Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

és erre a 3 fajtára ugye mindre más nyereg is kell?

Ez így igaz.Sőt, még másik konzol is.De sztem a 288 éppen jó is lenne.A kérdés, hogy neked, melyik éri meg jobban, mert pl. Cali féket olcsóbbért kapsz, és valszeg hozzá a fékcuccok is olcsóbbak.De ez utánajárás kérdése.

Link to comment
Megosztás:

....Mindenesetre megérdemli a 180 pacis 800 kilós 3 éves autójával együtt. :huh:....

Renault CLIO RS 2.0 2.0 16V 182LE 3 ajtós

Bruttó ár: 4 990 000 Ft

Motor típusa: F4R

Lökettérfogat: 1998 cm3

Löketfurat: 82,7 x 93 mm

Hengerek száma: 4

Szelepek száma: 16

Sűrítés: 11 : 1

Maximális teljesítmény kW CEE (LE) 1/perc fordulatszámon: 131,5 (182)

Maximális nyomaték: 200 (5250) fordulat/perc

Befecskendezés típusa: többpontos

Károsanyag kibocsátási norma: Euro3

CO2 kibocsátási érték: 194 gramm/km

Sebességváltó: JC5 130

Sebességfokozatok száma: 5

Legnagyobb sebesség: 222 km/óra

Gyorsulás 0-100 km/óra: 7"10 s

Gumiabroncs típusa: 205/45 R16

Fogyasztás városban: 11,3 l/100km

Fogyasztás országúton: 6,2 l/100km

Fogyasztás vegyes használat esetén: 8,1 l/100km

Benzintank űrtartalma: 50 l

Menetkész tömeg: 1090 kg

http://totalcar.hu/tesztek/cliors20!2

Link to comment
Megosztás:

Ez így igaz.Sőt, még másik konzol is.De sztem a 288 éppen jó is lenne.A kérdés, hogy neked, melyik éri meg jobban, mert pl. Cali féket olcsóbbért kapsz, és valszeg hozzá a fékcuccok is olcsóbbak.De ez utánajárás kérdése.

Én a 288at biztos elfelejteném mert nem igazán megy fel rá a 15ös felni,így télre is 16osat kell szerezni+gumit is.Jó a 284es is.

Link to comment
Megosztás:

288-ra még rámennek az öblösebb 15-ös felnik, meg az összes gyári is. Nekem a Stilauto, a Borbet,

és a fehér versenyfelni is ráment szépen. Ja, meg a gyári GSi Astra felni is.

Az omega 296-os nyergére nem mentek rá, amikor még az volt rajta. Arra már csak a spécileg erre

gyártott gyári 15-ös kerék megy rá.

Link to comment
Megosztás:

Akkor ez lenne a legjobb megoldás.Kérdés, hogy Redi mit akar majd.

Elsősorban dugni egy kellemeset :huh:

De ma kerékszerelés lesz, mert 2 napja lapos a bal hátsóm (hogy máshogy is kezdődhetne egy hétfő? :lol: ) a kocsi meg orral az ég felé várja, hogy csináljak vmit :)

288-ra még rámennek az öblösebb 15-ös felnik, meg az összes gyári is. Nekem a Stilauto, a Borbet,

és a fehér versenyfelni is ráment szépen. Ja, meg a gyári GSi Astra felni is.

Az omega 296-os nyergére nem mentek rá, amikor még az volt rajta. Arra már csak a spécileg erre

gyártott gyári 15-ös kerék megy rá.

Nah ez jó hír (megspóroltál egy telefont nekem épp hivni kaartalak ezügyben :D ) mert a télim g asztma gyári felnije.

Zsír

Link to comment
Megosztás:

Ez így igaz.Sőt, még másik konzol is.De sztem a 288 éppen jó is lenne.A kérdés, hogy neked, melyik éri meg jobban, mert pl. Cali féket olcsóbbért kapsz, és valszeg hozzá a fékcuccok is olcsóbbak.De ez utánajárás kérdése.

nekem spec van egy szett 286-os nyergem, valahol aztecnél pihen...

Link to comment
Megosztás:

A 286-os méretnél kicsit variálni kell a konzolokkal, mert az omega tárcsa "laposabb".

Az omega tárcsája nem is megy fel az astrára, így házasítani kell a 284 tárcsát és a 286

nyerget, de más konzollal (azt én sem tudom pontosan melyik passzol).

284-es (Calibra, A Vectra) és 288-as (B Vectra) komplett szettnél nincs ilyen gond.

Jah, és aki gondolkodik ilyen dolgokban, abban tudatosuljon, hogy ezek a tárcsák mind

5 kerékcsavarosak. Tehát vagy rendel külföldről direkt erre a célra csinált 4 kerékcsavaros

tárcsát ebben a nagy méretben, vagy átalakíttat egy gyárit.

Link to comment
Megosztás:

de én nem azt mesélném, hogy nem fog, mert pont, hogy fog, csak nincs hátul súly, így hiába fog, ha közben nem tapad...

De Antinál is hiába van elöl nagy tárcsa,neki is hasonló képpen viselkedik az autója,pedig neki nem magas a hátulja.Akkor mi az igazi megoldás?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.