Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Nem értem, az a két "apróság" mire szolgál(t) Tom kocsijában...

Kérnék egy kis commentet

Hát igen, commentet én is kértem volna tegnap :)

Valami szivargyújtós izé volt, talán a hátsó neonnak lehetett az invertere, ha egyáltalán hátul neon van és ha kell hozzá inverter... :)

Ha találkozol a Hernáddal, akkor megkérdezhetnéd... :(

Link to comment
Megosztás:

Anti az jutott eszembe, hogy ha már így barátkoztok a Hollandokkal akkor akár talizhatnátok is félúton mondjuk a Blitz Hitsen. Biztos jönnek oda.

én is mondtam már neki :)

Hát igen, commentet én is kértem volna tegnap :(

Valami szivargyújtós izé volt, talán a hátsó neonnak lehetett az invertere, ha egyáltalán hátul neon van és ha kell hozzá inverter... :)

kiszerelted már a neont?

Link to comment
Megosztás:

Nem értem, az a két "apróság" mire szolgál(t) Tom kocsijában...

Kérnék egy kis commentet

ezexerint már megy a tárhely :)

nu az a két szivargyújtóba dug6ó kapcsoló mi sem tudjuk mi volt, de a 2 a szivírgyújtóba dugható részénél össze volt forrasztva és az egész 1 szigszalag házban volt bőségesen betekerve :)

Tom mindent sikerült befejeznetek?

Sikerült SXPnek megcsinálni a ventijét?

Link to comment
Megosztás:

s mi volt a gond?

odáig voltam up2date h gomba csere, abban seggíteni is próbáltam utána teszt és vmi not workin....

jah nem is mondtam Tom szereztem most reggel dekopirt és este már faragom ish :)

real homemade ha bejön vállalunk beépítést? :)

Link to comment
Megosztás:

s mi volt a gond?

odáig voltam up2date h gomba csere, abban seggíteni is próbáltam utána teszt és vmi not workin....

jah nem is mondtam Tom szereztem most reggel dekopirt és este már faragom ish :P

real homemade ha bejön vállalunk beépítést? ;)

Jóhogy. Megalapítjuk az öccázzé' tuning company-t. :( :)

Venti.

Az új gombával sem kapcsolt, direktben meg működik, tehát a kábel jó. Lehet hogy becsavarás közben megy szét a gomba... :) De valamikor elviszi egy villamosságishoz és az majd kiméri jól, hogy mi a gond. Bár a gombás verziót otthon multiméterrel is meg lehet nézni.

Link to comment
Megosztás:

Jóhogy. Megalapítjuk az öccázzé' tuning company-t. :( :)

Venti.

Az új gombával sem kapcsolt, direktben meg működik, tehát a kábel jó. Lehet hogy becsavarás közben megy szét a gomba... :)

Mondjuk ezt kétlem mert ott is mondtam, hogy ez egy réz házban van amiben belül van egy hőre táguló anyag (talán piezó, lehet nem így híják). Szal becsavarástól nem mehet tönkre.

Link to comment
Megosztás:

csak azé nevecc kicsirgó mert még nem láttad a vasat belülről töviről hegyire.... Tom helyében komolyan elfilóznék az 5leten h beviszem Fábrynak a dízájncenterbe.... vagy nyitni boltot dat called HT'z 500forintos szolúsönszenterrr :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.