Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Beszéltem ma azzal a fényezővel akivel szeretném megcsináltattni,azt mondta hogy ajtónyitás nélkül lakozzva 300körül lenne a fény

mi az hogy ajtonyitás nélkül?

Néztem én is, csak ez most 90-ből megvan... :lol:

ilyen volt a nyrancssárga B korzában a lurdynál a multkor

van még? :huh:

Link to comment
Megosztás:

Bazs ott a telszám a háttérben a házon valszeg azok fújták hívd fel.

annyira nem beszélek jól semmilyen nyelven, hogy ezt elmagyarázzam :lol:

Maga a kijelző az nem akkora szám, de lehet mellékötni normális kijelzőt...de nem is az a lényeg első sorban, hanem szerintem patentül néz ki, és azért egy DVD-re jó pár albumot fel lehet firkantani... :)

Csak el kell döcögni érte Pécsre, vagy hónap végén a haverom amikor jön Pestre, akkor elhozza... :D

nekem a hangzására mondta azt hifis srác, hogy nem olyan jó, mint néhány kategóriatársa, dvd és kijelző nélkül :huh:

Link to comment
Megosztás:

sunyi dolog ez az eső :huh:

Abban a kanyarban amelyiknél (Dózsa György u. - Lehel u.) eseménytelen életembe szoktam egy kis adrenalint vinni sikerült úgy keresztbe bevenni, hogy a Ladások megtapsoltak volna...a clios-s a belső sávban (szigorúan tetőcsomagtartóra gumipókozott székkel szerelve!) meg pánikolva leste a tükörben hogy mi lesz :lol:

pedig máskor ugyanennyivel még a gumi is alig nyikkan

Nem tudom, hogy vagytok vele de én jobban szeretem ha nedves mert akkor jobban csúszik és nagyobb az élvezet :)

Link to comment
Megosztás:

sunyi dolog ez az eső :huh:

Abban a kanyarban amelyiknél (Dózsa György u. - Lehel u.) eseménytelen életembe szoktam egy kis adrenalint vinni sikerült úgy keresztbe bevenni, hogy a Ladások megtapsoltak volna...a clios-s a belső sávban (szigorúan tetőcsomagtartóra gumipókozott székkel szerelve!) meg pánikolva leste a tükörben hogy mi lesz :lol:

pedig máskor ugyanennyivel még a gumi is alig nyikkan

Nem tudom, hogy vagytok vele de én jobban szeretem ha nedves mert akkor jobban csúszik és nagyobb az élvezet :)

ügyes vagy :D

nem tudom h a lurdynál láttad-e de a fehér kadett cabrioban plüss dobókoceka volt :D

Link to comment
Megosztás:

ügyes vagy :D

inkább hülye vagyok, de erről ne nyissuk vitát :huh:

nem tudom h a lurdynál láttad-e de a fehér kadett cabrioban plüss dobókoceka volt :D

Tudom, néha látom az autót a városban.

Ugye érzed, hogy neked is kell egy olyan dobókocka? :lol: Legalább odapróbálhattad volna :)

Link to comment
Megosztás:

inkább hülye vagyok, de erről ne nyissuk vitát :lol:

Tudom, néha látom az autót a városban.

Ugye érzed, hogy neked is kell egy olyan dobókocka? :) Legalább odapróbálhattad volna :D

én a régi asconával voltam hülye de a mostanit már sajnálom -meg féle h összecsuklik csúszás közben :huh:

nem,nekem nem kell olyan kocka...de legközelebb odapróbáljuk és lefényképezzük ahogy épp a volánnál ülsz :D

Link to comment
Megosztás:

inkább hülye vagyok, de erről ne nyissuk vitát :lol:

Vanak ilyen kalandok.Esős időben nem jó dolog kanyarogni.Gepárd is múltkor megjegyezte, hogy ez a Falken gumi csúszik esőben.Mire én mondtam neki, hogy esőben nem rodéziázunk.Szal nincs azzal a gumival semmi baj senem.Én is panaszkodhatnék a Fuldára, de nem teszem.Esőben sztem minden gumival könnyű keresztbe állni a nem megfelelő kanyarsebesség megválasztásának köszönhetően.

Okosan kell száguldozni na! :huh:

Link to comment
Megosztás:

Wolfi bánhatod,hogy tegnap nem jöttél Demó vecijével egy karikát!Így még nem mentem végig a kiskörúton!

Apám!Nagyon kár azért a kocsiért! :lol: Iszonyat mit megy az a gép és milyen jól tapadnak a Michelin gumák rajta!

Ha kész lesz a Corsa, majd azzal is csapunk egy karikát! :) Majdnem olyan lesz mint a veki, csak tök más, és kicsi! :huh:

Végül az a srác, aki nézegette, elkérte Petya tel.számát?

Link to comment
Megosztás:

Ha kész lesz a Corsa, majd azzal is csapunk egy karikát! :lol: Majdnem olyan lesz mint a veki, csak tök más, és kicsi! :huh:

Végül az a srác, aki nézegette, elkérte Petya tel.számát?

Mert valaki megakarja venni tőle?

Mennyibe fájna ezt lepapírozni neki itthon?

Egy törött veki apirjai nem lennének jók?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.