Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Miért fotomasinával pontosabban lehet fúrni??? :huh: :lol: :)

nem, de lehet rendes képet csinálni :D :D :)

a Redi képe alapján túl szabályosak azok a gödrök, lehet, hogy csak össze lett baszva, azért tűnik kókánynak

de az alapkérdés szerintem az volt, hogy létezik-e ilyen gyárilag

Link to comment
Megosztás:

vegyél rendes fotómasinát! :)

Tőletek van b+ :) :D

már ha a csajok is úgy akarják, és hazaengednek minket a beachről... :lol: :huh: :) , és vasárnap haza...

valamiért azok az erősen B kategóriás sci-fi/horror filmek ugranak be amikor a békéses napozó, furdőző emberek között megjelenik a tenger felől valami random viziszörny/mutáns/óriáscápa/bármi és mindneki sikítozva, fejvesztve rohangál összevissza és kitör a pánik, mindenki fuit az életéért

:D

Link to comment
Megosztás:

Bazs ma jobban teszed ha klikkelsz egyet a "kijelentkezés"-re, mert esélytelen hogy ma jót szólj... :huh: :lol:

valamiért azok az erősen B kategóriás sci-fi/horror filmek ugranak be amikor a békéses napozó, furdőző emberek között megjelenik a tenger felől valami random viziszörny/mutáns/óriáscápa/bármi és mindneki sikítozva, fejvesztve rohangál összevissza és kitör a pánik, mindenki fuit az életéért

:)

És akkor jövünk mi, jól leverjük a cápát, és megmentjük a 18-25 közötti kizárólag jól kináző lányokat...Elötte persze casting, hogy ne akkor kelljen kapkodni... :D

Link to comment
Megosztás:

azt hiszem nem fogtad a lényeget...vagy csak tulságosan körülirtam a mondatot :)

Hát ha a Te nagy beledre gondoltál, akkor vágom...amúgy meg nem értem... :huh: :lol: :)

18alatt minden lány jól néz ki! B) Mentsd meg azokat és nem kell casting. :D

A f@szom fogja tologatni a babakocsikat ott a homokban... :) :D

Link to comment
Megosztás:

És akkor jövünk mi, jól leverjük a cápát, és megmentjük a 18-25 közötti kizárólag jól kináző lányokat...Elötte persze casting, hogy ne akkor kelljen kapkodni... :)

Elötte azért jól nézd meg,hogy áll a lábújja :huh: :lol:

A f@szom fogja tologatni a babakocsikat ott a homokban... :) :D

Jól kinyilt a csipád :) :D

Link to comment
Megosztás:

azért még próbálkozom, hátha megjön az eszetek :) :D :D

nem, nem veszünk Puntót :huh:

(ssss ne reagáljatok rá, had örüljön milyen jó kocsija van)

18alatt minden lány jól néz ki! :) Mentsd meg azokat és nem kell casting. :lol:

hüeség :)

épp ma néztem a bkv-n, hogy mennyi csúnya fiatal tini van...pföjjj..de szerencsére vannak jópáran akik igyekeznek adni magukra

Link to comment
Megosztás:

meg egy másik :huh:

puszi

Ha megnézed, ezek az általad bemutatott felnik egy dolog miatt nem lettek szimmetrikusan

fúrva, mégpedig azért, hogy a fedőkupakot tudják rögzíteni... ez nekem kicsit akkor is gagyinak

tűnik, ha "gyári". Félmegoldásokat nem raknék fel az autóimra.

De ha megnézed Redi képét kicsit jobban, akkor látod hogy alig maradt anyag a középfurat mellett,

és a szomszédos csavarlyuk mellett is... tehát hogy az eredeti felvetésre összpontosítsunk, az egy

nagyon kókány munka... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ha megnézed, ezek az általad bemutatott felnik egy dolog miatt nem lettek szimmetrikusan

fúrva, mégpedig azért, hogy a fedőkupakot tudják rögzíteni... ez nekem kicsit akkor is gagyinak

tűnik, ha "gyári". Félmegoldásokat nem raknék fel az autóimra.

De ha megnézed Redi képét kicsit jobban, akkor látod hogy alig maradt anyag a középfurat mellett,

és a szomszédos csavarlyuk mellett is... tehát hogy az eredeti felvetésre összpontosítsunk, az egy

nagyon kókány munka... :huh:

redi képén sem kisebb a távolság, mint a belinkelt krómfelnin :lol:

és a redi képén lévő felni is kap kupakot és ha egyenletesen vannak elosztva a lukak, akkor is felfogatható a kupak, létezik olyan is

tehát mindkettő létező technológia, valamely gyártó így csinálja, valamelyik pedig nem

redi képének a minősége pedig nem elég jó ahhoz, hogy megállpaítsd, gyári-e vagy sem (mert bár "karcosnak" tűnik itt-ott, viszont a lukak körüli bemélyítések teljesen szabályosak) :)

Link to comment
Megosztás:

redi képén sem kisebb a távolság, mint a belinkelt krómfelnin :)

redi képének a minősége pedig nem elég jó ahhoz, hogy megállpaítsd, gyári-e vagy sem (mert bár "karcosnak" tűnik itt-ott, viszont a lukak körüli bemélyítések teljesen szabályosak) :)

Avatott szemnek rossz képről is láccik, hogy gány melóról van szó. :lol:

Track balt tud kezelni a Norbi? :huh:

Csak eljátszik vele... :) :D :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.