Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

figyelitek a sok öreg, családi autóst? :lol:

Fater inkább azt nyögd mit szólt a gumihó a szaki?

Ja a külföldi találkozós topicba már írtam... :D

Mi az hogy nem jó ha kemény!!! Megkérdeztétek Ti erről a barátnőiteket??? :huh: :)

Évi és Detti tudna mesélni a sárga Koni full állásban használatának negatív hatásairól!

Link to comment
Megosztás:

figyelitek a sok öreg, családi autóst? :D

Mondja ezt az aki 2000ig forgatja max az autót :)

Mi az hogy nem jó ha kemény!!! Megkérdeztétek Ti erről a barátnőiteket??? :lol: :)

Nekünk nem csak ezen jár az eszünk,mert napi szinten gyakoroljuk B) :) :huh: :D

Link to comment
Megosztás:

Dettinek én is megmutattam tegnap hogy mi a kemény :huh: ...és nem szólt, hogy nem jó... ;) :lol:

Bocsi Coupe, de miattad volt, ha elviszed dolgozni, akkor nem kényszerültem volna erre... :) :D

Semmi gond,közös mindenünk úgyhogy este gurulj már át egy kicsit hogy élvezhessem a turbós astrámat is :D :) B)

vmi bazi nagy csavar volt benne, de megvoltunk gyorsan emlékezett rám, igy előre kerültem a sorban és a meccsre már haza is értem :)

Ezzel a gyorsjavítóval csinálták meg?

Link to comment
Megosztás:

Mondja ezt az aki 2000ig forgatja max az autót :)

egyszer már utánnajárok, utánnaolvasok ki irta ezt a fasságot, vagy honnan ragadt rám :lol:

jó nem csinálok olyat mint a Tomi aki elkezdni tolni mint az állat amikor a mammer lelép a villamosmegállóbol igaz tök szabálytalanul :huh:

Link to comment
Megosztás:

Semmi gond,közös mindenünk úgyhogy este gurulj már át egy kicsit hogy élvezhessem a turbós astrámat is :) :D :)

Nem akartok örökbefogadni? :)

jó nem csinálok olyat mint a Tomi aki elkezdni tolni mint az állat amikor a mammer lelép a villamosmegállóbol igaz tök szabálytalanul :D

Ilyet csinált a GSiTomi... :huh: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ezzel a gyorsjavítóval csinálták meg?

asszem igen....de a tv-t figyeltem, mert már kezdődött a közvetítés :lol: :) :D

meg találtam egy nagyon kemény dolgot mindjárt feltöltöm a képet :huh:

meg jó sokat kellett sulyokat pakolni...ugyhogy visszamegyek vmikor mindet kicentíroztatni

Link to comment
Megosztás:

Uhhhhhh... mindig tanul az ember szexuális segédeszközök tekintetében... :D

Azért ne nevezzük szexuális segédeszköznek a kutyámat,mert ez így eléggé félre érthető :huh:

Azért ne nevezzük szexuális segédeszköznek a kutyámat,mert ez így eléggé félre érthető :lol:

félre olvastam,nem is arra írtad :) :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.