Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Amúgy meg ilyen C20XE-re ott van Demónál két darab, meg MOR16V-nél is 2db.Utóbbi Calikból.

Sztem hamarosan.1ben nincs rá érdeklődő.

El kell adnod a c20ne-t és meg kell venni a c20xe-t :huh: :lol:

Semmi közöm hozzá,de szétbontva simán kiárul belöle annyit mint amennyiért most árulja.Ráadásul szerintem kicsit sok érte a 380ezer a német papírok miatt

Link to comment
Megosztás:

El kell adnod a c20ne-t és meg kell venni a c20xe-t :lol: :)

Semmi közöm hozzá,de szétbontva simán kiárul belöle annyit mint amennyiért most árulja.Ráadásul szerintem kicsit sok érte a 380ezer a német papírok miatt

Lehet, de az ár alku tárgya.Konkrétumokról pedig nem tudok.De mivel elég ritka darabról van szó, ezért sztem az ár nem olyan rossz.Ha lenne pl. egy C20NE kombim, meg sztem olyan 320e. péézem, meglépném.A Corsába meg elég lesz a 20NE.Közlekedni is szeretnék vele, nem pedig állandóan gumit, meg féltengelyt venni, meg arra figyelni, hogy az úton lehessen tartani! :huh:

Link to comment
Megosztás:

Ha azt veszük hogy ha most elakarnám adni az autómat akkor max 1milkát kapnék érte,akkor drága.Ha viszont azt nézzük hogy mennyi mindent lehetne belöle felhasználni akkor viszont nem,de a motort semmi féle képpen nem lehetne legálisan berakni :huh:

Link to comment
Megosztás:

Ha azt veszük hogy ha most elakarnám adni az autómat akkor max 1milkát kapnék érte,akkor drága.Ha viszont azt nézzük hogy mennyi mindent lehetne belöle felhasználni akkor viszont nem,de a motort semmi féle képpen nem lehetne legálisan berakni :huh:

Csak másik XE helyére, esetleg vannak még trükkök, de arról meg nem szívesen beszélek.Rizikós! :lol:

A lényeg végül, hogy a C20 látszódjon, mielőtt ismerős KPM-re viszed! :)

Link to comment
Megosztás:

Ha szétbontaná esetleg,azért szóljatok mert szerintem vagyunk egy páran akik vevők lennénk 1-2 dologra
Már lehet kezdeni a stipi-stopizást? :D

stipi stopi :) mondjuk nekem van pár elönyöm veled szemben asszem.. (a tied még a régi motronik 2.5ös nem? szal légtömegmérő,DIS, meg pár dolog alapból nem jó neked :)

És ha jól vágom, ez most akkor német papíros.. eddig igy járkált vele?

Annyira hülye vok ezekhez a dolgokhoz.. :huh:

A kadettról lekéstél Diny vette meg, én meg, mint már említettem, a szívét pályáztam meg....

Te neked méé kell mocit cserélni? lemaradtam vmiről :lol: Neked is c20xe nem? Elhasalt?

Diny meg mit kezd kasztnival? vagy csak nepperkedik? :) :D

Link to comment
Megosztás:

Már lehet kezdeni a stipi-stopizást? :D

a lábnál lévő kárpitokra, szőnyegekre elővásárlási opciót kérek :lol:

Érdekes elolvasni a hozzászólásokat

opel tuning club :)

Bár ez befért volna a magyarországon élünkbe is.Szörnyű hogy ilyen emberek vannak :huh:

nem, ez a szanalmas.hu-a kerülhetett volna fel....nem még oda sem

rofl

2 hipertuninggép alkotja a klub magját.....és az egyikük klubtagunk.....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.