Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

hát Racce monta h nála porosodna a garázsban aztán majd felújítaná de még nem tom télleg kell-e neki.....

télleg nagyon gas állapotú uh nem tom mi lesz vele,"ngy" összeget nincs képem kérni érte, akkor meg inkább nehezéknek használnám, mégiscsak egy c20XE(ha rossz is)........

Nem fikázni a motorodat, jó az!

El kéne vinned egy szakemberhez, lehet hengerfejfelújitás után jobb lenne sokkal, és akkor nem kell másik motor, átpapir stbstb..

Volt reggel sztorim. Gurulok Újpestről át Kápmegyer felé, amikor megjelent mögöttem egy porig rugott okkersárga Clio MATYI-1 rendszámmal. Az oldalán RS felirat, kerekek durván kilógtak a kaszni alól. Mellém érve lefékezett, majd nyomott egy kövéret. Nekem valahogy cikinemciki nem igazán esett le mivan, de utána nagyon örült magának, mert duplaindex mifene. Majd lelassitott, és közölte hogy ezt csak azért mert a múltkor otthagytam amikor gyerekkel volt. Mondom az "szerintem" nem én voltam. De bizony hogy te. :lol:

Szal vki GSi klubos matricás fekete GSivel nem picsázott el mostanában egy ilyen méregzsákot? :huh:

Link to comment
Megosztás:

Tegnap megint felkerült valami a kivánságlistámra. Kell egy olyan fék mint a Tomé :huh:

Keress inkább Vectra B 2.5 V6 alól 288-as cuccot.Utcára éppen elégséges, és relative olcsóból tudsz csinázni igenjó féket.A nyergek átlagosan 6e./db-ért vannak, + a tárcsa és betét.Utóbbi már megegyezés kérdése ugye! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Keress inkább Vectra B 2.5 V6 alól 288-as cuccot.Utcára éppen elégséges, és relative olcsóból tudsz csinázni igenjó féket.A nyergek átlagosan 6e./db-ért vannak, + a tárcsa és betét.Utóbbi már megegyezés kérdése ugye! :)

Miért mi különbség van a turbós Vectra féke és a 2.5 V6 féke között?

Azt láttam, hogy a Lehel uton öregedtél pár percet... :huh: :lol:

Fura volt...én naponta járok arra és tudom, hogy tele eszetlen gyalogossal, figyelmetlenül kihajtó autóval meg rendőrrel...és az én fékem ennél sokkal harmatosabb..de majd egyszer......

Link to comment
Megosztás:

Szal vki GSi klubos matricás fekete GSivel nem picsázott el mostanában egy ilyen méregzsákot? :huh:

Aztecban látok némi fantáziát ilyen téren. Bár az övéről elég nehéz megmondnai, hogy pontosan milyen szinű is. :lol:

Egyébként meg lehet, hogy devils-es volt.

Mindenesetre megérdemli a 180 pacis 800 kilós 3 éves autójával együtt. :)

Link to comment
Megosztás:

Miért mi különbség van a turbós Vectra féke és a 2.5 V6 féke között?

Fura volt...én naponta járok arra és tudom, hogy tele eszetlen gyalogossal, figyelmetlenül kihajtó autóval meg rendőrrel...és az én fékem ennél sokkal harmatosabb..de majd egyszer......

Az omi féke 288as, az A Vectra V6-é 284, ha jól tudom.

A gyalogos meg csak egyszer figyelmetlen 160nál... :huh:

Link to comment
Megosztás:

Az omi féke 288as, az A Vectra V6-é 284, ha jól tudom.

Oks köszi...és melyik jobb, miért stbstb? Olvasgatom a fékes topikot de ott sem találtam még meg a választ

A gyalogos meg csak egyszer figyelmetlen 160nál... :huh:

Gyalogost ütni szigorúan tilos, mert a legkissebb esély sincs rá, hogy betétlapot adjon.

Link to comment
Megosztás:

A 284 és a 288 ugyan olyan jó, csak a 288-ra lehet hogy már nem megy fel a 15ös felni. Bár a lemez elvileg igen. Cserébe viszont szerintem gyakoribb, mint a 284.

Gyalogost ütni szigorúan tilos, mert a legkissebb esély sincs rá, hogy betétlapot adjon.

Értettem!! :huh:

Link to comment
Megosztás:

Aztecban látok némi fantáziát ilyen téren. Bár az övéről elég nehéz megmondnai, hogy pontosan milyen szinű

és valszin nem is tévecc nagyot báttty@

ha külső szilágyin volt és környéka ahol Iziszem lakik akkor shima ügy

btw Tom nekem kék-szürke-gitt szinű a vas mégcsak baráti alsóhangon sem férek be a benetton reklámba :)

mondjam azt h már nem sokáig?

vagy az csak +10 postot szül különböző szmájlikkal :huh: :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

A B Vectra féke 288-as.

Az A Vectrának és Calibrának csak 284-es féke volt legnagyobb.

Az Omegáé pedig 286-os és 296-os ha jól emléxem...

Redi, választhatsz! :huh: Cali féket is tudunk intézni Demóéktól! :lol: Óccsóé :) (sztem max. 7-8e. pééz a páár! :D )

Link to comment
Megosztás:

A fék átalakítás engem is foglalkoztat csak az a bajom gogy kb fél éves a mostani cucc és sajnálnám ha kárba veszne :lol: ,de ha elkopik biztos lesz nagyobb fék az autón.

Gsi.tomi hétvégén segíthetnél hátsó rugót cserélni,ha már miattad cserélem ki :huh:

Link to comment
Megosztás:

Redi, választhatsz! :D Cali féket is tudunk intézni Demóéktól! :D Óccsóé :) (sztem max. 7-8e. pééz a páár! :) )

és erre a 3 fajtára ugye mindre más nyereg is kell?

Vajon ezt hogyan lehetne bepaszirozni a gsi motorterébe? :huh:

gp_17.jpg

1.0 bar-on 1000LE és 1200 Nm

1.2 bar-on 1200 LE és 1340 Nm

vajon ők is 8as kulccsal állítgaták? :lol: :)

Link to comment
Megosztás:

A fék átalakítás engem is foglalkoztat csak az a bajom gogy kb fél éves a mostani cucc és sajnálnám ha kárba veszne :lol: ,de ha elkopik biztos lesz nagyobb fék az autón.

Gsi.tomi hétvégén segíthetnél hátsó rugót cserélni,ha már miattad cserélem ki :huh:

Melyik nap tervezed? Perpill nem tudom mi van hétvégén de segítek persze!

Link to comment
Megosztás:

Gyalogost ütni szigorúan tilos, mert a legkissebb esély sincs rá, hogy betétlapot adjon.

Ez kicsit morbid de jo..és jogos :)

és valszin nem is tévecc nagyot báttty@

ha külső szilágyin volt és környéka ahol Iziszem lakik akkor shima ügy

btw Tom nekem kék-szürke-gitt szinű a vas mégcsak baráti alsóhangon sem férek be a benetton reklámba ;)

mondjam azt h már nem sokáig?

vagy az csak +10 postot szül különböző szmájlikkal :huh: :lol: :P

Nah végre.. már azthittem elvesztél.. olyan régen irtál ide :P

Kicsit filóztam nem-é é voltam, de nem rémlik.. :D de igy már tuti nem :D te gyilkos :D

Szürke gitt akármi... mi bajod vele.. ez az új tunning irányzat.. valahol láttam is pár ilyen képet :)

A fék átalakítás engem is foglalkoztat csak az a bajom gogy kb fél éves a mostani cucc és sajnálnám ha kárba veszne :) ,de ha elkopik biztos lesz nagyobb fék az autón.

Nah ezzel én is pont igy vok.. bár nekem már jóval több mint fél éves.. (sőőt.. megnéztem 1 hónap múlva 2éves!! és 21e kmer van benne!! vaze.. nem is gondoltam!! jól birják! (brembo ferrodo)

A hátsókhoz meg még nem kellett nyúlni.. (csak a kézifék pofáihoz)

Mikor nemrégiben Petyának felficcent a normál méretes bremo nutolt tárcsa, már akkor is ugy voltam vele, hogy a következő fékgarnitúra min. ilyen lesz, de inkább nagyobb.

Mondjuk elöbb még mocitartó bak csere..

meg lehet rugó - lengő csere kellene.. csak aztán ilyen extrák :D B)

Gsi.tomi hétvégén segíthetnél hátsó rugót cserélni,ha már miattad cserélem ki :D

Mééért? nagyon leült a kocsi? ;) (csak mókázok) félretéve.. mégis lentebb lesz a popsija?

Link to comment
Megosztás:

Mééért? nagyon leült a kocsi? :lol: (csak mókázok) félretéve.. mégis lentebb lesz a popsija?

Tomnak hála :huh: van egy 40mm-es ültető rugó amit bepróbálunk hátra.Majd kiderül hogy marad az vagy a mostani,mert a 9"széles felniből nem engedek hátul.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.