Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Az nem csavarat küszöb hanem kiszélesedik,legalábbis én úgy látom.

Ha az csak toldat akkor egy gsi hátsó lökösből is lehet hasonlót csinálni,végülis a műanyagos munkát így is úgy is ki kell fizetni,ráadásul sokkal olcsóbban is ki lehet hozni.Azért érdekel mennyiért tudnák megrendelni.

Link to comment
Megosztás:

Beszéltem ma azzal a fényezővel akivel szeretném megcsináltattni,azt mondta hogy ajtónyitás nélkül lakozzva 300körül lenne a fény,de nem javasolja hogy télen csináljuk meg.Azt mondta magának nem fújna télen csak nyáron.Úgyhogy 1 év múlva lesz telifényem,adig legalább van időm spórolni rá.

Ez lenne a toldat ami nincs össedolgozva az alappal.

http://www.bilgalleri.dk/uploads_large/141504.jpg

Így viszont egyáltalán nem tetszik

Link to comment
Megosztás:

tudod, kijé ez a zautó?

tudd meg nekem a festék gyártmányát és kódját!

köszi

ez nagyon zsír

bár nekem nagyon lehúzták, amikor tervezgettem dvd-t a vasba...

Maga a kijelző az nem akkora szám, de lehet mellékötni normális kijelzőt...de nem is az a lényeg első sorban, hanem szerintem patentül néz ki, és azért egy DVD-re jó pár albumot fel lehet firkantani... :D

Csak el kell döcögni érte Pécsre, vagy hónap végén a haverom amikor jön Pestre, akkor elhozza... :D

Ez nem is magnó vazze ez tévé! :lol: :)

TV tuner mellé, és már jön is a Mónika Show.. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Bazs ott a telszám a háttérben a házon valszeg azok fújták hívd fel.

Néztem én is, csak ez most 90-ből megvan... :huh:

Amúgy holnap az OTT-re ha valaki gondolja...

12:00 kor Coupéjéknél a benzinkúton ... :lol:

1. Coupe

2. Anti

3. Lehet mennék én is + Diny

4.

5.

6.

Este megbaszélem vele de mi nem mennénk vissza felé ha lehet talizzunk pl Árpi hídnál)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.