Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ma befizettem a coupeastra utolsó részletét,nagyon jó érzés volt kifizetni végre.

Az autónak tényleg nem lett igazán nagy baja,de bosszant egy kicsit hogy az elmúlt 1 hónapban ez a második.A hölgyre ilyen szöveg után nem lehet haragudni :) .

Kicsit megsérült a fényezés.

A képen nem túl jól látszik,de a fényezés alatt már egy kicsit megnyúlt a lökhárító.

22259875.jpg

Anti azt nem is mesélted,tegnap hogy jártunk.

Jővünk haza az M7-esen egy 130as tempóval,és egyszercsak a semmiből átrohant elöttünk egy nagy róka.Mázlink volt mert kb1cm-n se múlott hogy ne üssük el.

Link to comment
Megosztás:

Húúú igen az a rókakoma nem volt kis darab...és tényleg kb egy centin múlhatott...rekacióm nulla volt, mert majdnem megállt a szívem...már lepörgött elöttem a cooler, lökös, géptető, sárvédő.... :(

Hát én akkor sem vágom, hogy miért tudnak a nők ilyennel előállni, és megetetni a pasikat???? ;) :P :) :)

Link to comment
Megosztás:

A Caravan hátulján az összes feliratot meg kell nagyobbítani a duplájára minimum.

Biztos nem tudják elolvasni azért mennek annyira közel hozzá. :)

Lehet hogy mondasz valamit :) .Az első csaj benézte a lámpát,azt hitte zöld,ennek meg beakad a cipője.Kíváncsi leszek mi lesz a következő magyarázat.Bár eddig minden autómat 2X törték meg,remélem ezzel akkor le is tudtam.

Link to comment
Megosztás:

Már csak telifény jöhet szóba.Lassan már nem lesz egy szép elem az autón :(

szóval nem csupán széthajtod, le is lakod... :P ;) :P :D

Bár eddig minden autómat 2X törték meg,remélem ezzel akkor le is tudtam.

de ha a múlt péntekit is vesszük, akkor ez már a harmadik :) :)

Link to comment
Megosztás:

Pici :)

A kábelezés nem az igazi, és ha le akarjátok burkolni az erőlködőket, figyeljetek a hűtésre :(

báttya!

kábelezés nekem táp és jel aka audiojel külön oldalon jön 2 okból is a komolyabbik h ne zavarjon be a jelbe a táp meg eddig akiket szakikat láttam így csinálták...

lesz 1 power megszakító, mert faken fej1ségemen -tuom ruppotlan kdg511- nincs remote szál ezért az erölködő powerjét kell a remotjával közölni és oda beiktatok egy megszakítást h ne kelljen minden reggel bikázni :)

ad2 erölködő süllyesztve lesz a hátfalba és olyan módon, hogy csak alja lészen oldalfali nem így biztosítva lesz a szellőzése... HT féle 300hufos ventit sztem nem fogok betennni ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.