Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

mennyi?

rádtolassak? nekem 1 hátsó lököst kellene megcsináltatni ujrafényezni :lol:

Redi ahhoz a powercuphoz illik valami normális kipufogó rendszert is csináltattni,annélkül nem sokat ér szerintem :huh:

Esetleg hozzá való chip nem érdekel esetleg?

Link to comment
Megosztás:

István

Nincs rajta korlát ami nem is rossz szerintem. Persze színe sem elhanyagolható.

Mi az hogy nincs rajta korlát? :lol:

Amúgy tényleg nagyon szép :huh:

Ja igen powercap! Ha esetleg valamiért nem jönne össze a bolt, akkor én szívesen átveszem a cuccot... :D

úgy érzem erről már sajnos lemaradtál :)

Link to comment
Megosztás:

nekem is régi tervem volt de 40ért sokaltam, így is csak azé' lett mert SXPtől behúztam mikor épült a let... de most másra kell ez a kevés pénz is sajnos...

Tom szerezz mféleképpen mert q joe és ooooolyan szívóhangja lesz a kocsinak, h kipuffot nem is hallod belül :huh:

Link to comment
Megosztás:

Redi ahhoz a powercuphoz illik valami normális kipufogó rendszert is csináltattni,annélkül nem sokat ér szerintem :huh:

Lesz minden idővel. Nem lopom én a pénzt, becsületes vállalkozó vagyok ( :lol: :) :D )

Esetleg hozzá való chip nem érdekel esetleg?

Mennyi? B)

(szalmábol egér nincs?)

Sajnálom, hogy így kell megtudnotok... :) :)

Az az igazán vicces, hogy kb ez a két géjesi volt az a kintiek közül amelyik nem devilses :D

(igy a képek alapján)

Link to comment
Megosztás:

A jobboldaliról letörtek a fülek, meg picit megkarcolódott, de jól állta a sarat...

Már hívtam a Gabit, hogy milyen maradt még raktáron... :lol:

Holnap megnézi...

Bandivel is beszéltem...még festék is van bőven..

Valaki nem akarja mostanában össztörni az ótóját??? :huh:

Hát nekem mostanság kb. két hét múlva "megy lakatoshoz" és bordó lesz belőle......

????????????????????????????????

De ezt majd lurdynál...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.