Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Jó pár hozzászólást kitöröltem, nehogy kellemetlenséget okozzunk vele...

Aki tudja miről van szó az meg fogja érteni, aki meg lecsúszott róla...háááát az meg így járt... ;)

Háát lecsúsztam :) :)

coupe: c20xe dobog a kicsi kocsijában? illetve van benne okosság is?

jött mögöttem.. eléggé "tolt".. de ezekszerint valszeg csak ismerkedett, látva a matrinyát..de nekem még hideg volt a kocsi.. nem emberkedtem.. aztán csak egyet elöztem.. utána jött ö is utánam.. aztán vagy megunta, vagy arra volt célja, de pont mielött megálltam volna a barinöméknél, elkanyarodott egy utcával hamarabb..

Pedig gondoltam váltok vele 1-2 szót hogy ki ő mi ő és a paripája.. :(

Nah de húzok alszok 2órát, aztán go Kiskőrös.. dolog van...

Link to comment
Megosztás:

C20Xe van benne F16os váltóval így ment tökölön 15.3.Most került bele egy chip,meg egy powercup,és elég jó lett :) Bazs is mondta hogy múlthét pénteken pár gsi-t elp@csázott.Szeretne tökölön 15körüli időt menni.Viszonyításként én mentem 16.5 sonique pedig 15.6ot.

Link to comment
Megosztás:

SZoktátok nézegetni hasznaltauto.hu-t? Érdekes, a gsi-k (astrák) ára 550 és 1 millió között van.....kiváncsi vagyok ezek közül mennyit sikerül eladni.

Nagyon sok c20xe mocisra oda van irva a 950-1,1es ár...vajon mennyire alkudják le ezeket?

Szemre jelenleg az enyém (talán a 18" felnis caraván kivételével) jobbnak mindható bármelyiknél :)

Link to comment
Megosztás:

El akarod adni?

nem, mert 700ért nem adom oda.....csak ami alatta van (felnik+gumik+gátló+rugo) megér barátok között is feleennyit :)

viszont lassan nagyon el kell gondolkozni hogy mennyi mindent meg kell csinálni rajta......hálisten egyik sem vészes, sőt elmenne igy még rengeted kilométert de engem zavar :)

Link to comment
Megosztás:

nem, mert 700ért nem adom oda.....csak ami alatta van (felnik+gumik+gátló+rugo) megér barátok között is feleennyit :)

viszont lassan nagyon el kell gondolkozni hogy mennyi mindent meg kell csinálni rajta......hálisten egyik sem vészes, sőt elmenne igy még rengeted kilométert de engem zavar :)

Felpackolni a használtautóra nem kerül semennyibe.

Link to comment
Megosztás:

(talán a 18" felnis caraván kivételével)

ha a kékre gondolsz, az csak 17es :)

hálisten egyik sem vészes, sőt elmenne igy még rengeted kilométert de engem zavar :)

többek között ilyenek miatt adtam el a calibrát anno

nem volt jó húzás, úgyhogy inkább csináld meg :(

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.