Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

De ha jól rémlik, akkor Redinek van épp rossz légtömegmérője, csak nem tom, hogy kidobta e??? :huh:

van :)

ott van a kocsiban, általában magammal hurcolok minden leszedett alkatrészt (rezonátordoboz, légtomegmérő, légszűrőház, kipufogóvég, stb....baxxa meg a rossz lambdaszondát elfelejtettem elkérni)

a kérdés az, hogyan jut el Morrhoz? :lol:

Link to comment
Megosztás:

van :lol:

ott van a kocsiban, általában magammal hurcolok minden leszedett alkatrészt (rezonátordoboz, légtomegmérő, légszűrőház, kipufogóvég, stb....baxxa meg a rossz lambdaszondát elfelejtettem elkérni)

a kérdés az, hogyan jut el Morrhoz? :huh:

Arra még lenne 1-2 hetünk, hogy kitaláljuk, mert addig még nem fog kelleni.

MOndjuk ha holnap Lurdy-zol, akkor lehet lesz ott olyan, aki közelebb viszi. :D

Ha megy valaki Kecskemétről, az már jó lenne. :)

Link to comment
Megosztás:

na asszem én is beállok a sorba aki szopik egy picit a kátyuk miatt....

http://emc.elte.hu/~uhuhu/kupe/katyu0606/

Már meg se lepődök. mióta felrakattam az "új" gumikat én esk. többet nézem az utat mint a forgalamt :huh:

Teljesen tönkre b...ák a felnijeimet.. 4ből 3at kellet görgőzni.. 1 nem is lett az igazi.. 60!!!g os súly kellett rá.. bár ott a gumi de volt az igazi, szal ez összeadódott.. rohadt utak.. csodaszámba menne ha 1 évet kibirna a gumim.. és nem a füstölések miatt.. :)

Azt gondoltam, hogy tudtad miről van szó, csak azért javítottam, mert ez nem közvetlenül az SFI-doboz előtt van, mint ahogy azt MOR16V írta és nehogy valaki ne tudja, hogy a légtömegmérőről van szó.

És csak úgy halkan kérdezem .. neki melyik légtömeg van? merthogy redinek asszem a "régi" tipusú.. és nem tom egyezik e a rácsozás.. :lol:

Link to comment
Megosztás:

És csak úgy halkan kérdezem .. neki melyik légtömeg van? merthogy redinek asszem a "régi" tipusú.. és nem tom egyezik e a rácsozás.. :lol:

Ez is a régi, mint amilyen Redinek is van.

Egyébként én azt hallottam, hogy az újabbiknak már nem légtömegmérő, hanem légmennyiségmérő a neve és, hogy máshogy is működik. :huh:

Föl tudna valaki homályosítani ezügyben?

Link to comment
Megosztás:

jaja JOhnny megy pénteken már át is vehetném tőle :huh: :lol: :)

Akkor jól értesültem! :D

Már csak azt kell eldöntsem, hogy a mi régiónkat képviselje-e valaki. :D

Nagyon kíváncsi vagyok a Lurdy hangulatára. :)

Nem mellékes persze a GSi-k látványa, amikor ott vannak! (hogy ne legyek OFF) :)

Link to comment
Megosztás:

Akkor jól értesültem! :huh:

Már csak azt kell eldöntsem, hogy a mi régiónkat képviselje-e valaki. :lol:

Nagyon kíváncsi vagyok a Lurdy hangulatára. :D

Nem mellékes persze a GSi-k látványa, amikor ott vannak! (hogy ne legyek OFF) :)

szóval holnap hányan jöttök ? :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.