz oda.... :lol: :)

Énis matricázni akartam, de az Aggressor Andris azt mondta, hülye vagyok ennyit inkább fényeztetni kellene :D

Én nem azt mondtam......csak azt hogy az költségkímélőbbnek hangzik, ráadásul amit Te szerettél volna, az megoldható lenne csak itt-ott látszana, hogy matrica. Ahol illesztési hibák lennének az meg azért elég gáz lenne. Másik meg hogy amilyen kellene, ahhoz rommá kellene szedni az autód hátulját mert a lökhárító alá nyúlna a matrica vége hogy ki is nézzen valahogy, és ne csak a nagy fehérség látsszon ki a törésvonal mögül.....

De nem probléma.....csak igent kell mondj és megcsinálom, de akkor 1 hétig nem mész sehová kocsival.....mire felrakom....

Link to comment
Megosztás:

Ezzel én is így vagyok. Ez nem egy japán nonfiguratív szar, ez egy kaszás. :lol:

De azért kíváncsi vagyok a Ti véleményetekre is természetesen. Ha sokan mondjátok, hogy gáz, akkor nyilván van is benne valami. :huh:

egyetértek pistával, go to cicás topic

lehet, hogy nem japó matrica, de a forma akkoris japó vasra való

Link to comment
Megosztás:

egyetértek pistával, go to cicás topic

lehet, hogy nem japó matrica, de a forma akkoris japó vasra való

De jól kib@sztok a Tommal,berakjátok a cicás topicba :huh: :lol: :)

Redi!

Azt is megmutattod melyikhez kellene teljesen szétszedni az autót?(vagy megkérjem az Andrást hogy küldje át msn-n :D ?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.